+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)

Křeslo polohovací MONACO

1 hodnocení
Kód: 2NAB2071
3
1
1
Trvale nedostupný produkt
Je nám líto, ale prodej skončil.
Níže uvádíme náhrady za tento produkt.
K produktu můžete potřebovat
Návody

Aktuální náhrady pro Křeslo polohovací MONACO

Technické parametry
Materiál tropické dřevo meranti
Rozměry [cm] 62 x 60 x 104
Povrchová úprava teakový olej
Odstín tmavě červený až hnědý
Záruka 2 roky
Katalogové číslo 2NAB2071
2NAB2071
Celé parametry

Skládací polohovatelné křeslo nastavitelné do 5ti poloh.

Toto zahradní křeslo je vyrobeno z tropického dřeva meranti, jež má pěkné červenohnědé zbarvení.
Toto dřevo těžené v Malajsii vykazuje poměrně značnou tvrdost a pevnost. Je velmi odolné proti povětrnostním vlivům. Nábytek zhotovený ze dřeva meranti může být vystaven venkovním podmínkám i v průběhu zimy. Velmi důležitá je jeho správná údržba, je vhodné jej pravidelně ošetřovat teakovým olejem, jinak postupně mění barvu a šedne, případně se mohou vyskytovat ve zvýšené míře praskliny. Nábytek z meranti je extrémně odolný proti hnilobě a rozpadu.

TEST ZAHRADNÍHO NÁBYTKU MONACO

Zahradní nábytek Monaco prošel nezávislým spotřebitelským testem společnosti iTEST. V tomto testu získal hodnocení VÍTĚZ TESTU.

HODNOCENÍ iTESTU (převzato z www.itest.cz)


Vítěz testu

Již v loňském testu tento nábytek z červeného tropického dřeva Meranti získal ohodnocení vítěze testu a své prvenství v dlouhodobém testu potvrdil. Povrchová úprava nedoznala i po extrémní povětrnostní a zátěžové zkoušce téměř žádných změn, kromě drobounkých povrchových prasklinek. Po ošetření olejem nábytek vypadá jako nový. Nic se nezkroutilo, stůl jde stále bez jakýchkoliv problémů skládat i rozkládat, nikde jsme nezaznamenali problém. Robustní stavba a silné dřevo zaručily stálost tvarů a stabilitu ve všech směrech. I kování bylo nejkvalitnější v testu. Všechny šrouby a matky jsou opatřeny podložkami ( žádný jiný stůl v testu jimi vybaven nebyl). Polohovatelné křeslo je výborně anatomicky vytvarováno a je vybaveno robustním stranovým kováním, které je řešeno tak, že zde nejsou žádné zářezy ve dřevě opěradla a nohou, což je výhodou, protože dřevo není zeslabeno. Opěradlo nastavíte pohodlně do sedmi poloh, od téměř kolmé po skoro ležící. Dle našeho názoru zde vyšší cena naprosto odpovídá kvalitě a provedení, které zaručuje bezproblémové používání nábytku.


Výhody: Perfektní vzhled a tvarová stálost i po extrémní povětrnostní zátěži, robustní stavba, masivní kování, pevnost, anatomické tvarování křesel


Nevýhody: stůl ve složeném stavu nemá otvor na slunečník


Celkové hodnocení: VÍTĚZ TESTU


 
Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (1)

3,0
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
František 14. 11. 2014

Dotazy (0)

K tomuto produktu ještě nikdo nenapsal žádný dotaz.

Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.