ODSTARTOVÁNO: Velký povánoční výprodej jen za 1/3 ceny a jiné grandiózní slevy

ODSTARTOVÁNO: Velký povánoční výprodej jen za 1/3 ceny a jiné grandiózní slevy
Milí zákazníci, je to tady! Letos naše firma vstoupila do své 30. prodejní sezony. A to velkým povánočním výprodejem. Od 3. ledna nakoupíte ve všech našich prodejnách obrovské množství produktů jen za 1/3 ceny a jiné grandiózní slevy.

Za 1/3 ceny jsou například všechny řetězové pily, křovinořezy, plotové nůžky, strunové sekačky, AKU technika, teakový nábytek, tlakové myčky, vertikutátory, dílenské elektronářadí, nadzemní i kopané bazény, tepelná čerpadla, akrylátové vířivky nebo také krmivo pro Vaše čtyřnohé miláčky. Za třetinu najdete také sekačky, grily, drtiče a mnoho dalšího.

Kompletní akční nabídku si však můžete hned teď prohlédnout zde.

Zásoby zboží pro Vás máme veliké, ale je skoro jisté, že se s každým dnem trvání akce budou tenčit. Takže rada je jasná: kdo dřív přijde, bude mít jistotu nejširšího výběru.
A pokud náhodou trošku váháte, třeba nad tím, že některý ze zakoupených objemnějších výrobků nemáte teď v zimě vlastně kam dát, máme pro Vás chytré řešení. Takové zboží si u nás totiž můžete vyzvednout, až se Vám to bude hodit. Například při své první jarní cestě na chatu nebo chalupu, nebo Vám ho třeba i přivezeme.

Rádi bychom Vám všem, našim milým zákazníkům, popřáli šťastné vykročení do nového roku 2020.
 
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat