Posezónní prohlídky ZDARMA startují! A nabízíme mnohem víc!

Posezónní prohlídky ZDARMA startují! A nabízíme mnohem víc!

Od 1. října poskytují naše servisní střediska posezónní prohlídky zdarma. Tím vše ale pouze začíná – jako naši zákazníci máte nárok na řadu dalších výhod!

Na základní údržbu zahradního stroje u nás dostanete 50 % slevu, což znamená, že zaplatíte pouze půlku běžné ceny. Za broušení nože, promazání stroje, seřízení ovládacích prvků nebo výměnu oleje tak výrazně ušetříte!

V případě závad na vašem stroji můžete využít výhodné podmínky na nákup náhradních dílů – v rámci bezplatných posezónních slev je u nás dostanete až o 30% levněji!

Výhodný je v rámci bezplatných posezónních prohlídek také nákup oleje při jeho výměně -- u bubnových sekaček, zahradních traktorů, křovinořezů i benzínových pil vám ho poskytneme o 30 až 48 % levněji!

Zákazníci s věrnostní kartou navíc na dodatečné práce získají 10 % slevu!


Důvody, proč využít posezónní prohlídky ZDARMA:

  • Pravidelnými prohlídkami a včasným odhalením případných poruch ochráníte svůj stroj před náročnějšími a nákladnějšími opravami v budoucnu.
  • Výrazně prodloužíte životnost stroje.
  • Už teď budete mít stroj připraven na jaro ve skvělé kondici
  • Výrazně ušetříte za případnou údržbu, náhradní díly i olejové náplně

Takže neváhejte a navštivte jedno z našich 53 servisních středisek! Profesionální servis Mountfieldu je dostupný pro každého. Nemusíte se o nic starat, ušetříte a na jaře budou vaše zahradní stroje dobře připraveny.