Olomoucký Mountfield září na nové adrese

Olomoucký Mountfield září na nové adrese

Prodejní centrum Mountfieldu v Olomouci se přestěhovalo na novou adresu. Jeho novým domovem se stalo nákupní centrum Olomouc CITY. Zájem prvních zákazníků byl obrovský

Oproti stávajícím prostorám ve Velkomoravské ulici je nové prodejní centrum rozsáhlejší.  Jen prodejní plocha se zvětšila o sto metrů na celkových 600 m2. Mountfield v Olomouc CITY je také výrazně vzhledově působivější díky interiéru vyvedenému podle moderních designových trendů.

 

Nabídka Mountfieldu v OC CITY zahrnuje kompletní sortiment. Zákazníci si zde mohou pořídit vše od travních sekaček přes zahradní traktory, venkovní nábytek, grily až po luxusní zapuštěné bazény. Samozřejmostí je i nabídka veškerého příslušenství, doplňků a v neposlední řadě i náhradních dílů. Na nové adrese najdete i servisní středisko s kvalifikovanými techniky, kteří disponují nejmodernějším vybavením.

 

Součástí prodejny je rovněž interiérové bazénové centrum, v němž si mohou návštěvníci prohlédnout nádherný rodinný bazén v plném provozu. Konkrétně jde o jeden z luxusních design-kompozitních modelů řady Métropole.

 

A proč vlastně ke stěhování došlo? „Na to je odpověď velmi jednoduchá. Chtěli jsme našim zákazníkům v nových moderních prostorách nabídnout vyšší komfort a  víc parkovacích míst. A samozřejmě jsme tady  v OC CITY i blíž většímu množství  lidí,“ vysvětluje Zdeněk Derych, oblastní manažer prodeje Mountfieldu Olomouc.