Elektrokola začínají vládnout světu. Zdají se Vám drahá? NEMUSÍ TO TAK BÝT!
HORKÁ NOVINKA v sortimentu Mountfieldu:
špičková elektrokola za zaváděcí ceny!
Od listopadu 2018 si můžete v Mountfieldu koupit ELEKTROKOLA. Připravili jsme pro Vás novou kolekci, a ne ledajakou. Čeká na Vás totiž hned 45 modelů elektrokol se špičkovými komponenty ZA BEZKONKURENČNÍ CENY NA TRHU!
V nabídce jsou elektrokola městská, skládací, trekingová, krosová a horská. Pro muže i ženy, v různých rámových velikostech, v exkluzivních designech, se zadními nábojovými nebo středovými motory MAX DRIVE a brzy také se superprémiovými motory BOSCH.
Opíráme se o názor odborníka!

Proč elektrokolo MTF?

Elektromobilita je trend dnešní doby. V západní Evropě tvoří elektrokola 60 % celkového objemu prodaných kol, v Česku je to 40 %, ale čísla jdou neustále nahoru. Zdaleka nejde jen o elektrokola pro seniory. Stále populárnější jsou i u mladší generace, protože elektrokola si designově v ničem nezadají se špičkovými horskými či trekingovými koly.
Jízdu na nich si můžete více užívat. Žádný kopec pro Vás nebude překážkou. Můžete plánovat daleko delší výlety, než na jaké jste byli dosud zvyklí. Sami si můžete zvolit, zda chcete podávat sportovní výkony nebo se jen pohodově vézt krajinou. Elektrokolo potírá výkonnostní rozdíly a posouvá hranice možností. Prostě si přidáte motorovou asistenci a jedete.
Jsou Vaši parťáci lepší cyklisté a báli jste se s nimi vyjíždět, protože byste jim nestačili na prvním kopci? Tohle končí. Na elektrokole jim budete ujíždět!
Když jedete na výlet se svou drahou polovičkou, musíte na ni často čekat? Kupte jí elektrokolo! Vy na tom klasickém budete potit krev a čekat bude ona na Vás. S úsměvem na rtech 😊
Na elektrokole se výborně jezdí po městě, stejně jako po lesní cestě. Máme elektrokola na všechno: do terénu, na silnici, do hor i nížin, do města, na nákup, nebo elektrokolo, které snadno složíte do kufru běžného osobního auta.

Opíráme se o názor odborníka

RENÉ ANDRLE

  • MISTR REPUBLIKY A NĚKOLIKANÁSOBNÝ MEDAILISTA Z CYKLISTICKÝCH ŠAMPIONÁTŮ
  • Pět let působil v top španělských profitýmech (ONCE, Liberty Seguros)
  • Startoval na čtyřech Grand Tours – dvakrát jel Giro d´Italia, jednou Tour de France, jednou Vueltu
  • Účastník OH v Aténách
  • Dlouholetý trenér české silniční reprezentace
  • Nyní sportovní ředitel Israel Cycling Academy

„Jezdit na elektrokole baví i bývalého profesionála. Po letech každodenní dřiny a více než 30 tisících najetých kilometrech ročně na klasickém silničním kole si dnes cyklistiku více užívám. Ze sedla elektrokola to jde skvěle. I jízda do kopce je příjemná. Elektrokolo potírá výkonnostní rozdíly - jak při jízdě s partou cyklistických kamarádů, tak s rodinou. Díky elektrokolům se naše rodinné výlety posunuly někam jinam, podíváme se i do míst, která by nám na normálních kolech byla nedostupná.“

Naše služby k elektrokolům MTF

Card image cap
PROFESIONÁLNÍ SERVIS

Případný servis elektrokola MTF vyřešíme za Vás. Všechna naše servisní centra jsou už nyní vybavena nejmodernější technikou na servis elektrokol. Provedeme Vám jak garanční servis, tak i všechny další nutné servisní úkony v příštích letech. Včetně předsezónních prohlídek. V nabídce máme náhradní díly na všechny typy elektrokol.

Card image cap
DRESY, HELMY, PŘÍSLUŠENSTVÍ

Když si v Mountfieldu koupíte elektrokolo, máme pro Vás i vše, co byste k němu mohli potřebovat. Dresy a kraťasy v designu MTF z prvotřídních materiálů šité u renomované české firmy KALAS, která obléká například kompletní českou i britskou reprezentaci nebo řadu profesionálních cyklistických týmů. K tomu kvalitní přilby pro ženy, muže i Vaše děti. Právě pro nejmenší máme na elektrokola i dětské sedačky, takže své děti můžete vzít na výlet s sebou.Dále v nabídce máme cyklistické rukavičky, láhve na pití, světla, pumpičky, zámky, držáky na elektrokola na tažné zařízení a další příslušenství.

Card image cap
ODVOZ ELEKTROKOLA MTF DOMŮ

Až si vyberete svůj model, starosti s dopravou nechte klidně na nás. Můžete si objednat službu, kdy Vám elektrokolo dovezeme smontované až domů a na místě předvedeme všechny jeho základní funkce.

Jak funguje elektrokolo MTF?

Elektrokolo je v podstatě klasické jízdní kolo. Jen Vám s jeho pohonem pomáhá elektromotor a dobíjecí akumulátorová baterie. To je srdce elektrokola, která Vás žene kupředu. Zároveň jsou to dvě nejdražší součásti elektrokola. Kvůli tomu jsou dražší, než klasická jízdní kola.

Jinak na elektrokole najdete vše, na co jste zvyklí u běžných jízdních kol. Včetně přehazovačky, odpružené vidlice a dalších komponentů.

Není to motorka, že byste otočili rukojetí a jeli sami. Na elektrokole musíte šlapat, ale vždy se můžete spolehnout na podporu elektromotoru. V podstatě záleží jen na Vás, jak velkou asistenci budete chtít využít.

Volit můžete z PĚTI stupňů motorové podpory

1
Pokud se chcete při jízdě zapotit a vyžadujete minimální podporu.
2
Motor už Vám více pomáhá, ale zdaleka nevypadnete z role aktivního jezdce.
3
Vhodná podpora na delší tratě. Motor už je Vaším regulérním pomocníkem.
4
To už je sportovnější jízda, protože vyvíjíte rychlost velmi dobrého cyklisty jedoucího na klasickém kole.
5
Vyjedete i to, co byste ani nevyšli 😊
Úroveň asistence se nastavuje na displeji na řídítkách. Jedná se o LED nebo LCD displej (u prémiových modelů je barevný) s tlačítky + a -. Těmi si přidáváte nebo ubíráte podporu elektromotoru. Kromě volby úrovně podpory nabízí displej řadu funkcí jako nejmodernější cyklo computery: měření rychlosti, ujeté vzdálenosti, času jízdy, ale třeba i měření wattů motoru.

NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU!

Ve všech modelových řadách elektrokol jsme levnější než konkurence! A navíc dostáváte prvotřídní kvalitu.
NAŠE ELEKTROKOLA UJEDOU AŽ 150 KM NA JEDNO NABITÍ!
Konkurence už nyní varuje zákazníky, že elektrokola, která se z velké části kompletují v Číně, bude kvůli tzv. antidumpingovému clu nucena zdražovat. Třeba i o 40 %! Clo platí od července letošního roku a je uvaleno na exportovaná elektrokola z Číny. Podle odhadů je cca výrazná většina elektrokol prodávaných v Evropské unii kompletována právě v Číně.
U nás se nemusíte bát! Kola MTF jsou kompletována výhradně v Evropě včetně České republiky nebo Itálie. Proto vám můžeme i v budoucnu garantovat NEJNIŽŠÍ CENY NA TRHU za ŠPIČKOVOU KVALITU!
Stávající výjimečné ceny pro Vás budeme držet do konce roku, přestože všichni ostatní již nyní avizují navýšení cen.

Čím jsou elektrokola MTF výjimečná?


