Čestlice, hotovo, otevřeno! Přijďte se podívat

Čestlice, hotovo, otevřeno! Přijďte se podívat
Revitalizace naší prodejní sítě pokračuje rychlým tempem. V pátek 26. 4. 2019 jsme přivítali první zákazníky ve zcela nové prodejně Mountfield v nákupním centru v Čestlicích, která nahradila již prostorově nedostačující prodejnu v nedalekých Všechromech.

Hned první den si sem přišlo nakoupit přes 2 000 zákazníků. Největší zájem měli, teď na jaře nikoliv překvapivě, o sekačky, křovinořezy a zahradní traktory, o travní osiva, hnojiva, semínka květin a zeleniny, ale také o bazény, zahradní nábytek a z doplňkového sortimentu pak o krmivo pro psy a kočky nebo o kvalitní vína.

První zákazníky přivítala komfortní prodejna v nejmodernějším střihu. Tedy se samoobslužnou zónou a také velkou atrakcí - luxusním interiérovým bazénem v plném provozu.
S impozantními 860 m2 prodejní plochy je prodejna v nákupním centru v Čestlicích (jen pár km od jižního okraje Prahy po D1 směr Brno) jednou z největších prodejen Mountfieldu. Díky takové rozloze zde zákazníci nacházejí výrazně rozšířený sortiment zboží v nových, velmi elegantních a přehledně uspořádaných expozicích. Přijďte se třeba jen podívat…
Do vybudování nové Čestlické prodejny jsme se vrhli s velkým elánem. A na výsledek jsme pyšní.


Tak tady že by měla být hezká nová prodejna???


Ano, po pár měsících je všechno hotovo…


…a my s radostí vítáme první zákazníky.
 
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat