1TKK0018

Kód: 1TKK0018
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti
Traktor střední třídy o výkonu motoru 13,5 HP. Traktor je vybaven všemi základními prvky jako je počitadlo motohodin, bezpečnostní spínač obsluhy, světla atd.). Mezinápravová sekačka má záběr 102 cm a je vybavena dvěma rotačními noži. Sběrač je vakuový o objemu 300 litrů.

Motor
Briggs & Stratton
Výkon motoru
13,5 / - HP / kW
Převodovka
mechanická – 5+R
Rychlost
2,5 – 8,7 km/h
Výška sečení
3,0 – 9,0 cm
Počet nožů
2 ks
Objem koše
300 l
Systém sběru
vakuový
Hmotnost
220 kg
Záběr sekačky
102 cm
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
1TKZ1025 Nůž levý High Lift pro TC(P) 102 od 2001 do 2007
1TKZ1027 Nůž levý mulčovací pro TC(P) 102 od 2001 do 2007
1TKZ1028 Nůž pravý mulčovací pro TC(P) 102 od 2001 do 2007
1TKZ1032 Nůž pravý HighLift pro TC(P) 102 od 2001 do 2007
1TKZ1043 Mulčovací sada k sekačce 102 cm od 2001 do 2007
1TKZ4039 Sněhové řetězy 18x9,50-8, TC, XT, XDC od 2001 do 2007
1TKZ4041 Sněhové řetězy Pewag 18x9,50-8, TC, XT, XDC od 2001 do 2007
1TKZ9006 Zadní závěs k traktoru TM/XT/XX od 2001 do 2007
AW1201# Duše 13x5,00-6 od 2001 do 2007
AW1588# Duše 18x8,50-8 od 2001 do 2007
IC112436051 Pojistka - klip ! od 2001 do 2007
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý od 2001 do 2007
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 od 2001 do 2007
IC12139100 Pero 4x6.5 od 2001 do 2007
IC12139430 Pero od 2001 do 2007
IC12139480 Pero 6X6X20 od 2001 do 2007
IC12154210 Matice od 2001 do 2007
IC12155010 Matice od 2001 do 2007
IC122746609 Kulový čep+matice M10 od 2001 do 2007
IC12292102 Podložková matice M6 od 2001 do 2007
IC12293201 Podložková matice M8 od 2001 do 2007
IC12360425 Matice od 2001 do 2007
IC12500030 Nýt plastový od 2001 do 2007
IC12521390 Podložka 17x30x3 od 2001 do 2007
IC12523050 Podložka od 2001 do 2007
IC12523060 Podložka 9X24X2 od 2001 do 2007
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 od 2001 do 2007
IC12523090 Podložka 11x40x2.5 od 2001 do 2007
IC12604899 Pojistná podložka _8 od 2001 do 2007
IC12608950 Pojistny kroužek-segrovka od 2001 do 2007
IC12610800 Poj.kroužek _35 od 2001 do 2007
IC12728450 Šroub 4.8x19 od 2001 do 2007
IC12728680 Šroub 5x25 od 2001 do 2007
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! od 2001 do 2007
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! od 2001 do 2007
IC12731580 Šroub od 2001 do 2007
IC12735110 Šroub od 2001 do 2007
IC12735402 Šroub od 2001 do 2007
IC12735403 Šroub od 2001 do 2007
IC12735694 Šroub nože P od 2001 do 2007
IC12735695 Šroub nože L od 2001 do 2007
IC12793101 Šroub M8x25 8.8 od 2001 do 2007
IC12815200 Šroub M6X16 od 2001 do 2007
IC12818700 Šroub vratový 8x25 od 2001 do 2007
IC18120002# Akumulátor 12V od 2001 do 2007
IC18210016 Klíček TC a x534TRE - 2ks v balení od 2001 do 2007
IC18450060 Spínač světel od 2001 do 2007
IC18450065 Spínací skříňka od 2001 do 2007
IC18450067 Spínač od 2001 do 2007
IC18459100 Žárovka světla traktoru od 2001 do 2007
IC18736110 Spínač startéru-solenoid ! od 2001 do 2007
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm od 2001 do 2007
IC22110230 Víčko od 2001 do 2007
IC22160400 Podložka od 2001 do 2007
IC22680009 Podložka od 2001 do 2007
IC24487997 Závlačka R od 2001 do 2007
IC24487998 Závlačka R od 2001 do 2007
IC24487999 Závlačka R od 2001 do 2007
IC25020800 Hřídel delší primární od 2001 do 2007
IC25020801 Hřídel kratší sekundární od 2001 do 2007
IC25033060 Konektor mycí hadice od 2001 do 2007
IC25034002 Pouzdro od 2001 do 2007
IC25038000 Pouzdro plast. od 2001 do 2007
IC25038002 Pouzdro TC 12.4 od 2001 do 2007
IC25040605 Pouzdro od 2001 do 2007
IC25060100 Kryt pohonu sekačky od 2001 do 2007
IC25108009 Výfuk trávy-tunel plast. od 2001 do 2007
IC25109521 Krytka k zelené řemenici od 2001 do 2007
IC25122000 Krytka od 2001 do 2007
IC25122200 Pouzdro ložiskové od 2001 do 2007
IC25160003 Distanční pouzdro od 2001 do 2007
IC25160007 Distanční pouzdro od 2001 do 2007
IC25207200 Domeček unašeče nože od 2001 do 2007
IC25318115 Páka brzdy od 2001 do 2007
IC25318124 Páka spínače plného koše od 2001 do 2007
IC25430210 Pružina páky brzdy 102 od 2001 do 2007
IC25430238 Planžeta spínače TC(P) od 01 od 2001 do 2007
IC25463200 Unašeč TC(P) od 2001 do 2007
IC25510022 Čep krytu od 2001 do 2007
IC25510056 Čep od 2001 do 2007
IC25510070 Čep od 2001 do 2007
IC25510072 Rozpěrka od 2001 do 2007
IC25601550 Řemenice od 2001 do 2007
IC25601554 Řemenice napínací od 2001 do 2007
IC25601555 Řemenice malá vodící od 2001 do 2007
IC25601559 Řemenice od 2001 do 2007
IC25601560 Řemenice od 2001 do 2007
IC25601570 Řemenice zelená od 2001 do 2007
IC25670005 Podložka od 2001 do 2007
IC25670008 Podložka od 2001 do 2007
IC25670011 Podložka od 2001 do 2007
IC25795000 Víčko nádrže od 2001 do 2007
IC25795001 Víčko nádrže od 2001 do 2007
IC325601599 Řemenice malá od 2001 do 2007
IC35062011 Klínový řemen 13x2500 Li šedý od 2001 do 2007
IC35062813 Klínový řemen 17x1400 Li B od 2001 do 2007
IC35065600# Řemen ozubený TC 102 od 2001 do 2007
IC82000477 Propojovací táhlo zalomené TCP od 2001 do 2007
IC82004608 Lanovod od 2001 do 2007
IC82034001 Náprava přední od 2001 do 2007
IC82207200 Hřídel nože primární kompl. od 2001 do 2007
IC82207201 Hřídel nože sekundární kompl. od 2001 do 2007
IC82318155 Páka přední pravá od 2001 do 2007
IC82318157 Páka přední levá od 2001 do 2007
IC82601503 Řemenice od 2001 do 2007
IC82700000 Kolečko k TC pr. 80 od 2001 do 2007
IC82700002 Kolečko k TC pr. 80 od roku 2002 od 2001 do 2007
SP1001 Šroub M8x20 pozink. od 2001 do 2007
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2001 do 2007
SP1006 Šroub M8x80 pozink. od 2001 do 2007
SP1019 Šroub M8x40 pozink. od 2001 do 2007
SP1022 Šroub M8x16 pozink. od 2001 do 2007
SP1032 Šroub M6x20 od 2001 do 2007
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2001 do 2007
SP2003 Matice M10 pozink. od 2001 do 2007
SP2008 Matice M6 pozink. od 2001 do 2007
SP3003 Matice M5 samojistící od 2001 do 2007
SP3004 Matice M6 samojistící od 2001 do 2007
SP3005 Matice M8 samojistící od 2001 do 2007
SP3006 Matice M10 samojistící od 2001 do 2007
SP4003 Podložka M5 pozink.! od 2001 do 2007
SP4004 Podložka M6 pozink. od 2001 do 2007
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2001 do 2007
SP4006 Podložka M10 pozink. od 2001 do 2007
SP4007 Podložka M12 pozink. od 2001 do 2007
SP5003 Podložka M8 pérová od 2001 do 2007
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější od 2001 do 2007
UB395051R Hadička paliv.(balení 7,62m) ! od 2001 do 2007
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .