O společnosti

Ocenění

Na českém trhu působíme už od roku 1991. Začínali jsme skromně, ale postupně jsme dokázali vyrůst v největšího tuzemského prodejce zahradní techniky, bazénů a dalších potřeb pro zahradu. Toho bychom nikdy nedosáhli bez pevného odhodlání, pracovitosti a oddanosti oboru. Především bychom ale tak úspěšní nebyli bez Vás – našich vážených zákazníků.

CZECHTOP100.jpgHned od počátku bylo naším cílem přinášet Vám ty nejkvalitnější produkty a služby. Dokladem toho, že se nám to daří, je dlouhá řada různých ocenění, která jsme za naši práci získali. V žebříčku CZECH TOP 100 jsme od roku 2000 obsadili už sedmkrát 1. místo v kategorii Maloobchod-velkoobchod. Vedle toho jsme byli osmkrát zahrnuti do elitní stovky nejobdivovanějších firem v České republice.

100n_logo_col.jpgV obdobné anketě Českých 100 nejlepších jsme se od roku 1998 už patnáctkrát zařadili mezi 100 nejlepších firem v České republice. V roce 2013 jsme obsadili osmou příčku, v roce 2014 jsme se posunuli už na 5. místo a v roce 2016 jsme vystoupali už na vynikající 4. pozici!

Získali jsme titul: Nejdůvěryhodnější značka v kategorii „Zahradní technika“

Ocenění Nejdůvěryhodnější značka V roce 2016 proběhlo na slavnostním galavečeru v pražském kostele sv. Anny vyhlášení vítězů již 2. ročníku soutěže „Nejdůvěryhodnější značka roku 2016“.

Do rozsáhlé ankety „Nejdůvěryhodnější značka“ vedené agenturou STEM/MARK se zapojilo 4000 respondentů. Hodnoceno bylo téměř 600 značek v 60 kategoriích. V každé kategorii pak zvítězila jen jedna nejdůvěryhodnější značka. A jak se dle výsledků znovu ukázalo, česká tradice a také důvěra ve značku, jsou důležitými a rozhodujícími ukazateli při nákupu českých spotřebitelů.

Naše společnost tak získala ocenění jako Nejdůvěryhodnější značka 2016 v kategorii „Zahradní technika“. Tohoto prvenství si velmi vážíme. Ceníme si ho o to více, že je postaveno na Vaší důvěře!

Čtenáři Receptáře doporučují

Ocenění Receptáře Obzvlášť si vážíme ocenění Čtenáři Receptáře doporučují, protože jde o mínění lidí, kteří pro nás hlasovali na základě vlastních zkušeností s našimi produkty. Veřejnost nás v letech 2010 až 2012 zvolila za vítěze v kategoriích Nejlepší zahradní bazén a Nejlepší zahradní technika, v roce 2012 jsme navíc získali prvenství v kategorii Bazénová chemie a také jsme obsadili třetí příčku v kategorii Zahradní ruční nářadí. V roce 2016 máme pak ocenění v kategorii Zahradní technika. Čtenáři Receptáře naše výrobky pravidelně doporučovali i v dalších letech, nejčerstvěji máme ocenění za rok 2017 v kategorii Zahradní technika.

Mountfield obdržel globální cenu CZECH SUPERBRANDS 2016

Ocenění Czech Superbrands Skvělé! Dosáhli jsme významného ocenění, a to i díky Vám, našim zákazníkům. SUPERBRANDS AWARD je renomované mezinárodní ocenění, které se každoročně uděluje v 87 zemích na pěti kontinentech. Je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. V kritériích britských organizátorů se píše: „Cenu SuperBrands mohou získat jen firmy se skvělou pověstí, které jsou nositelkami mimořádných hodnot a jejichž zákazníci si k nim vybudovali hluboký a osobní vztah. Do hodnocení se nelze přihlásit, firmy jsou vybírány na základě dosažených výsledků, chování, povědomí a zákaznické zkušenosti. Konečné slovo má odborná komise Brend Council, složená z 16 špičkových profesionálů, zejména z byznysu, marketingu, marketingových výzkumů a médií. A ti se rozhodli, že prestižní cenu letos získá Mountfield.

Zcela zvláštní místo patří v pomyslné Síni slávy certifikátům a diplomům od dodavatelů, jež potvrzují kvalitu a obchodní schopnosti naší společnosti a oceňují mimořádně přínosnou spolupráci. Tyto diplomy nás těší tím více, že jsou od světových výrobců na absolutní špici mezi konkurencí, jejichž filozofie se zakládá na kvalitě a technologických inovacích. Za všechny jmenujme například Emak nebo Toro.

Ocenění Prima Zlatá PeckaÚspěchů jsme dosáhli i na poli marketingu a reklamy, když jsme v letech 1998 a 2012 získali prestižní ocenění Zlatá pecka (billboard a televizní spot), pořádané Asociací českých reklamních agentur a marketingové komunikace.

Všech cen, které jsme za svou existenci dosud nasbírali, si velice vážíme. Tím největším oceněním pro nás ale je Vaše spokojenost. Nepřeberné množství pozitivních ohlasů a neustále se rozrůstající základna stálých zákazníků nás povzbuzují a dávají sílu k dalšímu zdokonalování naší společnosti.

Děkujeme Vám, že jste si nás vybrali jako partnera Vašich zahrad.