Naše elektrokola ujedou na jedno nabití až 150 kilometrů! A to už je pořádná porce i na celodenní výlet. Když přijedete domů, baterii dáte do nabíječky, která je součástí každého elektrokola, a tím to končí. Vybitou baterii nabijete do plného stavu pomocí rychlonabíječky za 4,5 hodiny.
Na našich elektrokolech najdete výhradně značkové baterie s články Samsung (až 17,5 Ah / 630Wh). U vstupních modelů jsou umístěny na nosiči, u vyšších řad jsou částečně integrovány do rámu a TOP modely je mají plně integrované v rámu.
Všechna elektrokola jsou vyrobena v Evropě z kvalitních komponentů z evropských zemí, Japonska a Tchaj-wanu. A věřte, že jde o špičku. Kola jsou vyvíjena bývalými profesionálními závodníky a předními odborníky ve světě elektrokol. Takže všechna prošla zevrubnými testy i v náročných podmínkách a extrémní zátěži.
S podporou Vám pomáhají nábojové a středové motory Max Drive, TOP modely naší nabídky budou mít superprémiové středové motory BOSCH. S výjimkou skládacího elektrokola, kde je výhradně zadní nábojový motor, si u všech ostatních modelů můžete vybrat, zda chcete motor nábojový nebo středový.
V čem je jejich rozdíl? Středový motor je vhodný pro sportovnější ježdění, uvítají ho zejména aktivnější cyklisté a uveze i větší zátěž. Zadní motor je ideální do rovinatějšího terénu, do města, na kratší vzdálenosti. Jedná se o pohodlnější styl jízdy, protože motor nevyžaduje velkou sílu šlapání. Aby fungoval, stačí jen točit nohama.
Námi použité motory mají nominální výkon 250W a špičkový (výkon při maximálním zatížení) až 500W. Displej na řídítkách je barevný s USB konektivitou pro nabíjení mobilních technologií jako je Váš mobilní telefon nebo navigace.

CO DALŠÍHO NAJDETE NA ELEKTROKOLECH MTF?

Například 10-ti rychlostní přehazovačku SHIMANO DEORE, špičkové modely z naší nabídky mají hydraulické kotoučové brzdy. Prémiové vidlice SR SUNTOUR jsou uzamykatelné z řídítek. K tomu uživatelsky komfortní sedla a perfektní úchop řídítek.
U každého elektrokola (kromě skládacího) můžete vybírat ze 2 rámových variant (pro muže i ženy), všechna jsou vyvedena v nádherném designu vyvíjeném s bývalými závodníky i profesionálními designéry.

Naše nabídka 45 MODELŮ elektrokol MTF

MĚSTSKÁ ELEKTROKOLA

Modely městských elektrokol
Galerie městských elektrokol
Pro koho jsou městská elektrokola?

Pro koho jsou městská elektrokola?

Pohodlná elektrokola vhodná pro seniory i lidi s omezeným pohybem. Díky absenci horní rámové trubky je na ně daleko snazší nástup. Přivítají je například i ženy, které rády jezdí do práce nebo na nákup v sukni.
Kde s nimi mohu jezdit?
Ideální na přejezdy mezi vesnicemi po asfaltových cestách, na kratší výlety, na nákupy, skvěle se hodí do městského provozu, kde se musí často seskakovat z kola. Všechna městská elektrokola z naší nabídky mají nosič, kam se dá připevnit například košík na nákupy.
Jaký mají dojezd na jedno nabití?
110-130 kilometrů
Jakou mají baterii?
Čtyři modely umístěnou na nosiči, jeden plně integrovanou do rámu
Typ elektromotoru
Čtyři modely mají zadní nábojový motor, jeden středový Max Drive
Velikost kol
26 " a 28 "
Z kolika modelů mohu vybírat?
Z pěti, každý z modelů navíc nabízíme ve dvou rámových velikostech – 17 " a 19 "
Card image cap
GRAND 1.0

velikost rámu 17 " nebo 19 "

Card image cap
GRAND 1.0-POWER

velikost rámu 17 " nebo 19 "

Card image cap
TOUR 1.0

velikost rámu 17 " nebo 19 "

Card image cap
TOUR 1.0-POWER

velikost rámu 17 " nebo 19 "

Card image cap
TOUR 5.0

velikost rámu 17 " nebo 19 "

model GRAND 1.0 GRAND 1.0-POWER TOUR 1.0 TOUR 1.0-POWER TOUR 5.0
GRAND 1.0 GRAND 1.0 POWER TOUR 1.0 TOUR 1.0 POWER TOUR 5.0
průměr kol 26" 26" 28" 28" 28"
velikost rámu 17" / 19" 17" / 19" 17" / 19" 17" / 19" 17" / 19"
motor Bafang 250 W/max. 500W,
v zadním náboji
Bafang 250 W/max. 500W,
v zadním náboji
Bafang 250 W/max. 500W,
v zadním náboji
Bafang 250 W/max. 500W,
v zadním náboji
MAX DRIVE, středový
baterie SAMSUNG 13Ah (468Wh)
-umístěná na nosiči
SAMSUNG 15Ah (540Wh)
-umístěná na nosiči
SAMSUNG 13Ah (468Wh)
-umístěná na nosiči
SAMSUNG 15Ah (540Wh)
-umístěná na nosiči
SAMSUNG 14Ah (504Wh)
-plně integrovaná do rámu
dojezd * až 110km až 130km až 110km až 130km až 120km
řazení SHIMANO Tourney
1x7 rychlostí
SHIMANO Tourney
1x7 rychlostí
SHIMANO Tourney
1x7 rychlostí
SHIMANO Tourney
1x7 rychlostí
SHIMANO Acera
1x9 rychlostí
brzdy V-Brake, TEKTRO V-Brake, TEKTRO V-Brake, TEKTRO V-Brake, TEKTRO Kotoučové hydr., TEKTRO
vidlice ZOOM ZOOM ZOOM ZOOM SR SUNTOUR L/O uzamykatelná z korunky
ovládání LED panel, 5 tupňů asistence LED panel, 5 tupňů asistence LED panel, 5 tupňů asistence LED panel, 5 tupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence
pláště CST 26 x 1,75" CST 26 x 1,75" CST 28 x 1,60" (700x40C) CST 28 x 1,60" (700x40C) CST 28 x 1,60" (700x40C)
nosnost 120 kg 120 kg 120 kg 120 kg 120 kg
hmotnost 22,5 kg (včetne baterie) 22,5 kg (včetne baterie) 22,5 kg (včetne baterie) 22,5 kg (včetne baterie) 22,5 kg (včetne baterie)
prodejní cena (Kč) 26 790 29 990 27 790 30 990 49 990
cena pro Vás (Kč)** 19 990 23 990 21 990 24 490 37 990

TREKINGOVÁ ELEKTROKOLA

Modely trekingových elektrokol
Galerie trekingových elektrokol
Pro koho jsou trekingová elektrokola?

Pro koho jsou trekingová elektrokola?

Ideální pro cyklisty, kteří rádi vyrážejí na delší výlety, ale nejde o příliš aktivní jezdce. Trekingová elektrokola mají plnou výbavu vhodnou pro rekreační ježdění: blatníky, světla, nosič atd. Rám je navržen tak, aby jízda byla co nejpohodlnější. Elektrokola vhodná pro milovníky rekreační jízdy.
Kde s nimi mohu jezdit?
Na asfaltových a zpevněných cestách, ne v těžkém terénu.
Jaký mají dojezd na jedno nabití?
120-150 km
Jakou mají baterii?
Částečně integrovanou do rámu
Typ elektromotoru
Středový Max Drive (2 modely), zadní nábojový (2 modely)
Velikost kol
28 "
Z kolika modelů mohu vybírat?
Ze 4 (2 dámské, 2 pánské). Dámské v rámových velikostech 17 " a 19 ", pánské 18 " a 20 "
Card image cap
ROAD 3.0

velikost rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
ROAD LADY 3.0

velikost rámu 17 " nebo 19 "

Card image cap
ROAD 7.0

velikost rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
ROAD LADY 7.0

velikost rámu 17 " nebo 19 "

