Unikátní bazény Azuro Vario! VŠECHNY jen za 1/3 ceny.

Unikátní bazény Azuro Vario! VŠECHNY jen za 1/3 ceny.
Do VELKÉHO VÝPRODEJE JEN za 1/3 CENY a jiné grandiózní slevy jsme zařadili také všechny atraktivní produkty pro uvolnění a zábavu. Kromě wellness se to týká také VŠECH luxusních zapuštěných i nadzemních BAZÉNŮ, které teď pořídíte jen za třetinu!
 
A o který typ bazénů v kategorii nadzemních je teď během výprodeje největší zájem?
Je to unikátní řada bazénů AZURO VARIO. A není divu, důvodů jejich mimořádné obliby je hned několik. Jde o skvělou volbu rodinných bazénů pro různé typy terénu. Jejich stavba je jednoduchá. Díky unikátnímu konstrukčnímu řešení se můžete koupat dokonce i během jediného dne. Jako jediné na trhu je můžete postavit na povrchu nebo je částečně či zcela zapustit do země, dokonce i ve svahu.
 
Sami si zvolíte kruhové nebo oválné provedení, velikost i design a získáte tak luxusní rodinný bazén přesně podle individuálních potřeb. 12 modelů nabízí varianty vhodné pro radovánky dětí i pro plavání s délkou až 7,30 m a hloubkou až 1,20 m. Vnější dekor si vyberete v atraktivním designu dřeva nebo kamene, který je trendem sezóny. Stejně tak vnitřní fólii ze čtyř barevných a materiálových provedení.

 
 
Váš nový bazén ve 4 krocích:
 


Stěny jsou z hlubokotažného ocelového plechu s vysokou antikorozní úpravou. Právě díky kvalitnímu materiálu a jeho preciznímu zpracování mají bazény Azuro Vario dlouholetou životnost a záruku 5 let.
 
Kompletní nabídku nadzemních bazénů AZURO VARIO za 1/3 ceny již od 3 716 ,- Kč si můžete prohlédnout ZDE.
 
A že teď v zimě nemáte bazén kde uskladnit? Můžete si ho vyzvednout, až se Vám to bude hodit. Nebo Vám ho třeba i přivezeme.
 
 
 
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat