Nakupte opalovací krémy NIVEA za body ve věrnostním programu. V nabídce i další novinky!

Nakupte opalovací krémy NIVEA za body ve věrnostním programu. V nabídce i další novinky!

Opalovací krémy NIVEA, funkční prádlo MOIRA nebo zážitky od firmy Allegria - máte věrnostní kartu a na ní body nashromážděné za nákupy v našich prodejnách? Do sortimentu věrnostního programu, jsme zařadili NOVINKY, které by vás mohly zajímat! A to za výjimečné ceny – pouze pro vás - naše zákazníky.
Pokud jste ještě letos nedoplňovali zásobu kosmetických přípravků na léto, jistě oceníte možnost výhodně nakoupit opalovací krémy NIVEA. Kvalitní krémy vám zajistí bezpečný pobyt pod rozpáleným sluncem, a to ať se chystáte k moři, nebo třeba na chalupu.
Máte rádi zábavu, vzrušení, překvapení? Nebo byste chtěli právě zážitkem obdarovat někoho blízkého? Pak bude vhodnou volbou vybrat si z nabídky zážitkové firmy Allegria. Můžete si vyzkoušet jízdu v závodním nebo terénním autě, užít si pohled na zemi při letu v horkovzdušném balónu nebo si třeba vybrat zážitek gurmánský.
Pro milovníky outdoor aktivit jsme pak do sortimentu zařadili funkční prádlo MOIRA. Produkty českého výrobce si za bezmála 20 let vybudovaly díky své kvalitě jméno na celém světě.

Věrnostní body můžete využít také nákupu dalších produktů – v nabídce pomůcky na vaření a do domácnosti, kávovary a kávové kapsle, dárková kosmetika, nářadí a vybavení do dílny, hračky a stolní hry, elektronika nebo knihy a časopisy.

Nakupujte výhodně - za body na vaší věrnostní kartě.
Krásné léto!