model ROAD 3.0 ROAD LADY 3.0 ROAD 7.0 ROAD LADY 7.0
ROAD 3.0 ROAD LADY 3.0 ROAD 7.0 ROAD LADY 7.0
průměr kol 28" 28" 28" 28"
velikost rámu 18" / 20" 17" / 19" 18" / 20" 17" / 19"
motor Bafang 250 W/max. 500 W,
v zadním náboji
Bafang 250 W/max. 500 W,
v zadním náboji
BAFANG MAX DRIVE,
středový
BAFANG MAX DRIVE,
středový
baterie SAMSUNG 14,5 Ah
(522 Wh) - částečně
integrovaná do rámu
SAMSUNG 14,5 Ah
(522 Wh) - částečně
integrovaná do rámu
SAMSUNG 17,5 Ah
(630 Wh) - částečně
integrovaná do rámu
SAMSUNG 17,5 Ah
(630 Wh) - částečně
integrovaná do rámu
dojezd * až 120km až 120km až 150km až 150km
řazení SHIMANO Altus
3x7 rychlostí
SHIMANO Altus
3x7 rychlostí
SHIMANO Deore
1x9 rychlostí
SHIMANO Deore
1x9 rychlostí
brzdy V-Brake, TEKTRO V-Brake, TEKTRO Kotoučové hydr., TEKTRO Kotoučové hydr., TEKTRO
vidlice ZOOM 700C ZOOM 700C SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek
ovládání LCD panel, 5 stupnu asistence LCD panel, 5 stupnu asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence
pláště KENDA 28 x 1,60" (700x40C) KENDA 28 x 1,60" (700x40C) CST 28 x 1,60" (700x40C) CST 28 x 1,60" (700x40C)
nosnost 120 Kg 120 Kg 120 Kg 120 Kg
hmotnost 22,5 kg (včetne baterie) 22,5 kg (včetne baterie) 22,5 kg (včetne baterie) 22,5 kg (včetne baterie)
prodejní cena (Kč) 38 890 38 890 51 990 51 990
cena pro Vás (Kč)** 28 990 28 990 39 990 39 990

KROSOVÁ ELEKTROKOLA

Modely krosových elektrokol
Galerie krosových elektrokol
Pro koho jsou krosová elektrokola?

Pro koho jsou krosová elektrokola?

Pro aktivní jezdce, kteří vyznávají sportovnější styl jízdy a nechtějí se pouze vozit. Mají rámovou geometrii horského kola, užší pláště se vzorkem a špičkové komponenty. Top modely mají dokonce vidlici uzamykatelnou z řídítek.
Kde s nimi mohu jezdit?
Na asfaltových a zpevněných cestách i v lehčím terénu.
Jaký mají dojezd na jedno nabití?
120-150 km
Jakou mají baterii?
Dva modely plně integrovanou do rámu, ostatní částečně integrovanou do rámu
Typ elektromotoru
Středový Max Drive (4 modely), zadní nábojový (2 modely)
Velikost kol
28 "
Z kolika modelů mohu vybírat?
Ze 6 (3 dámské, 3 pánské). Dámské v rámových velikostech 17 " a 19 ", pánské 18 " a 20 "
Card image cap
CROSS 3.0

velikost rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
CROSS LADY 3.0

velikost rámu 17 " nebo 19 "

Card image cap
CROSS 5.0

velikost rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
CROSS LADY 5.0

velikost rámu 17 " nebo 19 "

Card image cap
CROSS 7.0

velikost rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
CROSS LADY 7.0

velikost rámu 17 " nebo 19 "

model CROSS 3.0 CROSS LADY 3.0 CROSS 5.0 CROSS LADY 5.0 CROSS 7.0 CROSS LADY 7.0
CROSS 3.0 CROSS LADY 3.0 CROSS 5.0 CROSS LADY 5.0 CROSS 7.0 CROSS 7.0
průměr kol 28" 28" 28" 28" 28" 28"
velikost rámu 18" / 20" 17" / 19" 18" a 20" 17" / 19" 18" / 20" 17" / 19"
motor Bafang 250 W/max. 500W,
v zadním náboji
Bafang 250 W/max. 500W,
v zadním náboji
MAX DRIVE, středový MAX DRIVE, středový MAX DRIVE, středový MAX DRIVE, středový
baterie SAMSUNG 14,5 Ah
(522 Wh) - částečně
integrovaná do rámu
SAMSUNG 14,5 Ah
(522 Wh) - částečně
integrovaná do rámu
SAMSUNG 14 Ah
(522 Wh) - plně
integrovaná do rámu
SAMSUNG 14 Ah
(522 Wh) - plně
integrovaná do rámu
SAMSUNG 17,5 Ah
(630 Wh) - částečně
integrovaná do rámu
SAMSUNG 17,5 Ah
(630 Wh) - částečně
integrovaná do rámu
dojezd * až 120km až 120km až 120km až 120km až 150km až 150km
řazení SHIMANO Altus
3x7 rychlostí
SHIMANO Altus
3x7 rychlostí
SHIMANO Deore
1x9 rychlostí
SHIMANO Deore
1x9 rychlostí
SHIMANO Deore
1x10 rychlostí
SHIMANO Deore
1x10 rychlostí
brzdy V-Brake, TEKTRO V-Brake, TEKTRO Kotoučové hydr., TEKTRO Kotoučové hydr., TEKTRO Kotoučové hydr., TEKTRO Kotoučové hydr., TEKTRO
vidlice ZOOM ML/O uzamykatelná z korunky ZOOM ML/O uzamykatelná z korunky SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek
ovládání LCD panel, 5 stupňů asistence LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence
pláště KENDA 28 x 1,60" (700x40C) KENDA 28 x 1,60" (700x40C) CST 28 x 1,60" (700x40C) CST 28 x 1,60" (700x40C) CST 28 x 1,60" (700x40C)
nosnost 120 Kg 120 Kg 120 Kg 120 Kg 120 Kg 120 Kg
hmotnost 22 kg (včetne baterie) 22 kg (včetne baterie) 22 kg (včetne baterie) 22 kg (včetne baterie) 22 kg (včetne baterie) 22 kg (včetne baterie)
prodejní cena (Kč) 37 990 37 990 51 490 51 490 52 990 52 990
cena pro Vás (Kč)** 27 990 27 990 39 990 39 990 42 990 42 990

HORSKÁ ELEKTROKOLA

Modely horských elektrokol
Galerie horských elektrokol
Pro koho jsou horská elektrokola?

Pro koho jsou horská elektrokola?

Pro milovníky sportovní jízdy, kteří si chtějí elektromotorem pomoci např. do těžkých kopců, ale rádi se při jízdě zapotí. Primárně jsou určena pro cyklisty, kteří už mají na kole něco naježděno a touží po horském kole s asistencí. Tato elektrokola mají špičkové komponenty a top modely disponují vidlicí uzamykatelnou z řídítek.
Kde s nimi mohu jezdit?
V těžkém terénu, ale klidně i na silnici, kde díky pneumatikám s nízkým valivým odporem dobře jedou. Nejvšestrannější využití ze všech našich elektrokol.
Jaký mají dojezd na jedno nabití?
120-150 km
Jakou mají baterii?
Dva modely plně integrovanou do rámu, ostatní částečně integrovanou do rámu
Typ elektromotoru
Středový Max Drive (5 modelů), zadní nábojový (2 modely)
Velikost kol
27,5 " a 29 "
Z kolika modelů mohu vybírat?
Ze 7 (1 dámské, 6 univerzálních pro muže i ženy). Dámské v rámových velikostech 17 " a 19 ", univerzální 18 " a 20 "
Card image cap
HILL 3.0

velikost rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
MOUNT 3.0

velikost rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
HILL 5.0

velikost rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
MOUNT 5.0

velikost rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
HILL 7.0

velikost rámu 18 " nebo 20 "

Card image cap
HILL LADY 7.0

velikost rámu 17 " nebo 19 "

Card image cap
MOUNT 7.0

velikost rámu 18 " nebo 20 "

