Ještě jste neochutnali? KVALITNÍ CHILSKÉ VÍNO u nás za jedinečné ceny!

Ještě jste neochutnali? KVALITNÍ CHILSKÉ VÍNO u nás za jedinečné ceny!

Někteří už ochutnali, jiné zážitek z lahodné chuti teprve čeká. Prodej exkluzivních chilských vín za mimořádně nízké ceny pro Vás, naše zákazníky, pokračuje i v tomto roce. Přímo z Chile právě dorazily další dodávky.

Prodej vín patří do kategorie speciálních nabídek výhradně pro Vás, naše zákazníky, které Vám mají přinést něco ojedinělého a příjemně překvapujícího. Jsou vždy postaveny na kvalitě a skvělé ceně a to platí i u chilských vín. Kvalitní vína totiž nemusí být tak drahá, jak je znáte z běžných obchodů.

·   Díky tomu, že je Vás, našich zákazníků, hodně (1,5 miliónu), můžeme vína objednávat ve velkém množství přímo ve vinařství a daří se nám dosahovat výjimečných cen. Navíc nevyužíváme ani služeb žádných zprostředkovatelů.

·   Výsledkem je, že Vám můžeme nabídnout skvělá vína za mnohem nižší ceny, než je na trhu obvyklé.

Abychom měli jistotu vysoké kvality, spojili jsme se s prezidentem Asociace sommeliérů ČR, Martinem Pastyříkem. Společně jsme odletěli přímo do Chile a vybrali tam mimořádně kvalitní vína z vyhlášených vinařství Bisquertt Winery, Santa Carolina, Quinta de Maipo. Jejich vína jsou po celá desetiletí oceňována a nadšeně přijímána odbornou veřejností a zároveň vyhledávána milovníky vína po celém světě.
Více o chilském víně se přímo od Martina Pastyříka dozvíte zde na videu.

Zda se nám to povedlo, můžete posoudit jen Vy sami. Dosud prodané množství (přes 160 tisíc lahví) naznačuje, a neskromně v to věříme, že ano. Na 100bodové stupnici, která stanovuje kvalitu vína v rámci senzorického hodnocení degustátorů, získala naše vína 88 až 91 bodů. Tím se řadí do kategorie
VYNIKAJÍCÍ VÍNA S VYTŘÍBENÝM CHARAKTEREM.