Cenový třesk v nábytku a grilech! Končí tuto neděli.

Cenový třesk v nábytku a grilech! Končí tuto neděli.
Také se už nemůžete dočkat? Až si sednete venku na terase v pohodlném křesle, ugrilujete pořádný steak a hodíte se do pohody?
Právě pro tyhle chvíle jsme pro Vás teď připravili speciální akci, v rámci které je na pár dní všechen zahradní nábytek i grily s MIMOŘÁDNÝMI AKČNÍMI SLEVAMI a to až 70 %. V nábytku i grilech nastal několikadenní cenový třesk, který skončí již tuto neděli 26. 5.
 
Máme pro Vás více než 100 prvků nábytku a 27 modelů grilů.
 
Na své si přijde opravdu každý. Je libo masivní a velmi odolný nábytek z exotického dřeva teaku nebo eukalyptu? Pevný, lehký a k tomu téměř bezúdržbový nábytek z tahokovu nebo slitiny hliníku?
Kromě křesel pevných i polohovacích, stolů a lehátek si můžete vybrat také houpačku, odkládací stolek, slunečníky, potahy na nábytek i box na potahy. Sestavy nízkého sezení promění terasu v obývák pod širým nebem. Dětem můžete zpříjemnit čas v zahradě elegantním a kvalitním dětským nábytkem.
 
Samozřejmostí jsou grily plynové, na dřevěné uhlí, elektrické i udírny – mezi nejoblíbenější značky v naší nabídce patří Char-Broil, která je známa novými technologiemi jako například TRU-Infrared. Revoluční v naší nabídce grilů je hybridní model Gas2Coal, jenž ocení jak milovníci plynových grilů, tak grilů na dřevěné uhlí.
 
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat