Benzinová sekačka XSP 55 BS

Kód: 1SEK2149
4,55
(10)
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti

Sekačka XSP 55 BS je výkonný stroj umožňující 4 typy sečení - sběr do koše, mulčování, boční a zadní odhoz. Mezi sběrem a mulčováním lze přepínat jednoduše pomocí páky a odpadá tak nutnost zasouvání mulčovacího klínu. Sběrný koš je vybaven ukazatelem zaplnění. Velká a široká kola opatřená kuličkovými ložisky usnadňují prostupnost náročným terénem.

Motor
Briggs&Stratton
Typ motoru
850 E-series
Ventilový rozvod motoru
OHV
Výkon
6,5 HP
Výkon
4,9 kW
Záběr
53 cm
Výška sečení
2,2 - 9,5 cm
Způsob nastavení výšky sečení
centrální
Objem koše
75 l
Materiál šasi
ocel
Hmotnost
47 kg
Pojezd
ano
Regulace rychlosti pojezdu
-
Startování
startovací šňůrou
Bezpečnostní brzda
ano
Výškově nastavitelná horní rukojeť
ano
Mulčování
ano
Spojka nože BBC
-
Recenze zákazníků
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
1SEZ0068 Nůž 53 cm sběr + mulčování 2013
1SEZ0068 Nůž 53 cm sběr + mulčování 2014
1SEZ0068 Nůž 53 cm sběr + mulčování od 2011 do 2012
IC112436051 Pojistka - klip ! 2013
IC112436051 Pojistka - klip ! 2014
IC112436051 Pojistka - klip ! od 2011 do 2012
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm 2013
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm 2014
IC12000930 Pojistný kroužek třmen.6mm od 2011 do 2012
IC12139100 Pero 4x6.5 2013
IC12139100 Pero 4x6.5 2014
IC12139100 Pero 4x6.5 od 2011 do 2012
IC12139150 Pero pro hřídel 25 mm 2013
IC12139150 Pero pro hřídel 25 mm 2014
IC12154210 Matice 2013
IC12154210 Matice 2014
IC12154210 Matice od 2011 do 2012
IC122570131 Pastorek pravý 2013
IC122570131 Pastorek pravý 2014
IC122570131 Pastorek pravý od 2011 do 2012
IC122570132 Pastorek levý 2013
IC122570132 Pastorek levý 2014
IC122570132 Pastorek levý od 2011 do 2012
IC122601908 Řemenice ! 2013
IC122601908 Řemenice ! 2014
IC122601908 Řemenice ! od 2011 do 2012
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 2013
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 2014
IC12523080 Podložka 11X30X2.5 od 2011 do 2012
IC12604899 Pojistná podložka _8 2013
IC12604899 Pojistná podložka _8 2014
IC12604899 Pojistná podložka _8 od 2011 do 2012
IC12608600 Poj.kroužek _12 2013
IC12608600 Poj.kroužek _12 2014
IC12608600 Poj.kroužek _12 od 2011 do 2012
IC12645705 Pružný kolík 5x32 2013
IC12645705 Pružný kolík 5x32 2014
IC12645705 Pružný kolík 5x32 od 2011 do 2012
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! od 2011 do 2012
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! od 2011 do 2012
IC12731580 Šroub 2013
IC12731580 Šroub 2014
IC12731580 Šroub od 2011 do 2012
IC12735698 Šroub nože 3/8x24x2'' 2013
IC12735698 Šroub nože 3/8x24x2'' 2014
IC12735698 Šroub nože 3/8x24x2'' od 2011 do 2012
IC12815200 Šroub M6X16 2013
IC12815200 Šroub M6X16 2014
IC12815200 Šroub M6X16 od 2011 do 2012
IC135064392 Klín. Řemen 2013
IC135064392 Klín. Řemen 2014
IC135064392 Klín. Řemen od 2011 do 2012
IC181003106 Převodovka kompletní 2013
IC181003106 Převodovka kompletní 2014
IC181003106 Převodovka kompletní od 2011 do 2012
IC181005508 Lanovod plynu od 2011 do 2012
IC181005523 Lanovod plynu 2013
IC22041957 Pouzdro - domeček 2013
IC22041957 Pouzdro - domeček 2014
IC22041957 Pouzdro - domeček od 2011 do 2012
IC22160400 Podložka 2013
IC22160400 Podložka 2014
IC22160400 Podložka od 2011 do 2012
IC22450063 Pružina 2013
IC22450063 Pružina 2014
IC22450063 Pružina od 2011 do 2012
IC22465607 Unašeč s řemenicí pro průměř hřídele 22,2 2013
IC22465607 Unašeč s řemenicí pro průměř hřídele 22,2 2014
IC22465607 Unašeč s řemenicí pro průměř hřídele 22,2 od 2011 do 2012
IC22680009 Podložka 2013
IC22680009 Podložka 2014
IC22680009 Podložka od 2011 do 2012
IC22753000 Západka volnoběžky kulatá 2013
IC22753000 Západka volnoběžky kulatá 2014
IC22753000 Západka volnoběžky kulatá od 2011 do 2012
IC322041967 Čep - pouzdro páky 2013
IC322041967 Čep - pouzdro páky 2014
IC322041967 Čep - pouzdro páky od 2011 do 2012
IC322399835 Knoflík 2013
IC322399835 Knoflík 2014
IC322399835 Knoflík od 2011 do 2012
IC381003253 Páka aretace madla 2013
IC381003253 Páka aretace madla 2014
IC381003253 Páka aretace madla od 2011 do 2012
IC381007394 Kolo přední D=210 + 2013
IC381007394 Kolo přední D=210 + 2014
IC381007394 Kolo přední D=210 + od 2011 do 2012
IC381007398 Kolo zadní D=300 s ložiskem 2013
IC381007398 Kolo zadní D=300 s ložiskem 2014
IC381007398 Kolo zadní D=300 s ložiskem od 2011 do 2012
IC381030067 Lanovod pojezdu 2013
IC381030067 Lanovod pojezdu od 2011 do 2012
IC381102203 Kryt mulčování 2013
IC381102203 Kryt mulčování 2014
IC381102203 Kryt mulčování od 2011 do 2012
SP1005 Šroub M8x60 pozink. 2013
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2011 do 2012
SP1019 Šroub M8x40 pozink. od 2011 do 2012
SP1022 Šroub M8x16 pozink. 2013
SP1022 Šroub M8x16 pozink. od 2011 do 2012
SP3003 Matice M5 samojistící 2013
SP3003 Matice M5 samojistící 2014
SP3003 Matice M5 samojistící od 2011 do 2012
SP3004 Matice M6 samojistící 2013
SP3004 Matice M6 samojistící 2014
SP3004 Matice M6 samojistící od 2011 do 2012
SP3005 Matice M8 samojistící 2013
SP3005 Matice M8 samojistící 2014
SP3005 Matice M8 samojistící od 2011 do 2012
SP4003 Podložka M5 pozink.! 2013
SP4003 Podložka M5 pozink.! 2014
SP4003 Podložka M5 pozink.! od 2011 do 2012
SP4004 Podložka M6 pozink. 2013
SP4004 Podložka M6 pozink. 2014
SP4004 Podložka M6 pozink. od 2011 do 2012
SP4005 Podložka M8 pozink. 2013
SP4005 Podložka M8 pozink. 2014
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2011 do 2012
SP4007 Podložka M12 pozink. 2013
SP4007 Podložka M12 pozink. 2014
SP4007 Podložka M12 pozink. od 2011 do 2012
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .