Mountfield obdržel globální cenu CZECH SUPERBRANDS 2016

Mountfield obdržel globální cenu CZECH SUPERBRANDS 2016

Skvělé! Dosáhli jsme významného ocenění, a to i díky Vám, našim zákazníkům.

SUPERBRANDS AWARD  je renomované mezinárodní ocenění, které se každoročně uděluje v 87 zemích na pěti kontinentech. Je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. V kritériích britských organizátorů se píše: „Cenu SuperBrands mohou získat jen firmy se skvělou pověstí, které jsou nositelkami mimořádných hodnot a jejichž zákazníci si k nim vybudovali hluboký a osobní vztah.“.

                                              

Do hodnocení se nelze přihlásit, firmy jsou vybírány na základě dosažených výsledků, chování, povědomí a zákaznické zkušenosti a cesta za titulem vede přes 3 úrovně hodnocení.

  • V první fázi vybírá okruh kandidátů nezávislá komise na základě vyhodnocení obchodních dat a výsledků.
  • Ve druhém kole následuje speciální spotřebitelský průzkum znalosti a obliby značky, z něhož vzniká seznam semifinalistů.
  • Konečné slovo má odborná komise Brend Council, složená z 16 špičkových profesionálů, zejména z byznysu, marketingu, marketingových výzkumů a médií. A ti se rozhodli, že prestižní cenu letos získá Mountfield.

 

Značka Mountfield působí na českém i slovenském trhu a cena SUBERBRANDS 2016 jí byla nezávisle na sobě udělena v obou zemích.

Jsme na obě ocenění velmi hrdí a zároveň si uvědomujeme, že je pro nás do budoucna velkým závazkem.