Nová kolekce vín z jižní Afriky: Připijte si s námi na zdraví!

Nová kolekce vín z jižní Afriky: Připijte si s námi na zdraví!

Máme skvělou zprávu pro milovníky ušlechtilého moku! Nejenže jsme rozšířili nabídku vín z chilského vinařství Bisquertt, navíc jsme pro Vás pořídili rovnou celou novou kolekci vín z jihoafrického vinařství Swartland.

Nyní tak u nás najdete ucelenou nabídku exkluzivních vín z nejrůznějších koutů světa: Chile, Itálie a Jihoafrické republiky: kvalitní suchá vína bílá, růžová, červená i šumivé víno Prosecco. Ať už sáhnete po kterékoliv láhvi na naší prodejně či na webu, rozhodně nebudete zklamáni. Všechna vína pro Vás pečlivě vybral a zhodnotil pan Martin Pastyřík, prezident Asociace sommelierů ČR. Připijte si s námi na zdraví!

Vína od Pacifiku…

Vína na přípitek můžete vybírat třeba ze známého údolí Colchagua, které se nachází jižně od hlavního města Santiago de Chile. Vinice leží na přímořských svazích And, kde jedinečné místní terroir ovlivňuje blízkost Tichého oceánu. Ta udržuje příznivé mikroklima s minimálními výkyvy teplot. Není proto divu, že vína z rodinného vinařství Bisquertt získávají pravidelně vynikající bodová ohodnocení ve světových soutěžích i od renomovaných odborných časopisů.

… i od Atlantiku

Dáváte-li přednost Atlantiku, můžete sáhnout po některé z lahví vinařství Swartland, jež leží ve stejnojmenné oblíbené vinařské destinaci na úpatí Kapských hor severně od Kapského Města. Mikroklima s ideální teplotou tam udržuje vítr proudící na pevninu z rozhraní Atlantského a Indického oceánu a podloží horské oblasti dodává vínům typický ovocitý charakter.

Ale také z Jadranu

A pokud chcete zůstat ve staré dobré Evropě, stačí zamířit do provincie Treviso v pohoří Valdobbiadene v nejsevernější části Jaderského moře. Ta je historickým domovem odrůdy Glera, z níž se vyrábí šumivé víno Prosecco. Podél řeky Piavy obhospodařuje vinnou révu rodinné vinařství San Martino. Prosecco se zde vyrábí metodou Charmat, druhotným kvašením pod tlakem v nerezovém tanku, a díky poměrně nízké ceně a vysoké kvalitě úspěšně konkuruje pravému šampaňskému.

A ta nejlepší zpráva na konec: Všechna vína jsme zařadili do našeho Věrnostního programu, takže je koupíte za velmi výhodné Klubové ceny.