model HILL 3.0 MOUNT 3.0 HILL 5.0 MOUNT 5.0 HILL 7.0 HILL LADY 7.0 MOUNT 7.0
HILL 3.0 MOUNT 3.0 HILL 5.0 MOUNT 5.0 HILL 7.0 HILL LADY 7.0 MOUT 7.0
průměr kol 27,5" 29" 27,5" 29" 27,5" 27,5" 29"
velikost rámu 18" / 20" 18" / 20" 18" / 20" 18" / 20" 18" / 20" 17" / 19" 18" / 20"
motor Bafang 250 W/max. 500W,
v zadním náboji
Bafang 250 W/max. 500W,
v zadním náboji
MAX DRIVE, středový MAX DRIVE, středový MAX DRIVE, středový MAX DRIVE, středový MAX DRIVE, středový
baterie SAMSUNG 14,5 Ah
(522 Wh) - částečně
integrovaná do rámu
SAMSUNG 14,5 Ah
(522 Wh) - částečně
integrovaná do rámu
SAMSUNG 14 Ah
(522 Wh) - plně
integrovaná do rámu
SAMSUNG 14 Ah
(522 Wh) - plně
integrovaná do rámu
SAMSUNG 17,5 Ah
(630 Wh) - částečně
integrovaná do rámu
SAMSUNG 17,5 Ah
(630 Wh) - částečně
integrovaná do rámu
SAMSUNG 17,5 Ah
(630 Wh) - částečně
integrovaná do rámu
dojezd * až 120km až 120km až 120km až 120km až 150km až 150km až 150km
řazení SHIMANO Altus
3x7 rychlostí
SHIMANO Altus
3x7 rychlostí
SHIMANO Deore
1x9 rychlostí
SHIMANO Deore
1x9 rychlostí
SHIMANO Deore
1x10 rychlostí
SHIMANO Deore
1x10 rychlostí
SHIMANO Deore
1x10 rychlostí
brzdy Kotoučové mech., TEKTRO Kotoučové mech., TEKTRO Kotoučové hydr., TEKTRO Kotoučové hydr., TEKTRO Kotoučové hydr., TEKTRO Kotoučové hydr., TEKTRO Kotoučové hydr., TEKTRO
vidlice SR SUNTOUR HL/O uzamykatelná z rídítek SR SUNTOUR HL/O uzamykatelná z korunky SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek SR SUNTOUR RL/O uzamykatelná z rídítek
ovládání LCD panel, 5 stupňů asistence LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence Barevný LCD panel, 5 stupňů asistence
pláště CST 27,5 x 2,25" CST 29 x 2,25" CST 27,5 x 2,25" CST 29 x 2,25" CST PLUS 27,5 x 2,25" CST PLUS 27,5 x 2,25" CST 29 x 2,25"
nosnost 120 Kg 120 Kg 120 Kg 120 Kg 120 Kg 120 Kg 120 Kg
hmotnost 22 kg (včetne baterie) 22 kg (včetne baterie) 22 kg (včetne baterie) 22 kg (včetne baterie) 22 kg (včetne baterie) 22 kg (včetne baterie) 22 kg (včetne baterie)
prodejní cena (Kč) 38 990 38 990 51 490 51 490 52 990 52 990 52 990
cena pro Vás (Kč)** 28 990 28 990 39 990 39 990 42 990 42 990 42 990

SKLÁDACÍ ELEKTROKOLA

Modely skládacích elektrokol
Galerie skládacích elektrokol
Pro koho jsou skládací elektrokola?

Pro koho jsou skládací elektrokola?

Pro všechny, kteří chtějí být cool a potřebují skladné elektrokolo. Po složení, které je velmi snadné, se vejde i do kufru malého osobního auta. Mohou ho využívat zástupci mladší generace i starší osoby, protože má nízký nástup. Tato elektrokola jsou velmi žádaná i mezi milovníky karavanů či obytných vozů, protože jsou na cestování velmi skladná, lehká a nezaberou místo.
Kde s nimi mohu jezdit?
Všude po asfaltových a zpevněných cestách. Primárně je určeno na kratší vzdálenosti, ne na extra dlouhé výlety. Ideální do měst.
Jaký mají dojezd na jedno nabití?
Až 110 km
Jakou mají baterii?
Za sedlovou trubkou
Typ elektromotoru
Zadní nábojový
Velikost kol
20 "
Z kolika modelů mohu vybírat?
Z jednoho (univerzální velikost vhodná pro muže i ženy)
Card image cap
FOLD 1.0

velikost rámu ---

model FOLD 1.0
FOLD 1.0
průměr kol 20"
velikost rámu ---
motor Bafang 250 W /max. 500W,
v zadním náboji
baterie SAMSUNG 13Ah (468Wh)
dojezd * až 110km
řazení SHIMANO Tourney
1x7 rychlostí
brzdy V-Brake, TEKTRO
vidlice ZOOM
ovládání LED panel, 5 stupňů asistence
pláště CST 20 x 1,75"
nosnost 120 kg
hmotnost 19,5 kg (včetne baterie)
prodejní cena (Kč) 27 490
cena pro Vás (Kč)** 19 990

* Dojezd elektrokola je závislý na nastavení stupně motorové asistence, hmotnosti jezdce a profilu trati.


** Akční ceny jsou platné do 24. 12. 2018.