Grilujeme na Jack Daniel‘s Burgerfest 2017

Grilujeme na Jack Daniel‘s Burgerfest 2017
Mistry grilování z celého světa přiváží Jack Daniel‘s presents Burgerfest 2017. Rozpálí naše grily Char-Broil!

O víkendu 9. - 10. září se na pražském výstavišti v Holešovicích koná „nejmasitější“ akce roku a největší burgerový festival v Evropě – Jack Daniel‘ s presents Burgerfest 2017. Již po šesté představí tahle událost kuchařské umění vybraných restaurací z tuzemska i zahraničí. Základem akce je pak příprava burgerů z kvalitních a čerstvých surovin přímo na místě před zraky návštěvníků.

Tento rok se společnost Mountfield stala partnerem akce. Spojení je to logické. Grily Char-Broil, které na domácí trh distribuujeme, patří zcela oprávněně k americké tradici grilování již od roku 1948! Vlajkové lodi této značky pro vás o víkendu na výstavišti mimo jiné rozpálí Emerson Khan z Brazílie, Joe Barbosa z nejznámější americké party grilovacích nadšenců BBQ Pit Boys, nebo Karl Heinz Drew z Německa.

Přijďte si s námi užít festivalové dění! Program je bohatý jak na grilovací, tak na hudební stage (Tonya Graves, The Tap Tap, Metallica Revival,…). Připraveny jsou také oblíbené soutěže v přípravě i konzumaci burgerů. Po oba dny bude vzduch doslova prosycen vůní toho nejšťavnatějšího masa podávaného na všechny možné (i nemožné) způsoby. A naše grily si můžete osobně prohlédnout, vyzkoušet a také je vidět v rukou mistrů svého oboru!

Těšíme se na Vás!

PS: A pokud si vstupenku zakoupíte on-line, budete zařazeni do slosování o gril z řady Jamie Oliver.

www.burgerfest.cz
www.facebook.com/pragueburgerfest