Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)
KAVKAZSKÉ JEDLE – NEJOBLÍBENĚJŠÍ VÁNOČNÍ STROM ČESKÝCH DOMÁCNOSTÍ

KAVKAZSKÉ JEDLE – NEJOBLÍBENĚJŠÍ VÁNOČNÍ STROM ČESKÝCH DOMÁCNOSTÍ

Vánoce se kvapem blíží a k svátkům neodmyslitelně patří prodej vánočních stromků. My již tradičně začínáme koncem listopadu s jejich prodejem. A nejinak tomu je i letos. Čerstvě řezané kavkazské jedle – královny mezi vánočními stromky na Vás už čekají před prodejnami!
 
KAVKAZSKÉ JEDLE – NEJOBLÍBENĚJŠÍ VÁNOČNÍ STROM ČESKÝCH DOMÁCNOSTÍ
 

DŮKLADNÁ KONTROLA KAŽDÉHO STROMKU!

Kavkazské jedle prvotřídní výběrové kvality jsou dodávány přímo z Dánska postupnými návozy tak, aby byla zaručena jejich čerstvost. Kvalita stromků je pro nás na prvním místě. Nečekáme, jaké stromky nám dodavatelé pošlou, ale sami je aktivně vybíráme a zaměřujeme se přitom na co nejdůkladnější kontrolu jejich vzhledu a kondice. Přímo k pěstitelům do Dánska vysíláme v předstihu odborný tým 28 inspektorů pod vedením zkušené české dendroložky. Inspektoři pak kontrolují stromek po stromku a označují jen ty kusy, které splňují naše nejpřísnější kritéria. Jedle pak průběžně řežeme a vozíme do všech svých prodejen. Díky tomu můžeme garantovat jejich absolutní čerstvost a prvotřídní kvalitu!
 

 

Jedle můžete vybírat ve třech velikostech od 100 do 250 cm a třech kvalitativních řadách: STANDARD, PREMIUM a letos nově i v kategorii EXCELLENT. Stromek v nejvíce žádané velikosti 150 – 200 cm pořídíte jen za 549 Kč! Samozřejmostí jsou další doplňkové služby, jako ořez kmene a balení stromku.

Kategorie EXCELLENT – absolutní novinka na českém trhu!

Díky dlouholetým vynikajícím vztahům s dánskými pěstiteli se nám v letošním roce podařilo domluvit také dodávky kavkazských jedlí pro požadavky těch nejnáročnějších zákazníků – stromky v řadě EXCELLENT. Tato kategorie stromku se na českém trhu nikdy neobjevila, vždy byla totiž přednostně posílána do severských zemí. Přijďte se o její kráse sami přesvědčit!

   

VSTUPTE DO VÁNOČNÍCH KRÁLOVSTVÍ!

A až k nám půjdete pro vánoční stromek, nezapomeňte vzít i manželku a děti. Zatímco vy budete vybírat venku stromek, manželka s dětmi v teple prodejny vybere krásné vánoční dekorace. V letošní vánoční nabídce ozdob a dekorací najdete více než 1 000 druhů v 6 vánočních stylech: VÁNOCE TRADIČNÍ, MODERNÍ, ZE SEVERU, BÍLÉ, STAROČESKÉ a MRAZIVÁ POHÁDKA. U nás si vyberete přesně podle svého vkusu. Interiér i exteriér si dokonale sladíte pro tu správnou vánoční atmosféru, ve které se vše třpytí, leskne, dýchá na nás vůně, mráz i podmanivé teplo.

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací