Křovinořez Sparta 370T

Kód: 1KRV2035
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti

Křovinořez Sparta 370 T je nový model křovinořezu řady Oleo-Mac splňující emisní limity EURO II a v naší řadě nahrazuje model Sparta 37 jehož výroba byla ukončena.

Obsah balení

Křovinořez Sparta 370 T
Poloautomatická strunová hlava
Vyžínací ocelový kotouč
Nosné popruhy

Výrobce
Motor
benzínový 2-takt
Objem motoru
36,3 cm3
Výkon motoru
1,3 / 7500 (kW / ot./min.)
Max. otáčky žacího nástroje
8500 ot./min.
Strun. vyž. hlava
poloautomatická
Šířka záběru
42 cm
Počet strun
2
Průměr struny
2,4 mm
Řezný kotouč
ano
Průměr řezného kotouče
255 mm
Objem nádrže
0,87 l
Hmotnost
6,8 kg
Přední rukojeť
dvojitá
Výškově nastavitelná horní rukojeť
ano
Rychloupínací šroub rukojeti
-
Nastřikovač paliva
ano
Poloautomatický sytič
-
Antivibrační systém
ano
Dělená hřídel
-
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
1KRZ2017 Kotouč 3-zubý 255 x 1,8 mm od 2008 do 2010
1KRZ2017 Kotouč 3-zubý 255 x 1,8 mm od 2009 do 2010
1KRZ2061 Kryt žacího nástroje, větší od 2008 do 2010
1KRZ2065 Cívka se strunou 2,4 mm od 2008 do 2010
1KRZ2065 Cívka se strunou 2,4 mm od 2009 do 2010
1MOZ0014 Zapalovací svíčka PR17Y od 2008 do 2010
1MOZ0014 Zapalovací svíčka PR17Y od 2009 do 2010
IM004000132 Pružina cívky start. od 2008 do 2010
IM004000132 Pružina cívky start. od 2009 do 2010
IM072700082 Tlumič nárazů _ 26mm od 2008 do 2010
IM072700082 Tlumič nárazů _ 26mm od 2009 do 2010
IM074000183 Objímka držadla od 2008 do 2010
IM074000183 Objímka držadla od 2009 do 2010
IM094000099 Gufero kl.hřídele kř. od 2008 do 2010
IM094000099 Gufero kl.hřídele kř. od 2009 do 2010
IM094600450 Filtr palivový od 2008 do 2010
IM094600450 Filtr palivový od 2009 do 2010
IM2317021 Spínač START/STOP od 2008 do 2010
IM2317021 Spínač START/STOP od 2009 do 2010
IM2318671 Sada membrán a těsnění od 2008 do 2010
IM2318671 Sada membrán a těsnění od 2009 do 2010
IM2318735R Karburátor W WT-870 od 2008 do 2010
IM2318735R Karburátor W WT-870 od 2009 do 2010
IM2318817R Primer od 2008 do 2010
IM2318817R Primer od 2009 do 2010
IM3024012 Pojistný kroužek od 2008 do 2010
IM3024012 Pojistný kroužek od 2009 do 2010
IM3050018 Gufero od 2008 do 2010
IM3050018 Gufero od 2009 do 2010
IM3801010 Šroub imbus M5x14 od 2008 do 2010
IM3801010 Šroub imbus M5x14 od 2009 do 2010
IM3801013 Šroub universální M5x20 od 2008 do 2010
IM3801013 Šroub universální M5x20 od 2009 do 2010
IM3802004B Šroub 6x14 od 2008 do 2010
IM3802004B Šroub 6x14 od 2009 do 2010
IM3818011A Podložka šroubu spojky od 2008 do 2010
IM3818011A Podložka šroubu spojky od 2009 do 2010
IM3819006 Podložka univerz. od 2008 do 2010
IM3819006 Podložka univerz. od 2009 do 2010
IM3916005 Podložka univers. od 2008 do 2010
IM3916005 Podložka univers. od 2009 do 2010
IM3916006 Podložka od 2008 do 2010
IM3916006 Podložka od 2009 do 2010
IM3916008R Podložka od 2008 do 2010
IM3916008R Podložka od 2009 do 2010
IM3918005 Podložka universální M5 od 2008 do 2010
IM3918005 Podložka universální M5 od 2009 do 2010
IM3960040 Šroub nože krytu kotouče od 2008 do 2010
IM3960040 Šroub nože krytu kotouče od 2009 do 2010
IM4098377 Svorka od 2008 do 2010
IM4098377 Svorka od 2009 do 2010
IM4100456 Miska spodní pro motorové kosy OM od 2008 do 2010
IM4100456 Miska spodní pro motorové kosy OM od 2009 do 2010
IM4138361 Pružina ovl.plynu od 2008 do 2010
IM4138361 Pružina ovl.plynu od 2009 do 2010
IM4161211 Průchodka pal.hadičky od 2008 do 2010
IM4161211 Průchodka pal.hadičky od 2009 do 2010
IM4161619R Objímka zavěš.postroje D26 od 2008 do 2010
IM4161619R Objímka zavěš.postroje D26 od 2009 do 2010
IM4174275 Ořezávač struny od 2008 do 2010
IM4174275 Ořezávač struny od 2009 do 2010
IM4174278 Podložka krytu kotouče od 2008 do 2010
IM4174278 Podložka krytu kotouče od 2009 do 2010
IM4174283A Nástavec krytu kotouče + nůž od 2008 do 2010
IM4174283A Nástavec krytu kotouče + nůž od 2009 do 2010
IM4179089 Příruba spodní úhl.př. od 2008 do 2010
IM4179089 Příruba spodní úhl.př. od 2009 do 2010
IM4191027B Šroub čelistí spojky od 2008 do 2010
IM4191027B Šroub čelistí spojky od 2009 do 2010
IM4191028 Pružina čelistí spojky od 2008 do 2010
IM4191028 Pružina čelistí spojky od 2009 do 2010
IM4191153A Spojka komplet $ od 2008 do 2010
IM4191153A Spojka komplet $ od 2009 do 2010
IM4196166R Kroužek pístní od 2008 do 2010
IM4196166R Kroužek pístní od 2009 do 2010
IM4199004 Pružina str.adaptéru od 2008 do 2010
IM4199004 Pružina str.adaptéru od 2009 do 2010
IM4199005A Průchodka struny od 2008 do 2010
IM4199005A Průchodka struny od 2009 do 2010
IM4199008A Šroub strun. adaptéru - vložka od 2008 do 2010
IM4199008A Šroub strun. adaptéru - vložka od 2009 do 2010
IM4199035R Spodní miska strunového adaptéru od 2008 do 2010
IM4199035R Spodní miska strunového adaptéru od 2009 do 2010
IM61040066 Vložka úhl.př.nový od 2008 do 2010
IM61040066 Vložka úhl.př.nový od 2009 do 2010
IM61040071 Šroub mazání úhl.př. M10 od 2008 do 2010
IM61040071 Šroub mazání úhl.př. M10 od 2009 do 2010
IM61040074 Šroub M8 pro zajištění kotouče (spodní misky) od 2008 do 2010
IM61040074 Šroub M8 pro zajištění kotouče (spodní misky) od 2009 do 2010
IM61040131 L+P korpus T-rukojeti plynu od 2008 do 2010
IM61040131 L+P korpus T-rukojeti plynu od 2009 do 2010
IM61040145 Horní příruba NOVÁ od 2008 do 2010
IM61040145 Horní příruba NOVÁ od 2009 do 2010
IM61070006 Těsnění víčka nádr.725 od 2008 do 2010
IM61070006 Těsnění víčka nádr.725 od 2009 do 2010
IM61070011A Ventil odvzd.pal.nádrže od 2008 do 2010
IM61070011A Ventil odvzd.pal.nádrže od 2009 do 2010
IM61070079 Víčko nádrže od 2008 do 2010
IM61070079 Víčko nádrže od 2009 do 2010
IM61170075 Hřídel náhonu D.7mm $ od 2008 do 2010
IM61170075 Hřídel náhonu D.7mm $ od 2009 do 2010
IM61200006R Těsnění klikové skříně od 2008 do 2010
IM61200006R Těsnění klikové skříně od 2009 do 2010
IM61200019R Těsnění od 2009 do 2010
IM61200025AR Filtr vzduchový od 2008 do 2010
IM61200025AR Filtr vzduchový od 2009 do 2010
IM61200028AR Nádrž palivová $ od 2008 do 2010
IM61200028AR Nádrž palivová $ od 2009 do 2010
IM61200049R Trubka řídítek od 2008 do 2010
IM61200049R Trubka řídítek od 2009 do 2010
IM61200092R Hadička palivová ! od 2008 do 2010
IM61200092R Hadička palivová ! od 2009 do 2010
IM61200196R Těsnění karburátoru - sání od 2008 do 2010
IM61200196R Těsnění karburátoru - sání od 2009 do 2010
IM61212005 Válec komplet D.38 $ od 2008 do 2010
IM61212005 Válec komplet D.38 $ od 2009 do 2010
IM61212062 Držák vzduch. filtru komplet od 2008 do 2010
IM61212062 Držák vzduch. filtru komplet od 2009 do 2010
IM61250014R Setrvačník od 2008 do 2010
IM61250014R Setrvačník od 2009 do 2010
IM61250228AR Hadička palivová od 2008 do 2010
IM61250228AR Hadička palivová od 2009 do 2010
IM61250237 Převod úhlový D.26 $ od 2008 do 2010
IM61250237 Převod úhlový D.26 $ od 2009 do 2010
IM61330095R Těsnění válce od 2008 do 2010
IM61330095R Těsnění válce od 2009 do 2010
IM63120001R Průchodka od 2008 do 2010
IM63120005R Víko spodní od 2008 do 2010
IM63120007R Klobouček adaptéru P od 2008 do 2010
IM63120020R Cívka str. adaptéru P od 2008 do 2010
IM63120031R Pružina adaptéru s vložkou od 2008 do 2010
IM63120041R Vložka vnitřní závit P od 2008 do 2010
LX0030 Šňůra startovací 3 mm od 2008 do 2010
LX0030 Šňůra startovací 3 mm od 2009 do 2010
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .