Vážíme si odborníků – a také je podporujeme

Vážíme si odborníků – a také je podporujeme
Před šesti lety jsme začínali s první řadou krmiva. Vsadili jsme na standardní výběrový Carnis, a byla to trefa do černého. Následovaly prémiová VivaVita a superprémiová StarVita.

V současné době nabízíme 3 kvalitativní řady krmiva, určené pro všechny věkové kategorie a specifické životní fáze psů a koček všech plemen a váhových kategorií. U všech tří řad dodržujeme jedno základní pravidlo: nabízet krmivo za výrazně nižší ceny, než za jaké se běžně prodává, a přitom zachovat vynikající kvalitu. Není proto divu, že jsme v roce 2017 prodali 16 milionů kg krmiva, a stali se tak největším prodejcem v oboru. Tím však náš zájem o obor petfood nekončí.

Psi krásní a psi šikovní

Spolu s prodejem krmiva průběžně podporujeme i další související aktivity. Už druhým rokem je to mezinárodní výstava Klubu severských psů Czech Northern Cup, která se koná v krásném prostředí u Slapské přehrady v Nové Živohošti a letos proběhla koncem dubna. Máte rádi plemeno Aljašský malamut, Grónský pes, Samojed či Sibiřský husky? Určitě si nenechte akci utéct příští rok!

1.JPG
Výstava severských psů

Další aktivitou, kterou společnost Mountfield sponzoruje, jsou profesní zkoušky psů. Organizuje je Klub chovatelů loveckých slídičů a probíhají po celý rok 2018. První zkouška se konala 20. května v jihočeském Kunžaku a vy si můžete prohlédnout jednoho z šikovných retrieverů, který ji úspěšně absolvoval.

2.jpg
Profesní zkoušky psů

Fandíme i veterinářům

A do třetice všeho dobrého je to kongres Veterinární medicína pro praxi, zaměřený na malá zvířata. Tato reprezentativní akce se koná tradičně na Pražském hradě pod záštitou ministra zemědělství. Letos proběhla 19. května v Rudolfově galerii, soustředila se na stravování koček a psů a zúčastnilo se jí okolo 200 veterinárních odborníků, kteří mají zájem o novinky ve svém oboru a rozvíjení kvalifikace. Jak to na kongresu probíhalo, vidíte na fotografii níže.

3.JPG
Kongres veterinární medicíny