Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)

Infrasauna Grenada - cedr

18 hodnocení
Kód: 3SAU0027
4.8
18
18
Počet osob
2
Příkon [kW]
1,75
Napětí sítě [V/Hz]
230/50
Více
Trvale nedostupný produkt
Je nám líto, ale prodej skončil.
Níže uvádíme náhrady za tento produkt.
K produktu můžete potřebovat
Příslušenství Návody

Doporučuje

100%
zákazníků
5 hvězdiček
83 %
4 hvězdičky
17 %
3 hvězdičky
0 %
2 hvězdičky
0 %
1 hvězdička
0 %
Technické parametry
Rozměry (šířka x hloubka x výška) [cm] 120 x 120 x 194
Počet osob 2
Materiál cedr
Ovládací panel vnitřní a venkovní
Opěrka zad ne
Sklo a dveře čiré tvrzené sklo, celoskleněné dveře
Tloušťka skla [mm] 5
Osvětlení 1 ks světla na čtení, 2 ks střešních světel
Střešní ventilace ano
Teplotní senzor ano
Ionizátor ano
Rádio s MP3 ano
Polička na nápoje 2x
Rozměry a hmotnost balení 180 x 130 x 32cm, 75kg, 130 x 130 x 25cm, 36kg
Počet a typ ohřevu 2 x 350W keramické topidlo v zádech, 2 x 350W keramické topidlo v předním panelu, 1 x 350W <a onclick="openLightbox('/infobox/infrasauny-svetelne-keramicke-zarice',600)">světelné keramické topidlo (RedLight) v nohách
Záruka 2 roky
Katalogové číslo 3SAU0027
3SAU0027
Celé parametry

Moderní infrasauna Grenada je vhodná pro jednu až dvě osoby. Tato infrasauna nabízí čtyři keramická topidla a jedno světelné keramické topidlo. Tato infrasauna je určena pro umístění v jakémkoli temperovaném interiéru (ložnice, domácí fitness, zimní zahrada). Výhodou infrasauny Grenada je, že k jejímu provozu není třeba žádné speciální odvětrávání. Infrasauna totiž nevytváří páru ani vysokou teplotu. Stačí přirozená cirkulace vzduchu v interiéru.

V bohaté výbavě najdete také rádio/MP3 přehrávač s dálkovým ovládáním, ionizátor, teplotní senzor, jedno světlo na čtení, tři střešní světla a také dvě poličky pro odkládání nápojů. Ke snadnému ovládáním infrasauny slouží jeden vnitřní a jeden vnější ovládací panel.

 
Vnitřní ovládání Vnější ovládání infrasauny Grenada
 

Ilustrační foto

Sauna je vyrobena z cedru. Tento luxusní materiál na Vás dýchne středomořskou atmosférou. Obsahuje značné množství esenciálních olejů, díky němuž je velmi aromatické. Díky tomu vzniká další podpůrný efekt, který blahodárně působí na tělo i duši.

Infrasaunu je možné zapojit do zásuvky 220V. Vlnová délka infrazářiče je 6 - 16 micrometrů, čímž infrasauna splňuje nejpřísnější směrnice EU.

 

Doporučená údržba a čistění

 

Z venkovní části:

 

Infrasauny jsou z vnější části nalakované, ošetřování je vhodné provádět navlhčeným hadříkem.

 

Z vnitřní části:

 

- Jelikož ne všechny plochy infrasauny jsou lakované, doporučuje se použít na nejvíce namáhané plochy (sedací místa a opěrné body) přípravek Saunareiniger, který je vhodný k čištění a k údržbě dřeva. Infrasaunu je však vhodné v závislosti na četnosti užívání vyčistit zvnitřku celou. Tento přípravek se rovnoměrně nanáší houbou nebo měkkým hadříkem, a to po celé délce. Přípravek odstraňuje veškeré mastné, biologické znečištění, projasňuje barvu dřeva a také působí jako ochranný prostředek. Tento koncentrát se ředí 1:10 až 1:30. Saunareiniger se používá minimálně 1x týdně.

 

- Pro hygienu a dezinfekci dřevěných ploch se doporučuje prostředek Chemosan, který se nanáší obdobně jako Saunareiniger s tím rozdílem, že ho není třeba nanášet po celém interiéru infrasauny, ale postačí jej nanést pouze na místa, která chceme desinfikovat. Přípravek Chemosan se používá k dezinfikování infrasauny po saunovacím cyklu. Tento koncentrát se ředí 1:20.

 

Zásady pro bezpečné čištění infrasauny:

 

- Vnitřek sauny nesmíme mořit, natírat barvou či jinak lakovat, při zahřátí by totiž mohlo docházet k vypařování jedovatých látek

 

- Ze stejného důvodu nesmíme používat žádné chlorové přípravky

 

- Používáme pouze přípravky určené do infrasaun!

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (18)

4,8
Abychom zajistili férové hodnocení našich výrobků, mohou se k nim vyjádřit pouze zákazníci, kteří je vlastní.
Jaroslav 11. 3. 2015
Infrasauna Granada je vynikající.Využíváme ji 3x a někdy i 4 x týdně.Je to výborná relaxace,uvolnění od stresu a svalového vypětí.Též se prohřejí bolavé klouby a zmírní bolesti.Všem doporučuji.
  • žádné
Olga 11. 3. 2015
Jsme spokojeni, byl to náš sen který se proměnil ve skutečnost. Lebedíme si.
  • mobilita
Jiří 6. 3. 2015
Infrasauna Grenada splnila naprosto mé očekávání,neboť Finská sauna mi nedělá dobře.Máme ji také,ale do té chodí manžel.Dostala jsem ji k vánocům a jsem ,opravdu spokojená.
  • po zapnutí můžu hned vstoupit, rychlé dosažení nastavené teploty
Načíst další recenze

Dotazy (1)

Tomas

Dobry den, mam zajem zakoupit infra saunu z vasi nabidky. Pri prochazeni tech. parametru jsem se docetl, ze jsou tyto sauny vhodne pouze do temperovanych prostoru. Rad bych tuto saunu instaloval v netemperovanem, suchem prostredi z tohoto duvodu se chci zeptat, proc je omezeni na temperovane prostory. Dekuji Blaska

Béda Trávníček

Dobrý den,

minimální teplota okolí infrasauny nemá klenout pod 15°C, jinak se snižuje její účinnost.

Váš Mountfield

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.