Bubnová sekačka BDR 581 SB BLANICE

Kód: 1SEK3014
4,36
(14)
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti

Bubnová sekačka Blanice je určena zejména zkušeným uživatelům, kteří ocení její přesné a citlivé ovládání pomocí 2 samostatných pák, stejně jako možnost pojezdu na plný výkon motoru i bez zapnutí žacího bubnu.

Doporučené použití: pravidelné sečení (cca 1-2x měsíčně) středně vysokých porostů do výšky 70 cm na středních a větších pozemcích.

 

Pojezd na plný výkon

Stroj je vybaven doběhovou brzdou žacího bubnu, možností pojezdu na plný výkon bez zapnutí sečení a speciální krytem pro sečení vysoké trávy.

Kvalitní motor

Tato bubnová sekačka disponuje kvalitním motorem Briggs&Stratton o výkonu 5 HP a záběrem 58 cm.


Citlivé ovládání

Stroj má citlivé ovládání pomocí 2 samostatných pák, stejně jako možnost pojezdu na plný výkon motoru i bez zapnutí žacího bubnu.

Motor
Briggs&Stratton
Typ motoru
650e Series
Ventilový rozvod motoru
OHV
Výkon
max. 3,0 kW
Objem motoru
190 cm3
Záběr
58 cm
Počet nožů
3 ks
Výška sečení
max. cca 3,5 cm
Hmotnost
58 kg
Výškově nastavitelná horní rukojeť
ano
Pojezd
ano
Regulace rychlosti pojezdu
-
Recenze zákazníků
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
BA004 Klínový řemen A13x1450Li BPU 2007
BA004 Klínový řemen A13x1450Li BPU od 2014
BA068 Klínový řemen RUB.13x1490Lw 2006
BA069 Klínový řemen 10x560Li 582Lw 2006
BA069 Klínový řemen 10x560Li 582Lw 2007
BA084 Řemen kl.13x1480Li A1510Lw 2007
BA084 Řemen kl.13x1480Li A1510Lw od 2014
BD1011319 Šroub M6x20 2006
BD1011319 Šroub M6x20 2007
BD1011319 Šroub M6x20 od 2014
BD1050502 Šroub nože 2006
BD1050502 Šroub nože 2007
BD1050502 Šroub nože od 2014
BD1342674 Pružina 2006
BD1342674 Pružina 2007
BD1342674 Pružina od 2014
BD1350438 Závlačka 4x40 2006
BD1350438 Závlačka 4x40 2007
BD1350438 Závlačka 4x40 od 2014
BD1490131 Kulička 7-10 2006
BD1490131 Kulička 7-10 2007
BD1490131 Kulička 7-10 od 2014
BD1AT09039/1050 Páčka plynu s lanovodem 2006
BD1AT09039/1050 Páčka plynu s lanovodem 2007
BD1AT09039/1050 Páčka plynu s lanovodem od 2014
BD1DS11007 Páčka brzdy a pojezdu plastová od 2014
BD1DS12005 Páka start s pojistkou od 2014
BD4052207 Kladka napínací 2006
BD4052207 Kladka napínací 2007
BD4052207 Kladka napínací od 2014
BD5253305 Nůž 90 x 40 mm 2006
BD5253305 Nůž 90 x 40 mm 2007
BD5253305 Nůž 90 x 40 mm od 2014
BD6259046 Podložka 6x20 - pryž 2006
BD6259046 Podložka 6x20 - pryž 2007
BD6259046 Podložka 6x20 - pryž od 2014
BD8467216 Kryt sekačky zvýšený 2006
BD8467216 Kryt sekačky zvýšený 2007
BD8467216 Kryt sekačky zvýšený od 2014
BD9132419 Závěs gumový 2006
BD9132419 Závěs gumový 2007
BD9132419 Závěs gumový od 2014
BD9467817 Kryt hřídele kol 2006
BD9467817 Kryt hřídele kol 2007
BD9469110 Unašeč 2007
BD9469110 Unašeč od 2014
BD9474806 Rotor 2006
BD9474806 Rotor 2007
BD9474806 Rotor od 2014
BD9475221 Disk spodní sestava -žlutý 2006
BD9475221 Disk spodní sestava -žlutý 2007
BD9475221 Disk spodní sestava -žlutý od 2014
BD9631722 Závěs-plenta 5316SE na 4hran 2006
BD9631722 Závěs-plenta 5316SE na 4hran 2007
BD9631722 Závěs-plenta 5316SE na 4hran od 2014
BD9631725 Tlumič vibrací nože od 2014
BD9940730 Řemen klínový- brzdící segment 2007
BD9940730 Řemen klínový- brzdící segment od 2014
BD9942583 Lanovod pojezdu 1CT08084 2006
BD9942583 Lanovod pojezdu 1CT08084 2007
BD9942584 Lanovod brzdy bubnu 1CT08083 2006
BD9942584 Lanovod brzdy bubnu 1CT08083 2007
BD9942584 Lanovod brzdy bubnu 1CT08083 od 2014
BD9942595 Lanovod pojezdu od 2014
BD9943251 Gufero 25-47-7 2006
BD9943251 Gufero 25-47-7 2007
BDN014443A Řemen klín. Z10x400Li TEXROPE! od 2014
BDN016555 Řemen klín. Z10x400Li OPTIBELT od 2014
SP1003 Šroub M8x35 pozink. 2006
SP1003 Šroub M8x35 pozink. 2007
SP1022 Šroub M8x16 pozink. 2007
SP1032 Šroub M6x20 2006
SP1032 Šroub M6x20 2007
SP2001 Matice M5 pozink. 2006
SP2001 Matice M5 pozink. 2007
SP2001 Matice M5 pozink. od 2014
SP2002 Matice M8 pozinkovaná 2006
SP2002 Matice M8 pozinkovaná 2007
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2014
SP2003 Matice M10 pozink. 2006
SP2003 Matice M10 pozink. 2007
SP2003 Matice M10 pozink. od 2014
SP2008 Matice M6 pozink. 2006
SP2008 Matice M6 pozink. 2007
SP2008 Matice M6 pozink. od 2014
SP3003 Matice M5 samojistící 2006
SP3003 Matice M5 samojistící 2007
SP3003 Matice M5 samojistící od 2014
SP3004 Matice M6 samojistící 2006
SP3004 Matice M6 samojistící 2007
SP3004 Matice M6 samojistící od 2014
SP4003 Podložka M5 pozink.! od 2014
SP4004 Podložka M6 pozink. od 2014
SP4005 Podložka M8 pozink. 2006
SP4005 Podložka M8 pozink. 2007
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2014
SP5002 Podložka M10 pérová 2006
SP5002 Podložka M10 pérová 2007
SP5002 Podložka M10 pérová od 2014
SP5003 Podložka M8 pérová 2006
SP5003 Podložka M8 pérová 2007
SP5003 Podložka M8 pérová od 2014
SP5004 Podložka M6 pérová 2006
SP5004 Podložka M6 pérová 2007
SP5004 Podložka M6 pérová od 2014
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější 2006
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější 2007
ST1030 Pojistný kroužek _20 vnější od 2014
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .