Přivítejte Ježíška v Mountfieldu!

Přivítejte Ježíška v Mountfieldu!
Vánoce už se blíží. Jak letos vyzdobit domov podle svého vkusu a přitom za to zbytečně neutrácet? Poradíme Vám.

V prodejnách Mountfield je v plném proudu prodej vánočních ozdob a dekorací pro interiér i exteriér. V nabídce jich tam najdete přes 500 druhů: od LED světelných řetězů a dekorací, přes vánoční ozdoby, adventní věnce, svíčky a svícny, až po plyšáky a spoustu dalších dekorací ze skla, porcelánu, dřeva, kovu i přírodních materiálů.

4 sladěné styly
Široká nabídka je šikovně rozčleněna do 4 sladěných stylů: Tradiční Vánoce v barvách červené, zlaté a stříbrné, Vánoce ze Severu, kde převažuje hnědá a přírodní materiály, Vánoční pohádka laděná do růžova a Mrazivé Vánoce v modrých tónech.

Tato unikátní koncepce usnadňuje výběr a umožňuje vkusně sladit výzdobu domova. Přitom však ponechává prostor fantazii, protože spoustu prvků z jednotlivých stylů lze navzájem kombinovat. Inspiraci poskytnou i samotné expozice v prodejnách Mountfieldu, které připomínají vánoční trhy.
 
Mrazivé Vánoce
 
Tradiční Vánoce
Vánoce ze severu
 
Vánoční pohádka

Poloviční ceny
„Již několik let úspěšně nabízíme v sortimentu vánoční stromky - kavkazské jedle, které dovážíme z plantáží v Dánsku. Logickým krokem tedy bylo rozšíření vánoční nabídky i o dekorace, abychom zákazníkům nabídli vše pod jednou střechou,“ říká Jana Moravová předsedkyně představenstva a generální ředitelka společnosti Mountfield.

Na prodej vánočních dekorací byly nasazeny velmi zajímavé akční ceny, které se pohybují přibližně na polovině cen běžných na trhu v loňském roce. Tato nabídka bude trvat do 5. listopadu, ale i ti, kdo přijdou nakoupit později, budou překvapeni stále velmi zajímavou cenou.

„Chceme poskytnout obrovský výběr s důrazem na nejvyšší kvalitu a současně nabídnout skvělé ceny,“ dodává obchodní ředitel Mountfieldu Michal Dluhoš. „U tohoto sortimentu považujeme ceny za službu zákazníkům, takže nabízíme takové cenové relace, aby každý mohl domov vyzdobit podle svých představ a přitom levněji, než je na předvánočním trhu běžně zvykem. Vánoční dekorace totiž vnímáme jako sortiment s obrovským potenciálem a do budoucna se chceme stát v tomto sortimentu lídrem trhu.“