Carnis kočka-kapsička 24x100g

Kód: 2KRM2004
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti

Kapsičky CARNIS, šťavnaté kousky kuřecího nebo lososového masa s chutnou omáčkou vysoké výživové hodnoty, jsou velmi chutné a kočkami oblíbené. Snadno se servírují a jsou jednorázově zkrmné (denní porce je 3 – 4 kapsičky u dospělé kočky). Tyto malé kousky masa zalité hustou omáčkou obsahují vše, co kočka potřebuje, a dodávají vitalitu i energii po celý den. Zajištěno je optimální množství živočišných bílkovin, tuků, vitaminů a minerálních látek i výborná stravitelnost.

Balení obsahuje 24 kapsiček dvou různých příchutí: 12 kapsiček kuřecího masa s játry a 12 kapsiček s kousky lososa.

Složení kuřecí s játry: Maso a výrobky živočišného původu (4 % kuře, 4 % játra), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry.

Složení s lososem: Maso a výrobky živočišného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (4 % lososa), vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry.

Analytické složky: Vlhkost 82 %, protein 9 %, obsah tuku 5 %, hrubý popel 3 %, hrubá vláknina 0,8 %.

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin D3 290 m.j., vitamin E 30 mg

Doporučené dávkování: Podávejte ohřáté na pokojovou teplotu. Průměrně velká kočka spotřebuje max. 400 g krmiva denně, optimálně rozděleného do dvou dávek. (Denní dávkou pro dospělou kočku vážící 3 - 5 kg jsou 2 - 3 kapsičky podávané alespoň ve 2 samostatných dávkách.

Hmotnost: 24x100 g

Další údaje

Číslo položky
2KRM2004
Recenze zákazníků