Cesta k barevnému jaru začíná na podzim!

Cesta k barevnému jaru začíná na podzim!
Pokud se chcete na jaře těšit záplavou pestrobarevných květů cibulovin, je potřeba začít s jejich výsadbou již na podzim. Když podzimní výsadbu nezanedbáte, zahrada se v jarních měsících rozzáří pestrými barvami květů a naplní se jejich přitažlivou vůní.

Aby byl Váš jarní záhon opravdu dokonalý, je třeba už teď rozmyslet, kde to bude tulipánům, hyacintům, narcisům, šafránu, okrasnému česneku nebo kosatcům nejvíce slušet. Cibulnaté rostliny jsou nenáročné na údržbu a nejlépe se jim daří v písčitohlinitých půdách s propustným podložím. Půdu bychom měli připravit alespoň týden před výsadbou a je vhodné do ní přimíchat speciální hnojivo.

Holandská krása, která fascinuje.

Spoléháme na nejvyšší kvalitu, proto pro Vás mrazuvzdorné, prémiové cibuloviny odebíráme od tradičních holandských pěstitelů. Jde o osvědčené dodavatele do nejhezčích evropských parků a botanických zahrad! Balení obsahují barevný mix 7 – 30 cibulek. Jejich velikost je zárukou vysoké kvality květů (např. obvod cibule tulipánu je 10 – 12 cm). A protože krása Vašich zahrad je našim posláním, nabízíme všechny cibuloviny za neuvěřitelně nízké ceny.

Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat