Chytré stoly Variant: stovky možných kombinací!

Chytré stoly Variant: stovky možných kombinací!

Zahradní nábytek už dávno nepředstavuje jen řešení, jak si pohodlně posedět. Reprezentuje také zahradu a vkus jejích majitelů.

Moderní doba nabízí nepřeberné množství stolů a křesel z přírodních i moderních umělých materiálů? Jak si mezi tím množstvím vybrat? Následujte moderní designové směry a kombinujte!

Vybavte si zahradu nábytkem přesně podle vlastního vkusu! Využít přitom můžete skládací stoly s univerzální konstrukcí, u nichž lze libovolně kombinovat podnože a desky, které exkluzivně nabízíme v našich prodejnách.

 

6 desek, 3 podnoží, 18 možností

U chytrých stolů Variant můžete vybírat ze tří podnoží. Základem je stylová celohliníková podnož pro naloženou stolovou desku. Další možnost představuje masivní celohliníková podnož, do níž se stolová deska vkládá. Luxusní variantou je potom masivní eukalyptová konstrukce tvaru X osazená ocelovým rámem pro naloženou stolovou desku.

K vybrané podnoži potom zvolíte jednu ze šesti stolových desek: masivní dřevo eukalyptus a masivní dřevo teak, odolná komponentní deska z kompozitního materiálu Durabord v povrchové úpravě teak a šedý dub či jednolitá kompozitní deska Duranite v barvách antracit a bílá, jež zvládne rozmezí teplot -20 až + 50 °C.

 

Přes 360 kombinací na míru

Nabízí se tak celkem 18 variací stolů, to ale zdaleka není všechno. Chytré stoly Variant můžete dále kombinovat s nejrůznějšími křesly a lavicemi z nabídky Mountfieldu. Hodí se k nábytku z hliníku, tahokovu, teaku, ratanu i eukalyptu. Celkem tak lze vytvořit více než 360 různých nábytkových sestav přesně na míru Vaší zahradě. Určitě si vyberete!

A nebudete litovat – chytré stoly Variant mají záruku až 7 let a Mounfield dovezeme vám je až do domu.

Podnoží a stolové desky lze libovolně kombinovat. Na snímku podnoží Lion v kombinaci se stolovými deskami Duranite - bílá, Durabord - šedý dub, Duranite – antracit a Eukalypt.

 

Zleva doprava: Podnoží Lion, Lynx a Leopard

 

Podnoží Lion: Detail spojení naložené desky a podnoží

 

Podnoží Lynx: Detail spojení naložené desky a podnoží

 

Podnoží Leopard: Detail spojení vložené desky a podnoží

 

Podnoží Lion, deska Duranite bílá, křesla Allure bílá a černá