VELKÝ POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ - VŠE ZA 1/3 A JINÉ VELKOLEPÉ SLEVY!

VELKÝ POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ - VŠE ZA 1/3 A JINÉ VELKOLEPÉ SLEVY!
Prodejny otevřeny na základě vládních výjimek

Prodejny se zahradnickými potřebami a s krmivem pro domácí mazlíčky jsou na základě
usnesení vlády
ze dne 23. 12. 2020 OTEVŘENY.
Jsme proto rádi, že vám můžeme dát příležitost pořídit si vše potřebné pro vaše zahradní aktivity a alespoň touto formou vám v této složité době zpříjemnit život. Vždyť pro řadu z nás budou i letos zahrady s největší pravděpodobností opět jedním z mála míst, kde se budeme moci realizovat a odreagovat od okolního dění.

Proto nás těší, že vám můžeme poskytnout atraktivní nabídku v podobě Velkého povánočního výprodeje jen za 1/3 ceny a jiné velkolepé slevy. Věříme, že vám udělá radost.


Že jsme výprodej pojali skutečně ve velkém stylu, to dokládají samotná čísla:

Ze všech 1 834 modelů je:
  • 1 130 modelů za 1/3 ceny
  • Zbývajících 704 modelů s průměrnou slevou 60 %

Jen za 1/3 ceny jsou například VŠECHNY ŘETĚZOVÉ PILY, veškerá AKU TECHNIKA, všechny KŘOVINOŘEZY, STRUNOVKY, MYČKY, PLYNOVÉ GRILY, veškerý ZAHRADNÍ NÁBYTEK, dílenské ELEKTRONÁŘADÍ, zahradní OSVĚTLENÍ i všechny BAZÉNY, VÍŘIVKY nebo třeba FINSKÉ SAUNY.
Za třetinu najdete i SEKAČKY, PLOTOVÉ NŮŽKY, KAMNA, ČERPADLA, DRTIČE a mnoho dalšího. Dokonce i veškeré KRMIVO pro Vaše zvířecí kamarády je za 1/3 ceny!

Nakupovat můžete v prodejnách i v našem E-SHOPU s dodáním zboží k vám domů nebo s vyzvednutím v kterékoliv naší prodejně.
pila.png
Profesionální benzinová pila Oleo-Mac GS 520 o výkonu 2,5 kW, s kovanou klikovou hřídelí, systémem EasyStart a lištou Oregon o délce 41 cm. Prodejní cena 19 990 Kč / Výprodejová cena: 6 600 Kč.


sekacka.jpg
Benzinová sekačka s pojezdem PATRIOT LM 51 SP s Multisystémem 4v1, robustním ocelovým šasi a záběrem 51 cm. Prodejní cena: 21 990 Kč / Výprodejová cena: 7 290 Kč.Těšíme se na Vás.

 
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat