ELEKTROKOLA ZA POLOVIC? ANO A VŠECHNA!

ELEKTROKOLA ZA POLOVIC? ANO A VŠECHNA!

Jsou fenoménem doby. V západní Evropě se dokonce prodává již více elektrokol než těch klasických, v Česku je to zatím vyrovnané. Ale pozor, v minulém roce se jich u nás prodalo již 130 tisíc elektrokol. A u nás teď všechny pořídíte ZA POLOVIC!
ELEKTROKOLA ZA POLOVIC? ANO A VŠECHNA!
Obliba elektrokol raketově roste a věková hranice uživatelů se stále posouvá napříč generacemi. Elektrokola změnila pohled na cyklistiku i těm, kterým jízda na klasickém kole nevyhovovala. Dojedou nyní díky nim dál, objeví nové cíle, žádné stoupání už pro ně není překážkou, neztrácejí tempo s ostatními. Kolo s motorem a baterií ocení dokonce i ti, kterým zdravotní stav nedovoluje šlapat na klasickém kole, udrží díky němu aktivní styl života. A kdo chce, může si dát i pořádně do těla. Stačí jen snížit úroveň motorové asistence a zapojit do šlapání vlastní energii.


Pár na elektrokole
 
Nejoblíbenějšími kategoriemi jsou elektrokola horská, krosová, trekingová, městská a skládací. Stále častěji lze elektrokola vídat také ve městech, kde se stalo oblíbeným dopravním prostředkem nejen studentů, ale i manažerů. SUV modely elektrokol v sobě kombinují přednosti horských i městských modelů. Zjednodušeně řečeno: přes týden na něm můžete jezdit v saku do práce a o víkendu ho vytáhnout na pořádný výšlap do terénu.

Jízda na skládacím kole ve městě
 
U nás máte navíc možnost volby baterie, což oceňuje stále více zákazníků. Někomu totiž stačí menší dojezd, jiný vyžaduje od baterie maximální kapacitu. S těmi nejsilnějšími s kapacitou 25 Ah se dá na jedno nabití ujet až 200 kilometrů. U některých modelů si proto můžete vybírat až z pěti typů baterií. S výběrem vhodného modelu vám rádi poradíme ve kterékoliv naší prodejně a nabídneme vám možnost si ho vyzkoušet. Třeba i na 24 hodin, abyste poznali, jak elektrokolo funguje, jak se ovládá a jak vám jízdu zpříjemní.

Mohlo by vás zajímat

Krosová
Horská
Trekingová
Městská
Skládací

Tipy pro vás

Krosové elektrokolo Cross 4.3 W (19)
18 130 Kč
Krosové elektrokolo Cross 4.3 W (17)
18 130 Kč
Krosové elektrokolo Cross 4.4 W (17)
18 130 Kč
Krosové elektrokolo Cross 6.4 (20)
24 230 Kč
Krosové elektrokolo Cross 6.4 W (17)
24 230 Kč
Krosové elektrokolo Cross 6.4 W (19)
24 230 Kč