Křovinořez Sparta 37

Kód: 1KRV2029
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti

Křovinořez Sparta 37 je výkonný stroj pro velmi tvrdé nasazení. Má průhlednou palivovou nádrž se zvýšeným palivovým hrdlem. Startování usnadňuje primer (nastřikovač paliva). Motory je osazeny dvěma pístními kroužky. Snadný přístup při čištění vzduchového filtru. Stroj je určen především uživatelům, kteří preferují nízkou hmotnost před komfortními prvky výbavy.

Obsah balení

- Křovinořez Sparta 37 - Dvojitý popruh s rychlouvolněním - Poloautomatický strunový adaptér - Třízubý ocelový vyžínací kotouč 255mm - Dvoudílný kryt - Základní nářadí

Výrobce
Objem motoru
36,3 cm3
Výkon motoru
1,3 / 7500 (kW / ot./min.)
Max. otáčky
11700 ot./min.
Průměr řezného kotouče
255 mm
Průměr struny
2,4 mm
Objem nádrže
0,87 l
Hmotnost
6,6 kg
Přední rukojeť
dvojitá
Výškově nastavitelná spodní rukojeť
-
Nastřikovač paliva
ano
Poloautomatický sytič
-
Antivibrační systém
ano
Rychloupínací šroub rukojeti
-
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
1KRZ2004 Strunová hlava pro strunu 3,0 mm - šroub od 2007 do 2009
1KRZ2017 Kotouč 3-zubý 255 x 1,8 mm do 2009
1KRZ2017 Kotouč 3-zubý 255 x 1,8 mm od 2007 do 2009
1KRZ2058 Popruh jednoramenný od 2007 do 2009
1KRZ2061 Kryt žacího nástroje, větší od 2007 do 2009
1MOZ0014 Zapalovací svíčka PR17Y do 2009
1MOZ0014 Zapalovací svíčka PR17Y od 2007 do 2009
IM004000132 Pružina cívky start. do 2009
IM004000132 Pružina cívky start. od 2007 do 2009
IM072700082 Tlumič nárazů _ 26mm do 2009
IM072700082 Tlumič nárazů _ 26mm od 2007 do 2009
IM074000183 Objímka držadla do 2009
IM074000183 Objímka držadla od 2007 do 2009
IM094000099 Gufero kl.hřídele kř. do 2009
IM094000099 Gufero kl.hřídele kř. od 2007 do 2009
IM094600450 Filtr palivový do 2009
IM094600450 Filtr palivový od 2007 do 2009
IM2317021 Spínač START/STOP do 2009
IM2317021 Spínač START/STOP od 2007 do 2009
IM2318528 Pružina klapky ZAMA-C1Q do 2009
IM2318528 Pružina klapky ZAMA-C1Q od 2007 do 2009
IM2318671 Sada membrán a těsnění do 2009
IM2318671 Sada membrán a těsnění od 2007 do 2009
IM2318817R Primer do 2009
IM2318817R Primer od 2007 do 2009
IM2318885 Sada membrán+těs.ZAMA C1Q-E7 do 2009
IM3024012 Pojistný kroužek do 2009
IM3024012 Pojistný kroužek od 2007 do 2009
IM3050018 Gufero do 2009
IM3050018 Gufero od 2007 do 2009
IM3801010 Šroub imbus M5x14 do 2009
IM3801010 Šroub imbus M5x14 od 2007 do 2009
IM3801013 Šroub universální M5x20 do 2009
IM3801013 Šroub universální M5x20 od 2007 do 2009
IM3802004B Šroub 6x14 do 2009
IM3802004B Šroub 6x14 od 2007 do 2009
IM3818011A Podložka šroubu spojky do 2009
IM3818011A Podložka šroubu spojky od 2007 do 2009
IM3819006 Podložka univerz. do 2009
IM3819006 Podložka univerz. od 2007 do 2009
IM3916005 Podložka univers. do 2009
IM3916005 Podložka univers. od 2007 do 2009
IM3916006 Podložka do 2009
IM3916006 Podložka od 2007 do 2009
IM3916008R Podložka do 2009
IM3916008R Podložka od 2007 do 2009
IM3918005 Podložka universální M5 do 2009
IM3918005 Podložka universální M5 od 2007 do 2009
IM3960040 Šroub nože krytu kotouče do 2009
IM3960040 Šroub nože krytu kotouče od 2007 do 2009
IM4098377 Svorka do 2009
IM4098377 Svorka od 2007 do 2009
IM4100456 Miska spodní pro motorové kosy OM do 2009
IM4100456 Miska spodní pro motorové kosy OM od 2007 do 2009
IM4138361 Pružina ovl.plynu do 2009
IM4138361 Pružina ovl.plynu od 2007 do 2009
IM4161211 Průchodka pal.hadičky do 2009
IM4161211 Průchodka pal.hadičky od 2007 do 2009
IM4161619R Objímka zavěš.postroje D26 do 2009
IM4161619R Objímka zavěš.postroje D26 od 2007 do 2009
IM4174275 Ořezávač struny do 2009
IM4174275 Ořezávač struny od 2007 do 2009
IM4174278 Podložka krytu kotouče do 2009
IM4174278 Podložka krytu kotouče od 2007 do 2009
IM4174283A Nástavec krytu kotouče + nůž do 2009
IM4174283A Nástavec krytu kotouče + nůž od 2007 do 2009
IM4179089 Příruba spodní úhl.př. do 2009
IM4179089 Příruba spodní úhl.př. od 2007 do 2009
IM4191027B Šroub čelistí spojky do 2009
IM4191027B Šroub čelistí spojky od 2007 do 2009
IM4191028 Pružina čelistí spojky do 2009
IM4191028 Pružina čelistí spojky od 2007 do 2009
IM4191153A Spojka komplet $ do 2009
IM4191153A Spojka komplet $ od 2007 do 2009
IM4196166R Kroužek pístní do 2009
IM4196166R Kroužek pístní od 2007 do 2009
IM4199004 Pružina str.adaptéru do 2009
IM4199004 Pružina str.adaptéru od 2007 do 2009
IM4199005A Průchodka struny do 2009
IM4199005A Průchodka struny od 2007 do 2009
IM4199008A Šroub strun. adaptéru - vložka do 2009
IM4199008A Šroub strun. adaptéru - vložka od 2007 do 2009
IM4199026 Spodní miska strunového adaptéru od 2007 do 2009
IM4199035R Spodní miska strunového adaptéru do 2009
IM4199035R Spodní miska strunového adaptéru od 2007 do 2009
IM61040066 Vložka úhl.př.nový do 2009
IM61040066 Vložka úhl.př.nový od 2007 do 2009
IM61040071 Šroub mazání úhl.př. M10 do 2009
IM61040071 Šroub mazání úhl.př. M10 od 2007 do 2009
IM61040074 Šroub M8 pro zajištění kotouče (spodní misky) do 2009
IM61040074 Šroub M8 pro zajištění kotouče (spodní misky) od 2007 do 2009
IM61040131 L+P korpus T-rukojeti plynu do 2009
IM61040131 L+P korpus T-rukojeti plynu od 2007 do 2009
IM61040145 Horní příruba NOVÁ do 2009
IM61040145 Horní příruba NOVÁ od 2007 do 2009
IM61070006 Těsnění víčka nádr.725 do 2009
IM61070006 Těsnění víčka nádr.725 od 2007 do 2009
IM61070011A Ventil odvzd.pal.nádrže do 2009
IM61070011A Ventil odvzd.pal.nádrže od 2007 do 2009
IM61070079 Víčko nádrže do 2009
IM61070079 Víčko nádrže od 2007 do 2009
IM61170075 Hřídel náhonu D.7mm $ do 2009
IM61170075 Hřídel náhonu D.7mm $ od 2007 do 2009
IM61200006R Těsnění klikové skříně do 2009
IM61200006R Těsnění klikové skříně od 2007 do 2009
IM61200019R Těsnění do 2009
IM61200019R Těsnění od 2007 do 2009
IM61200025AR Filtr vzduchový do 2009
IM61200025AR Filtr vzduchový od 2007 do 2009
IM61200028AR Nádrž palivová $ do 2009
IM61200028AR Nádrž palivová $ od 2007 do 2009
IM61200049R Trubka řídítek do 2009
IM61200049R Trubka řídítek od 2007 do 2009
IM61200092R Hadička palivová ! do 2009
IM61200092R Hadička palivová ! od 2007 do 2009
IM61212005 Válec komplet D.38 $ do 2009
IM61212005 Válec komplet D.38 $ od 2007 do 2009
IM61212062 Držák vzduch. filtru komplet do 2009
IM61212062 Držák vzduch. filtru komplet od 2007 do 2009
IM61250014R Setrvačník do 2009
IM61250014R Setrvačník od 2007 do 2009
IM61250228AR Hadička palivová do 2009
IM61250228AR Hadička palivová od 2007 do 2009
IM61250237 Převod úhlový D.26 $ do 2009
IM61250237 Převod úhlový D.26 $ od 2007 do 2009
IM61330095R Těsnění válce do 2009
IM61330095R Těsnění válce od 2007 do 2009
IM63120001R Průchodka od 2007 do 2009
IM63120005R Víko spodní od 2007 do 2009
IM63120007R Klobouček adaptéru P od 2007 do 2009
IM63120020R Cívka str. adaptéru P od 2007 do 2009
IM63120031R Pružina adaptéru s vložkou od 2007 do 2009
IM63120041R Vložka vnitřní závit P od 2007 do 2009
LX0025 Šňůra startovací 2,5 mm od 2007 do 2009
LX0030 Šňůra startovací 3 mm do 2009
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .