Zahrady se probouzejí. Dopřejte jim vše, co potřebují!

Zahrady se probouzejí.  Dopřejte jim vše, co potřebují!
Možná ještě nějaký poslední malý záchvěv letošní zimy přijde, ale faktem je, že datum v kalendáři mluví jasně. Jaro tu máme za pár dnů a sním i spoustu práce na zahradě – práce, na kterou se většina z nás už strašně těší. Přichází čas uskutečnit vše, co jsme si během zimních měsíců vysnili či naplánovali. Založit nové záhony, přesadit květiny, regenerovat trávník a tak dále.


Vše pro jarní zahradu za skvělé předajrní ceny…


K tomu jsou ovšem potřeba kvalitní substráty pro výsadbu, rašelina, ale také vhodná hnojiva nebo travní osivo na založení nových trávníků nebo na regeneraci stávajících travních ploch.  
A také třeba semínka a jarní cibuloviny – která jsou novinkou v našem sortimentu a máme jich pro Vás hned 335 druhů! A hodí se i nové ruční nářadí? Květináče designové i na předpěstování sazenic? Abyste mohli svou zahradu co možná nejrychleji a s rozumnými náklady naladit do svěžích jarních barev, rozhodli jsme se, že vám pomůžeme skvělými předjarními cenami!


Elektrický  Vertikutátor Levita 1400

Do akce jsme zahrnuli opravdu vše potřebné. Tedy například elektrické vertikutátory, AKU zahradní techniku, plotové nůžky, drtiče zahradního odpadu a další zahradní stroje, oleje, sekery, hadice a zavlažovací prvky nebo i pracovní oblečení či tlakové myčky na důkladný jarní úklid.
 
Každý si v této úžasně široké nabídce najde přesně to, co potřebuje – v nejvyšší kvalitě a za předjarní ceny. Nakupovat můžete v našich kamenných prodejnách i zde v našem E-SHOPU.  


A jestli jste našimi zákazníky a máte na svém kontě naspořené věrnostní body, podívejte se i do Věrnostního programu, kde je pro Vás připravena spousta zajímavých bonusů a výhod, včetně možnosti pořídit si řadu hodnotných výrobků pro každodenní život, a to za mnohem nižší ceny než je na trhu běžné – to vše za úžasné Klubové ceny s využitím věrnostních bodů.

Přejeme Vám krásné jaro a ať Vám na zahradách všechno roste a kvete jako o závod…
 
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat