Pokračujeme v modernizaci našich prodejen – přestěhovali jsme Třebíč

Pokračujeme v modernizaci našich prodejen – přestěhovali jsme Třebíč
I nadále pokračujeme v modernizaci našich prodejních center. Letos jsme tak právě otevřeli třetí novou prodejnu v České republice, tentokráte v Třebíči. Nové prodejní centrum vyrostlo v bývalém areálu Hypernovy, má rozlohu 1 360 m2 a k dispozici zákazníkům je 60 parkovacích míst.
 
„Cílem našich modernizací je zlepšení zákaznického komfortu, rozšíření nákupních prostor, ale i zázemí prodejen. Již první reakce zákazníků, kteří navštívili nově otevřené prodejny v Teplicích, Jindřichově Hradci a ve slovenských Levicích, jsou velmi pozitivní a potvrzují nám, že jdeme správným směrem“, vysvětluje generální ředitelka společnosti Jana Moravová.

Novinkou právě otevřeného prodejního centra v Třebíči je například částečný samoobslužný prodej vybraného sortimentu - konkrétně rychloobrátkového sezónního zboží (olejů do sekaček, náhradních řetězů k pilám, mulčovací kůry, rašeliny, prostředků na údržbu vody v bazénech a dalších), u kterého není nutná odborná pomoc prodejních techniků. K dispozici zákazníkům jsou, kromě vytvořeného samoobslužného prostoru, i pojízdné nákupní košíky a pokladna u vchodu prodejny. Prodej velkého standardního sortimentu probíhá však i nadále v původním modelu, což znamená, že se zákazníkům věnují a pomáhají při výběru odborně proškolení prodejní technici.

V tomto roce plánujeme zmodernizovat či přestěhovat do atraktivnějších lokalit celkem 10 prodejen v České republice a na Slovensku.
 
Těšíme se na Vaši návštěvu!