Vyhlásili jsme povánoční slevovou show!

Vyhlásili jsme povánoční slevovou show!
Co kus, to aktuálně sleva v desítkách procent. Akce se týká 4 150 výrobků, tedy celého sortimentu ve všech našich šestapadesáti prodejnách.
Slevy ve výši 40 - 70 % jsou skutečně vysoké.

Kdo myslí jen trochu dopředu, ten se rychle podíval  a rozhlídnul, co mu na zahradě nebo kolem domu ještě chybí, co bude hned na jaře nebo během léta pro zahradní práce nebo pohodovější odpočinek ještě potřebovat.
Inspiraci můžete načerpat i ve své nejbližší prodejně, otevřeno je každý den včetně sobot a nedělí. Nakouknout můžete ale i do našeho e-shopu.
Nyní je totiž jedinečná příležitost pořídit si cokoliv - zahradním nábytkem počínaje (68 prvků) přes benzinové i elektrické travní sekačky a řetězové pily (26 a 18 modelů), grily (15 modelů), čerpadla (30 modelů) až třeba po některý z desítek zahradních bazénů skutečně za hubičku.

Do velkých povánočních slev jsme pro Vás, naše zákazníky,  zahrnuli i novinky roku 2017, například infrasauny Lily, Corinna a Rowen, celou skupinu moderní AKU zahradní technikysekačku, plotové nůžky, fukar, řetězovou pilu a strunovku, ale také elektrické dílenské nářadí nebo dílenský nábytek.
 
A aktuálně, s ohledem na počasí, jsou hitem i elektrické a benzinové sněhové frézy.
 
Ale pozor, velká povánoční slevová show končí 31. ledna, takže na přílišné otálení zase tak moc času není.


Našich pár tipů:Například benzinové sekačky lze nyní v povánoční slevě pořídit již od 3 790 korun. Na snímku benzinový model s pojezdem Patriot LM 46 SP.Plynové grily jsou čím dál oblíbenější. Model Omega 200 s povánoční 60% slevou vyjde jen na 3 190 korun.Křesla, stoly, lehátka, lavice, houpačky, polstrování. A k tomu i výběr materiálů, z něhož je zahradní nábytek vyroben: ratan, mahagon, teak, eukalyptus, hliník či tahokov. To vše s báječnými slevami. Například mahagonové křeslo York s 67% slevou přijde teď jen na 1 959 Kč.
Novinka 2017: Rodinné bazény Azuro Vario nabízí možnost vybrat vedle tvaru (kruh, ovál) a velkosti bazénu i některou ze čtyř nabízených vnitřních fólií - a tím si zvolit dle svého vkusu konečný vzhled bazénu. S povánoční 60% slevou vyjde korpus bazénu Azuro s průměrem 3, 6 m na pouhých 3 970 Kč.