Přivítejte s námi Ježíška

Přivítejte s námi Ježíška
Vánoce už se blíží. Jak si letos vykouzlit Vánoce podle svého vkusu, a přitom zbytečně neutrácet? Máme řešení!

V prodejnách a na e-shopu najdete více než 1 000 druhů nádherných vánočních ozdob a dekorací pro sváteční výzdobu interiéru i venkovních prostor. A to vše s velmi zajímavými slevami 50 – 71 %!  

V každé z našich 57 prodejen jsme pro Vás otevřeli velkorysou expozici vánočního zboží ve stylu vánočních trhů. Nadchnou Vás tradiční i moderní ozdoby a dekorace od LED světelných řetězů a dekorací, přes závěsné ozdoby, adventní věnce, svíčky a svícny, až po plyšáky a spoustu dalších dekorací ze skla, porcelánu, dřeva, kovu i přírodních materiálů. A to všechno v šesti trendy vánočních stylech: VÁNOCE TRADIČNÍ, MODERNÍ, ZE SEVERU, BÍLÉ, STAROČESKÉ a MRAZIVÁ POHÁDKA.

Podporujeme české výrobce
Letos jsme se snažili v maximální míře podpořit české výrobce. Z toho důvodu v naší nabídce najdete více českých výrobků, než tomu bylo v minulých sezonách. Jde například o ručně vyráběné kouličky, františky nebo purpuru.

Vánoce jsou jedním z nejkrásnějších svátků, které můžeme v průběhu roku slavit. Byla by věčná škoda přistoupit k nim letos jinak. Ať se venku děje cokoli, nenechme si je vzít. Udělejme to pro své děti, své blízké, udělejme to pro sebe.
 
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat