Výprodej za ZLOMEK CENY a mnoho výrobků dokonce za pouhou 1/3 ceny skončí 24. února!

Výprodej za ZLOMEK CENY a mnoho výrobků                                                                                                            dokonce za pouhou 1/3 ceny skončí 24. února!
Obrovský výprodej všech výrobků napříč celým sortimentem skončí ve všech prodejnách Mountfield definitivně v neděli 24. února. Na mimořádně výhodný nákup čehokoliv, co je potřeba na zahradě nebo kolem domu zbývá tedy už jen pár dní. A je opravdu z čeho vybírat – vše za zlomek ceny a spousta výrobků dokonce jen za 1/3 ceny!

Špičková benzinová sekačka s pojezdem, souprava teakového zahradního nábytku, plynový gril nebo nádherný zahradní bazén -  a to vše jen za 1/3 ceny? Ano! A právě proto se vyplatí honem se podívat kde co na zahradě nebo kolem domu chybí a co bude člověk hned na jaře nebo během léta potřebovat. Nejen na práci, ale také k odpočinku. A pořídit si vše ve velkém povánočním výprodeji. A pak už stačí jenom zajet do kterékoliv z našich prodejen Mountfield, které jsou otevřeny denně včetně sobot a nedělí, nebo se večer po návratu z práce kouknout do e-shopu mountfield.cz.

Do velkého povánočního výprodeje je zařazeno všechno, tedy kompletní sortiment. Čeká na vás ohromný výběr zahradního nábytku (100 prvků), desítky zahradních sekaček a traktorů nebo řetězových pil, křovinořezů, štípaček, elektrického dílenského nářadí (19 typů), grilů (25 modelů), velký sortiment krbových kamen, populární zahradní AKU techniku, ale také vše z wellness program, tedy infrasauny a finské sauny, vířivky akrylátové i nafukovací. A samozřejmě je ve výprodeji také kompletní sortiment bazénů, a to od těch nejluxusnějších až po malé nadzemní typy. Za zlomek ceny teď pořídíte také bazénové příslušenství a mnoho dalšího.

Obrovským tahákem jsou i trendy elektrokola, kterých máme rovných 45 modelů, a u všech držíme skvělé zaváděcí ceny.

Podívejte se aspoň na několik příkladů z velkého povánočního lednového výprodeje.

Benzinová sekačka Patriot LM 51 SP
Například benzinové sekačky se dají teď ve velkém povánočním výprodeji v Mountfieldu pořídit už od 3 590 Kč. Na snímku skvěle vybavený benzinový drak s pojezdem a velkými koly Patriot LM 51 SP, za který nyní zaplatíte jen 1/3 ceny tedy jen 6 390 Kč.
Kruhový bazén Azuro Vario
Do velkého povánočního výprodeje za 1/3  ceny jsou zařazeny i všechny zapuštěné bazény včetně těch nejluxusnějších. A rovněž i velmi oblíbené rodinné bazény Azuro Vario, u nichž si můžete vybrat vedle tvaru (kruh, ovál) a velikosti i některou ze čtyř vnitřních fólií – a tím si určit konečný vzhled bazénu. V povánočním výprodeji vyjde těleso tohoto bazénu s průměrem 3,6 m jen za pouhých 3 391 Kč.
Sestava z teakového dřeva – jen za 1/3 ceny!
A co teprve úžasná nabídka teakového nábytku. Stoly, křesla, lavice, lehátka vše za pouhou 1/3. A k tomu v nabídce za zlomek ceny najdete i jiný zahradní nábytek – z dalších oblíbených materiálů, ke kterým patří eukalyptus, ratan, hliník, kompozit nebo tahokov. A nebyl by to povánoční výprodej, kdyby to vše nebylo za zlomek ceny. Na obrázku je sestava teakového nábytku s prvotřídním polohovacím křeslem Kingston, které je teď jen za třetinovou cenu, tedy jen za 2 490 Kč.

Finská sauna Heikki
Uprostřed zimy je jistě velmi atraktivní a lákavá výprodejová nabídka 23 modelů oblíbených infrasaun a finských saun. Jde o TOP kolekci, která se hned tak někde nevidí díky špičkovému designu a prvotřídnímu zpracování. Ve velkém povánočním výprodeji najdete například i jednu z nejžádanějších finských saun Heikki - za 1/3 ceny. V modelu ze severského smrku (lavice z osiky), který se snadno vejde i do menšího městského bytu, se mohou pohodlně saunovat i 2 osoby. Lze si ji vybavit úspornými elektrickými kamny 3,6 kW (se zapojením do na 230 V zásuvky). S povánoční slevou vyjde tato sauna jen na třetinu ceny, tedy pouze na 18 997 Kč.
Plynový gril Performance 330B
A v povánočním výprodeji si můžete pořídit i ty nejlepší grily – z nabídky všech 25 modelů. Například i jeden z nejžádanějších amerických grilů Char-Broil Performance 330B s unikátním TRU-infrared systémem, s hořáky z nerezové oceli, bočním hořákem na ohřívání, elektronickým zapalováním a mnoha dalšími vychytávkami je jen za pouhou třetinu ceny (6 790 Kč). Tak neváhejte a rychle nakupujte.