Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)

Elektrický vertikutátor UV 32 EV

14 hodnocení
Kód: 1ZST2018
4.4
14
14
Příkon [W]
1300
Záběr [cm]
32
Objem koše [l]
60 (není v ceně)
Více
Trvale nedostupný produkt
Je nám líto, ale prodej skončil.
Níže uvádíme náhrady za tento produkt.
K produktu můžete potřebovat
Příslušenství Návody
Technické parametry
Příkon [W] 1300
Záběr [cm] 32
Objem koše [l] 60 (není v ceně)
Počet nožů / pružinek 32 / 0
Nastavení pracovní hloubky plynule
Materiál šasi plast
Hmotnost [kg] 20
Motor elektromotor
Záruka 7 let
Katalogové číslo 1ZST2018
1ZST2018
Celé parametry

vitez_testu-300x200.jpgElektrický vertikutátor UV 32 EV - vertikutátor s pevným plastovým šasi vhodný pro udržování menších pozemků do 600 m2. Hlavními přednostmi tohoto snadno ovladatelného a kompaktního stroje jsou zejména velmi tichý chod, sklopná rukojeť, fixace vedení kabelu, kuličková ložiska kol, gumové běhouny a třmenový spínač.
16 dvojitých vertikutačních nožů je poháněno elektromotorem o výkonu 1 300 W. Hloubku vertikutace lze pohodně nastavit páčkou na rukojeti.TEST VERTIKUTÁTORU UV 32 EV

Vertikutátor UV 32 EV proběhl nezávislým spotřebitelským testem společnosti iTEST. V tomto testu získlal hodnocení VÍTĚZ TESTU.


HODNOCENÍ iTESTU (převzato z www.itest.cz)


Vítěz testu

Vertikutátor na první pohled zaujme atraktivním designem a dobrým dílenským zpracováním. Jeho sestavení bylo velmi jednoduché, spočívalo pouze v nasazení madla. Samotná práce se strojem je bezproblémová. Velký výhozový otvor, ve kterém nebrání žádné překážky umožnil bezproblémové plnění velkého 60 l koše. Provzdušnění trávníku zajišťuje 16 dvoubřitých nožů. Šasi stroje je vyrobeno z kvalitního tvrzeného plastu. Velká a široká kola mají kuličková ložiska a jsou připevněna na ocelových nápravách. Zde je zadní náprava řešena inteligentně, tedy tak, že nepřekáží výhozu suché trávy do koše a je zakrytována. Hloubka vertikutace se natavuje centrálně a plynule otáčením šroubu na šasí. Uvedení do přepravní polohy se ovládá pákou z místa obsluhy. Se strojem se lehce manipuluje, při práci samotné vyhazuje rovnoměrně suchou trávu i když pracujete bez koše. Při práci s košem jej naplní jako jeden z mála testovaných modelů opravdu celý. To je způsobeno i samotnou konstrukcí šasí – vespod vpředu v šasí není volný prostor, tedy suchá tráva se nenamotává a netvoří chuchvalce. Zde se zřetelně projevuje preciznost německé výroby.


Výhody: robustní konstrukce, kvalitní zpracování, nastavitelná hloubka záběru z místa obsluhy, pravidelná vertikutace, velmi dobré plnění koše, 16 dvoubřitých nožů


Nevýhody: koš není součástí dodávky


Celkové hodnocení: VÍTĚZ TESTU


 

 

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (14)

4,4
Abychom zajistili férové hodnocení našich výrobků, mohou se k nim vyjádřit pouze zákazníci, kteří je vlastní.
Daniela 20. 11. 2015
Zvládl hravě cca 800 m2 a byli jsme spokojeni.Vyzkoušeli jsme teprve jednou.podruhé budeme provádět vertikutaci na jaře.
  • Lehký, pěkný design, výborná vertikutace.
  • Přívodová šňůra,ale s tím jsme smíření a věděli jsme do čeho jdeme.Přece jen to není sekačka, pozemek není zas tak velký a verikutace se provádí 2krát ročně.
Jaromír 20. 11. 2015
velmi snadná manipulace, velmi tichý chod, práce s ním je velmi jednoduchá
Eva 20. 11. 2015
Po prvním použití velká spokojenost
Načíst další recenze

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.