Račte vstoupit do „TICHÉ ZAHRADY“…

Račte vstoupit do „TICHÉ ZAHRADY“…
Dokážete si představit práci na zahradě s pomocí strojů, které skoro neuslyšíte? Díky nízké hlučnosti těchto strojů se Vaše zahrada může stát oázou klidu a pohody. To není žádná hudba budoucnosti, s naší AKU zahradní technikou je to už dnes realita! Funguje skvěle a navíc je cenově dostupná pro každého.


 
AKU zahradní technika je poměrně mladá komodita. Jde o řadu strojů, které jsou poháněny jedním typem baterie. Baterii lze použít na kterýkoliv ze strojů v dané řadě.  V naší aktuální nabídce najdete rotační a strunovou sekačku, řetězovou pilu, plotové nůžky a fukar. Životnost baterie je velmi dlouhá, takže stroje můžete pořizovat postupně, klidně i během několika let.


AKU rotační sekačka - náklady jsou až 30x nižší než u benzinových sekaček - akční cena: 4.590 Kč


Položili jsme pár otázek Petru Kopačkovi, našemu odborníkovi na tuto techniku:

V čem jsou největší výhody AKU zahradní techniky?
Výhody této komodity jsou velmi široké. Základní myšlenka je používat svoje stroje na zahradě, aniž bychom tím rušili sebe, nebo svoje okolí. Další nepopiratelnou výhodou jsou nulové emise. Dále, když si spočítáme náklady na používání benzinových strojů (dolévání benzinu, oleje, nutný servis), tak používání AKU zahradní techniky je i velmi ekonomické. Navíc podporuje uživatelský komfort i fakt, že nepotřebujete k používání AKU strojů žádné kabely.
 
Proč obliba AKU zahradní techniky stále vzrůstá?
Všichni si uvědomujeme, že při práci o víkendech na našich pozemcích omezujeme hlukem svoje okolí, ale i sebe, a to je něco, co se všichni snažíme dělat co nejméně. Nyní je již možnost se tomuto aspektu zcela vyhnout. Historické nedostatky této komodity (dlouhá doba nabíjení akumulátoru, krátká provozní doba strojů a zároveň jejich nízká kvalita) již byly odstraněny, vždyť s naší rychlonabíječkou máte vybitý akumulátor plně nabitý za jednu hodinu. Provozní doby u některých strojů dokonce vysoko převyšují 60 minut a samotné stroje jsou na vynikající technické úrovni. Již prostě nastal čas být více AKU.
 
Jak funguje nabíjení daných strojů?
Akumulátor jednoduše vložíme do nabíjecí stanice, která po zacvaknutí akumulátoru rozsvítí LED indikaci o začátku nabíjení, a poté nám barevně indikuje plné nabití baterie. V nabídce máme dva modely těchto nabíjecích stanic.  Záleží na každém, jaký model zvolí. Jak jsem již avizoval, naše „rychlonabíječka“ dokáže baterii z plného vybití vrátit na plnou kapacitu za pouhou hodinu! Pokud na nabití nepospícháte, standardní nabíjecí stanice plně vybitý akumulátor dobije za 3-5 hodin.
 
Jak dlouho vydrží stroj na jedno nabití pracovat?
Provozní doba strojů se vždy liší dle typu stroje a způsobu používání. Je samozřejmě rozdíl, pokud s řetězovou pilou řežeme tvrdé metrové kulatiny, nebo si prořezáváme mladé jabloně. Obecně lze říci, že provozní doba se pohybuje od cca 30 – 80 minut, když nepočítáme extrémní používání.  
 
Jak dlouho vydrží samotná baterie?
Na toto jsme se velmi soustředili při výběru toho nejlepšího pro naše zákazníky a můžeme říci, že jsme schopni nabídnout opravdovou špičku v této komoditě. Baterie při standardním uchovávání (neskladujeme v extrémním chladu, ani teplu a nenecháváme dlouhou dobu plně vybitou), pak s téměř plnou kapacitou vydrží vysoko přes 10 let. Naše testy prokázaly, že kapacita baterie po více než 300 nabíjecích cyklech (průměrný zákazník vykoná zhruba 30 cyklů ročně) je kapacita baterie ještě okolo 90%. To je výsledek, na který jsme opravdu hrdí.
 
Jak náročná je údržba těchto strojů?  
Jak jsem již výše uváděl, tak tyto stroje ke svému provozu nepotřebují žádný benzin, nevydávají žádné zplodiny a celkově se tedy mnohem méně znečišťují. Díky tomu je jejich servis opravdu pro každého.

AKU řetězová pila za současnou akční cenu 3.640 Kč