Sezóna se rozjela. Máte k bazénu vše potřebné?

Sezóna se rozjela. Máte k bazénu vše potřebné?
A je to tady! Letošní koupací sezóna v zahradních bazénech se už naplno rozjela.

Užívat si vodních radovánek na svých zahradách začali už v květnu jako první ti, kdo mají své bazény vybaveny ohřevem vody, tedy tepelným čerpadlem nebo solárními panely.

Dovolte však otázku. Máte u bazénu nachystáno vše potřebné, abyste se mohli jednoduše, bez zdržování a spolehlivě postarat o jeho hladký provoz? Pokud náhodou nikoliv, jsme vám jako bazénoví specialisté plně k službám.

Teď si můžete bazény a vše kolem nich pořídit s královskými akčními cenami, abyste se mohli bezstarostně koupat s nejvyšším možným komfortem.

Na nečistoty s vysavačem
K pohodlnému a rychlému odstraňování různých nečistot ze dna i stěn bazénu se výborně hodí bazénový vysavač. Zvolit si můžete některý z poloautomatických vysavačů, které jsou vhodné pro jakýkoliv bazén a napojují se přes skimmer na pískovou filtraci. Například model Zander, pracuje sám i bez přítomnosti obsluhy.
Do větších bazénů doporučujeme vysavače automatické, přičemž máme vysavače vhodné svým výkonem nejen pro zapuštěné bazény v nejvyšších kategoriích, ale také pro velmi oblíbené bazény Azuro (modely vysavačů Reaction nebo Azuro Warior). Všechny jsou nezávislé na pískové filtraci a díky programovatelné řídicí jednotce budou samy pracovat i v době vaší nepřítomnosti. A po skončení čistícího cyklu se samy i vypnou. Prostě pohoda…


Automatický bazénový vysavač nečistot Galeon FL – stačí jej vložit do vody, ostatní zvládne sám.


Síťky, plováky a spol.
U svého bazénu využijete také různé drobné bazénové příslušenství. Například hladinovou a dnovou síťku na sběr nečistot, kartáč na čistění stěn, vysávací hlavu, teleskopické tyče, plováky na chlor, teploměr s bójkou a mnoho dalších užitečných pomůcek.
 

Na snímku kartáč na čistění stěn bazénu, plovák na chlorové tablety a teploměr s bójkou. S akčními slevami pro vás teď máme všech 36 typů nejrůznějšího o bazénového příslušenství (také vysávací hlavy, čisticí houbičky, síťky dnové i hladinové, oplachovou vaničku atd.).


Hurá pod sprchu – před koupáním i po práci
Solární sprchy jsou velmi praktickým zahradním doplňkem. Voda se do sprchy přivádí běžnou hadicí a shromažďuje se v zásobníku o objemu až 50 litrů. Ten zároveň plní funkci solárního kolektoru, který vodu zadarmo ohřeje až na 70° C. Všechny sprchy z naší nabídky jsou vybaveny mísicí baterií, vybrané modely mají také zabudovaný ventil pro opláchnutí chodidel. V nabídce pěti sprch máme i model přenosný.

Náš tip: osprchujte se vždy před vstupem do bazénu, nebudete si tam zbytečně zanášet nečistoty a ušetříte na spotřebě bazénové chemie.


Solární sprcha se hodí nejen k opláchnutí před vstupem do bazénu, ale výborně poslouží k běžnému osvěžení i třeba k osprchování po práci v dílně nebo na zahradě. Na snímku model STANDARD.

Vyměňte folii – a váš bazén bude jako zářit jako nový!
V naší nabídce rovněž najdete bazénové fólie s atraktivními vzory Galaxy, Stone, Mosaic nebo Basic pro všechny velikosti kruhových a oválných bazénů Azuro Vario. Výměnou původní fólie za novou dostane i váš starší bazén opět zcela nový a elegantní šmrnc.

Už žádná zelená nebo kalná voda. Žádné bakterie nebo řasy…
Bazénová chemie Azuro, to je značka, která mluví za vše. Jde o komplexní řadu 36 špičkových přípravků pro péči o vodu ve vašem bazénu, vysoce účinnou a spolehlivou, jednoduše aplikovatelnou, a proto mezi majiteli bazénů už dlouhá léta nejoblíbenější. V nabídce pro vás máme také nechlorové přípravky, které fungují na bázi aktivního kyslíku. A samozřejmě jsou k dispozici také testery – kapkové i proužkový. Pokud jste bazénovou chemii Azuro náhodou ještě nevyzkoušeli, udělejte to, jsme si jisti, že vás nezklame. Vodu v bazénu budete mít vždy hygienicky nezávadnou a křišťálově čistou.

A pro děti hračky…
K vodě samozřejmě patří také nafukovací hračky. U nás si teď pořídíte nejen plážové míče, plovací kruhy, vesty a rukávky, nafukovací zvířata - delfína, krokodýla, želvu, labuť, různé velikosti lehátek, vodní skluzavku ale i plavecké a potápěčské brýle či šnorchlovací sety – celkem víc než 70 druhů hraček! Včetně například téměř 3metrového naukovacího mega Jednorožce!!!

Navštivte osobně kteroukoliv z našich prodejen. Nebo se podívejte do našeho e-shopu.

Jsme vám k službám 7 dní v týdnu.
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat