Teplo a živý oheň ve vašem obýváku? Zajistí moderní BIOKRB

Teplo a živý oheň ve vašem obýváku? Zajistí moderní BIOKRB

Nemáte v domě či bytě prostor ani dostupný komín pro krb nebo krbová kamna? A přesto byste se rádi během zimních večerů ohřáli a užili si příjemnou atmosféru při záblescích plápolajícího ohně? Řešení je jednoduché. Trendy doplňkem vaší domácnosti bude biokrb.

Ekologický, atraktivní a designový

Biokrb funguje na speciální palivo – biolíh, jehož odpadními látkami jsou pouze vodní pára a oxid uhličitý. Odpadá tak starost s komínem a speciálním odvětráváním, které v případě biokrbu nejsou potřeba. Kvalitní palivo totiž zajistí ekologické a bezpečné spalování, které není zdraví škodlivé.

 

Jaký biokrb vybrat?

Biokrby jsou designové doplňky vyráběné v kombinaci lesklého či matného kovu a žáruvzdorného skla. Mezi nejmenší patří biokrby stolní, dají se snadno přemístit a jejich plameny si můžete užívat v obýváku, v ložnici nebo třeba v jídelně u oběda či večeře. Ti, kteří mají v bytě dostatek místa, jistě ocení větší biokrby, které se dají umístit přímo do prostoru. Velmi zajímavým doplňkem jsou pak biokrby nástěnné, které pomocí hmoždinek a šroubů snadno nainstalujete na jakoukoliv zeď.
 

Prohřejí celou místnost

Biokrby prosvětlí váš domov záblesky plápolajícího ohně a dokonce se u nich i ohřejete. Jejich výkon dosahuje až 4 kW, které zvládnou prohřát jednu větší místnost.