+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)

Bazénové zastřešení Azuro ovál 7,0x4,9m

1 hodnocení
Kód: 3BPZ0144
2
1
1
Trvale nedostupný produkt
Je nám líto, ale prodej skončil.
Níže uvádíme náhrady za tento produkt.

Aktuální náhrady pro Bazénové zastřešení Azuro ovál 7,0x4,9m

Technické parametry
Tvar ovál
Pro výrobky Bazén AZURO 300A, Bazén AZURO 300B, Bazén AZURO 400, Bazén AZURO 401 (při minimálním zapuštění 60cm), Bazén AZURO 402 (při minimálním zapuštění 70cm), Bazén AZURO 404 (při minimálním zapuštění 25cm), Bazén IBIZA 0, Bazén IBIZA K2, Bazén AZURO VARIO V1,
Rozměry [m] 4,9 x 7,0
Výška [m] 2,6
Hmotnost balení [kg] 90
Rozměr balení [cm] 45 x 192 x 137
Záruka 2 roky
Katalogové číslo 3BPZ0144
3BPZ0144
Celé parametry

Zastřešení Azuro je vhodné především pro bazény řady Azuro Vario, a to jak pro stojící na povrchu, tak i zcela nebo částečně zapuštěné do země. Lehká trubková konstrukce z hliníkové slitiny pokrytá speciální vysoce odolnou fólií proti UV záření zajišťuje snadnou manipulaci. Zastřešení je snadno smontovatelné a není k této montáži potřebná žádná stavební příprava, jen se upevní patky zastřešení do země. Zastřešení lze ze všech stran otevřít a získat tak jen stříšku nad bazénem.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (1)

2,0
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Jaroslav 10. 12. 2019
Zastřešení jsme objednali již podruhé. První vydrželo několik let a byli jsme celkem spokojeni, proto jsme se rozhodli pro opětovnou objednávku. Ale nové zastřešení vyráběl jiný dodavatel a bohužel z jiného materiálu. Modrý plastový materiál je prosekaný od šicího stroje a po krátké době se začal v těchto místech trhat. Takže teď po jedné sezoně je zastřešení na několika místech poškozené. Budeme ho proto reklamovat.

Dotazy (2)

Barbora

Dobrý den, jak se zachová zastřešení při silném větru? Nepoláme se konstrukce, která je jen z plastu? A když se poláme, platí na zastřešení reklamace? Děkuji Roušalová Barbora

Béda Trávníček

Dobrý den,

při silném větru je třeba zastřešení stáhnout. Sice je konstrukce hliníková, ale na silný vítr je třeba ji složit. Pro takové podmínky není zastřešení konstruováno. Záruka se na poškození větrem nevztahuje, neboť se nejedná o vadu materiálu.


Váš Mountfield

Věra

dobrý den
je možné toto zastřešení používat i v zimních měsících ?

Béda Trávníček

Dobrý den,

zastřešení slouží k sezónnímu zakrytí bazénů nebo jiných prostor. Chrání před nepřízní počasí, omezuje znečišťování
bazénové vody, snižuje tepelné ztráty bazénové vody. Zastřešení nelze používat v zimním období.

Zazimování

Zastřešení AZURO je vyrobeno z plastických hmot. Z tohoto důvodu je nutno na zimu demontovat plachtu když venkovní teplota klesne pod 5°C. Před uložením plachtu omyjte vlažnou vodou se saponátem a opláchněte. Plachtu uložit suchou, na suché, tmavé místo, nejlépe v pokojové teplotě.

Škody způsobené nedodržením těchto podmínek nebudou uznány jako oprávněná reklamace.

Váš Mountfield

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.