Kotle Caldera: TOP kvalita za nejnižší ceny na trhu.

Kotle Caldera: TOP kvalita za nejnižší ceny na trhu.

Moderní kotle na tuhá ekologická paliva mají srovnatelný výkon s plynovými či elektrickými, ale topivo je až o polovinu levnější. Není proto divu, že zájem o ně rok do roku roste. Trendu doby vycházíme vstříc i my a rozšířili jsme tak sortiment o peletové a zplynovací kotle renomované značky Caldera.

Tyto mimořádně účinné a efektivní kotle patří do nejvyšší emisní třídy 5 a splňují přísné požadavky tzv. směrnice o ekodesignu, která začne v EU platit až od roku 2020. Jedná se o vysoce účinné kotle s dokonalým spalováním, minimem škodlivých exhalací a nízkými emisemi, které představují absolutní evropskou špičku. Jejich kvalitu potvrdilo i testování Strojírenského zkušebního ústavu v Brně. Byly proto zařazeny do dotačního programu Ministerstva životního prostředí ČR, takže na ně můžete dostat tzv. kotlíkovou dotaci.
Pokud máte doma starý kotel na tuhá paliva, chopte se šance! Stát totiž v mnoha případech na výměnu starých kotlů přispívá dotací, která může dosáhnout až 85 % ceny za pořízení nového kotle a přidá vám dalších 5 %, pokud bydlíte v oblasti se zhoršenou kvalitou ovzduší. Kotlíková dotace tak zaplatí většinu nákladů za vás.
Nepůjde o vyhozené peníze, legislativa by vás k výměně topného zařízení stejně za pár let donutila. Nejenže budete mít v parametrech a účinnosti spalování roky náskoku před celou Evropou - vyplatí se to i finančně. Při plné výši dotace se náklady na pořízení nového kotle do dvou let vrátí v ušetřených nákladech na topení.


Proč koupit kotel právě u nás?
Hlavním a nejpodstatnějším argumentem je však kromě ceny také samozřejmě kvalita, která snese ta nejpřísnější měřítka. Budete příjemně překvapeni kompaktními rozměry, vysokou účinností, komfortní obsluhou a ekologickým spalováním kotlů Caldera. Neméně důležitá je cena, která vychází vstříc a patří k nejnižším na trhu. Pokud navíc ještě získáte kotlíkovou dotaci, vyjde vás nový topný systém na pár tisíc korun.
A my s vámi budeme na každém kroku. V našich prodejnách dostanete všechny potřebné informace nejen o jednotlivých kotlích, ale také o programu státní podpory. Spoustu dobrých rad, jak dotaci získat, najdete i v Kotlíkové kuchařce, kterou jsme vydali. Vyškolení prodejci poradí, jak výměnu topného systému financovat prostřednictvím stavební spořitelny Wüstenrot a či jak získat průkaz energetické náročnosti budovy. A vybraný kotel vám zdarma doručíme až k domu.
Podle podmínek dotace mohou kotle na biomasu instalovat pouze kvalifikovaní topenáři. My jsme vybrali ty nejlepší z nejlepších: při koupi kotle dostanete seznam zkušených řemeslníků, kteří instalaci kotle u vás doma zajistí v souladu se všemi normami a bezpečnostními požadavky. Naši certifikovaní technici potom instalaci zkontrolují a kotel zprovozní.
Samozřejmostí je případná pomoc s pozáručním servisem a dostatek příslušenství a náhradních dílů. Navíc nebudete muset zajíždět přes celou republiku, díky husté síti firemních prodejen máte kotle na dosah. Vy už jen přiložíte do kotle a začnete topit.