Šumperská prodejna v nových a větších prostorách

Šumperská prodejna v nových a větších prostorách

Nové prodejní centrum, bazénový svět, servis, sklady a velké parkoviště – šumperská prodejna Mountfieldu se po 15 letech přestěhovala do nových kompletně zrekonstruovaných prostor na hlavní šumperské dopravní tepně – v ulici Jesenická. Pro všechny naše zákazníky se moderní vzdušné prodejní prostory otevírají v sobotu 5. dubna 2014.
Hlavní důvody pro přemístění prodejny do většího a samostatného obchodního prostoru byly zvětšující se objemy prodejů a rozšiřování prodejního sortimentu. Prodejna s bazénovým centrem, servisem, sklady i parkovištěm vyrostla na ploše téměř 5 000 m2. „Nově máme o 30 % větší prodejní plochu a zákazníkům tak můžeme nabídnout jak naší plnou prodejní nabídku produktů, tak především i výrazně vyšší komfort služeb. Parkováním přímo u prodejny počínaje a moderním zázemím pro servis a další naše zákaznické služby konče,“ vysvětluje Karel Klec, regionální ředitel společnosti Mountfield.
Šumperská prodejna je navíc první prodejnou v ČR, kde byl nově v interiéru instalovaný design-kompozitní bazén Métropole. Ten je letošní prodejní novinkou, hodí se jak do interiéru domu, tak i ven na zahradu, a velmi populární je ve Spojených státech.
Přijďte se podívat do nového unikátního prodejního prostoru, oslavte s námi otevření nové prodejny a využijte při té příležitosti šanci nakoupit zahradní techniku, nábytek i bazény a jejich příslušenství za výjimečné ceny v  Jarním cenovém třesku!
Těšíme se na vás!