ŤUK, ŤUK! Kdo tam? PODZIM!

ŤUK, ŤUK! Kdo tam? PODZIM!

Za pár dní tu bude podzim a příroda se začne připravovat na zimní období. Ptáci se budou houfně stěhovat na jih, stromy zabarví své listy a lesy tak vytvoří úžasné scenérie. Zkuste se na chvíli zastavit. Slyšíte to šumění listů? Pozorujte ptáky i drobné živočichy, jak sbírají materiál, aby na zimu zabezpečili svá obydlí. Cítíte tu vůni? Vnímejte všemi smysly přírodu, která Vás obklopuje.
Ale ne příliš dlouho, jinak na zahradě nic nestihnete...

 

Ano, příroda je v plném proudu a ani my v Mountfieldu nezahálíme. Jsme v plném proudu posezónního výprodeje. Výprodej trvá pouze do 27.9 a SLEVY jsou úplně na VŠE!

 

Jak nezmrznout?

Když se řekne „teplo“, většinu z Vás napadne sluníčko, voda, bazén… A máte pravdu.
Jenže, teď je tu podzim a bude sychravo, déšť, začne se brzy stmívat a ranní teploty budou kolem nuly.

Nezapomeňte připravit dostatek dřeva na zimu
Stačí spolehlivá pila, štípačka, se kterou může pracovat i Vaše partnerka a v neposlední řadě kvalitní kamna, která skutečně vytopí plochu, kterou vytopit potřebujete.

 

Tip pro Vás:
V září jsme do našeho sortimentu zařadili elektrické pily zn. LEVITA a PATRIOT, které s posezónní slevou (platí do 27. 9. 2015) můžete mít již od 1 840 Kč.

Pečujte o sebe a pohřejte své tělo za 5 Kč
Nemáme na mysli žádné krémy s papričkami jalapeño, ale něco mnohem lepšího. INFRASAUNY. Až se budete vracet domů promrzlí až na kost, kam zavítáte? Do SVÉ SAUNY.
Blahodárné účinky saun jsou vědecky dokázané – prohřívají lidské tělo do hloubky až 4 cm, zlepšují celkové prokrvení, vyplavují nežádoucí látky, mají pozitivní vliv na pohybové ústrojí i psychiku a teď je navíc můžete mít i za super cenu! Jedno saunování Vás vyjde jen na 5 Kč!

 

Zahrada také potřebuje Vaši péči

Čím dříve začnete s úklidem zahrady, tím lépe. Nenechte se zaskočit zimní pokrývkou sněhu a připravte svou zahradu na příští rok. Odvděčí se Vám.

Naposledy posekejte svůj trávník, provzdušněte jej vertikutátorem a na závěr jej pohnojte. Uvidíte, jak mu to prospěje. Nezapomínejte ale ani na své záhony, živé ploty a stromy, které potřebují prořezat. Zahradní odpad pak odvezte do kompostéru a ořezy větví prožeňte drtičem či štěpkovačem. Gratulujeme, máte hotovo a Vaše zahrada je připravena na zimu!

 

Tip pro Vás:
Představujeme naši novinku, El. vertikutátor VA 346E! S elektromotorem o výkonu 1600 W si snadno poradí i s větší a členitější travní plochou. Má robustní konstrukci z odolného plastu a díky velkým kolům a nižší hmotnosti (14 kg) se s ním jednoduše manipuluje. Tohoto experta na trávu můžete mít za akčních 4 590 Kč (cena platí do 27. 9. 2015, kdy končí posezónní výprodej).

 

 

Po práci legraci…

Nebudeme Vám nalhávat, že Vás toho čeká málo. I naše babičky říkaly, že na podzim je nejvíce práce z celého roku… už jen to odklízení a čištění truhlíků... Péče, kterou věnujete zahrádce v podzimních měsících, se Vám však vrátí v roce následujícím.

A tak, když máte práci hotovou, zasloužíte si něco dobrého…
Co třeba skleničku dobrého vína? Ano, je období burčáku, ale jste si jisti, že to, co koupíte, je opravdový burčák? V Mountfieldu Vám za kvalitu ručíme. Aby ne, chilská vína pro nás vybíral prezident Asociace sommeliérů, pan Martin Pastyřík.

 

A ještě něco pro pobavení…
Už jste viděli naše
video? Jak se Vám líbí?