Představujeme dodavatele

 

Zahradní traktory a sekačky

Motorové pily

Grily a příslušenství

Leader v oblasti rotačních sekaček na trávu, zahradních traktorů i jiné zahradní techniky je pro špičkovou kvalitu, exkluzivní italský design i snadnou ovladatelnost jedním z nejvýznamnějších hráčů na evropských trzích. Má nejen vynikající vývojovou základnu, ale i moderní technologie a hromadnou výrobu snižující výrobní náklady na minimum. Ať už potřebujete produkt pro domácí či profesionální použití, společnost GGP je ten správný partner pro naplnění vaší vášně pro péči o zahradu v každé roční době.

Italský výrobce křovinořezů a motorových pil a sekaček na trávu vykazuje dlouhodobě unikátní výsledky co do technické vyspělosti a spolehlivosti výrobků.  I pro 0,12 % reklamací je evropskou špičkou ve svém oboru.

 

 

Belgická společnost Barbecook, průkopník ve vývoji uživatelsky příjemných špičkových zahradních grilů a grilovacího příslušenství, byla založena již v roce 1985. Grily Barbecook na dřevěné uhlí se vyznačují konstrukční dokonalostí a stabilitou, navíc jsou vybaveny exklusivními systémy Quickstart pro komfortní, rychlé a bezpečné rozpálení, a Quickstop pro rychlé uhašení. Řada Barbecook nabízí i ucelený sortiment designově propracovaných grilů na plyn.

 

 

Vertikutátory, strunové sekačky, plotové nůžky, hnojiva, osiva

Kompostéry

Zahradní grily

Společnost Wolf – Garten je díky téměř 9 desítkám let zkušeností v oblasti vývoje zahradní techniky synonymem vysoké kvality a perfektní péče o zákazníky. Vynikající vlastnosti všech produktů této společnosti jsou potvrzeny testováním nezávislých odborníků i úspěchem v mnoha soutěžích. Výjimečná kvalita a design, funkčnost, trvanlivost i slučitelnost se životním prostředím jsou zárukou toho, že WOLF -- Garten je nejlepší volbou pro výběr zahradní techniky.

Česká společnost Jelínek-trading s.r.o. založená v roce 1991 je výrobcem ekologických plastových kompostérů a kompostovacích sil – ideálních pomocníků při kompostování -  vyrobených z vysokohustotního polyethylenu (HDPE) recyklovaného materiálu. Jelínek-trading je 100% českou společností se sídlem, výrobními i skladovými prostory na území ČR.

Značka Char-Broil je číslo 1 v prodeji grilů v USA a patří mezi nejstarší výrobce BBQ grilů. Tyto grily se vyznačují pevnou konstrukcí, precizním zpracování a vysokou funkčností. Společnost Char-Broil je rovněž známa inovativním přístupem k novým technologiím, jako je například TRU Infrared systém, jenž spojuje výhody grilování na dřevěném uhlí s výhodami grilování na plynu.

logo_Char-Broil-1-1.jpg

 

 

Kachlová kamna

Krbová kamna

Plotové nůžky, strunové sekačky, elektrické pily, prořezávače

Společnost Romotop – ryze český výrobce kamen – si přední místo na evropském trhu vydobyla propojením špičkového designu s vysokými užitnými vlastnostmi a výrobou na moderních robotizovaných pracovištích. Disponuje vlastním vývojářským a designérským střediskem i závodem na výrobu kachlí a velkoformátové keramiky. Krbová kamna Romotop nabízejí mimořádný uživatelský komfort – možnost otáčení kolem své osy, systém samooplachování skel nebo centrálního přívodu vzduchu.

Česká společnost Haas + Soh je známá po celém světě již přes 150 let. Její filosofií je vyrábět vysoce kvalitní a technicky vyspělá kamna s mimořádnou účinností, skvělým designem a šetrným vztahem k životnímu prostředí. Všech těchto vlastností dosahuje díky vlastnímu vyspělému vývojovému centru. Výrobky získaly řadu ocenění například ve Francii, Švýcarsku a ČR.

 

Neustálý vývoj a inovace výrobků, vysoká kvalita, vynikající životnost a spolehlivé služby – to je německá společnost Ikra, jejíž vznik se datuje do roku 1977. Na vývoji svých produktů spolupracuje s řadou mezinárodních designérů, proto je pro všechny stroje typická absolutní funkčnost, ergonomie a moderní styl. I přesto společnost neustále hledá způsoby, jak své výrobky ještě vylepšit.

 

 

 

Řetězy a lišty motorových pil, ostřící jednotka PowerSharp

Zavlažování

Hadice VALMON

Od vývoje prvního řetězu před více než 50 lety, stojí společnost OREGON na špičce ve výrobních technologiích bezpečných řezacích systémů. Na trh přichází neustále s novými kvalitními výrobky, při jejichž zhotovování uplatňuje ty nejmodernější ekologické postupy. Kvalita a absolutní spolehlivost produktů předčí očekávání zákazníka.

 

Renomovaná britská společnost má více než půl století zkušeností se závlahami a v tomto oboru je světovou jedničkou. Kombinuje odborné znalosti a vášeň pro zahradničení s dokonalým řemeslným zpracováním. V současné době má firma svou centrálu v Birminghamu. Společnost neustále investuje do nejrůznějších inovací, aby její produkty byly v oboru na absolutní špici.

Jde o největšího výrobce hadic PVC v ČR a jako vždy připraven na novou jarní sezónu. Takzvané hadice valmonky jsou zárukou kvalitního materiálu, užitných vlastností a životnosti.

 

 

logo-20VALMON-20nad-20sebou.jpg

 

 

Čerpadla

Zastřešení

Čerpadla k pískovým filtracím, protiproudy

Více než 35 let zkušeností, výzkumu, vývoje a technologických inovací na poli čerpací techniky garantuje nejvyšší stupeň kvality a spolehlivosti jejích výrobků. Dodavatelem špičkových čerpadel je společnost DAB PUMPS, jež vyrábí čerpadla pod obchodní značkou TALLAS. Čerpadla jsou vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují odolnost vůči vnitřnímu i vnějšímu namáhání, vysoký výkon a trvanlivost.

Výhradní dodavatel bazénových zastřešení firma J.F.C.CZ a.s. patří mezi největší výrobce zastřešení bazénů v Evropě. Společnost je ryze českého původu a její know-how má dlouholetou tradici. Spolupracuje s více než 160 bazénovými firmami nejen v ČR, ale i v Rakousku, Německu, Francii, Švýcarsku, Rumunsku, Maďarsku, Polsku, Slovensku atd. Díky této spolupráci disponuje velmi kvalitní prodejní a servisní sítí.

Inovace, kreativita a moderní technologie – slova, která charakterizují německou společnost Speck Pumpen. V současnosti zahrnuje její sortiment čerpadla a příslušenství všeho druhu pro bazénové a průmyslové technologie. Počátky vzniku společnosti sahají až do roku 1909, kdy mechanik Daniel Speck založil rodinný obchod v německém Norimberku. V témže roce společně se svými pěti syny vyrobil také první čerpadlo, které uvedl na trh.

 

 

Robotické sekačky

Kultivátory

Bubnové sekačky, mulčovače

Italská společnost NIKO, jež působí v řadě evropslých států a v Austrálii, uplatňuje během výroby ty nejnovější technologie při maximální citlivosti k životnímu prostředí. Filosofií společnosti je vyrábět vysoce technicky vyspělé a kvalitní stroje s neotřelým designem i vynikající životností. Absolutní funkčnost a samostatnost robotických sekaček od italské společnosti NIKO výrazně šetří čas všech jejích majitelů.

Ryze česká společnost Kulti Beroun je známým výrobcem kultivátorů. Za kvalitou strojů stojí osmnáctiletá zkušenost výrobce, za absolutní funkčností, neustálými inovacemi a vynikající životností zas vlastní vývojářské a designérské centrum. Společnost se kromě konstrukce strojů a jejich výroby zabývá kovovýrobou a zámečnickými pracemi.

Firma, která již na počátku 90. let minulého století využila umu svých konstruktérů, jako první uvedla na trh zcela nový princip rotačního sečení vysoké trávy. Maximální úsilí věnuje konstrukci výrobků, jejich vývoji i péči o své zákazníky.

 

 

Sněhové frézy - ARIENS

Sněhové frézy - TORO

Sněhové frézy - FUJII

Historie renomované americké firmy Ariens se traduje již od roku 1933. Společnost je výrobcem kolových, pásových i akumulátorových sněhových fréz -- špičkových výkonných strojů na úklid sněhu. Po celou dobu svého působení na trzích celého světa se společnost Ariens snaží přinášet nejrůznější inovace pro ještě větší komfort při práci.

Absolutní světová jednička ve výrobě zahradní techniky pro profesionální a poloprofesionální použití. Má vynikající technickou a vývojovou základnu, disponuje unikátními celosvětovými patenty. Společnost, jejíž historie sahá do roku 1914, postavila své jméno kromě inovativních řešení i na perfektní péči o zákazníky.

Prioritami japonské společnosti s kořeny sahajícími do roku 1865 jsou absolutní kvalita technického zpracování a trvanlivost výrobku. Od roku 1972 Fujii corporation vyrábí frézy, které nacházejí uplatnění převážně v profesionálním nasazení. Pracují např. na několika antarktických základnách nebo v mnoha lyžařských střediscích v Alpách.

 

 

Bazénové vysavače

 

Francouzský světoznámý výrobce vyrábí kvalitní bazénové vysavače a čističe. Tento světový leader je v oblasti bazénových vysavačů držitelem 15 mezinárodních patentů.

Bazénové filtrace, bazénové stavební prvky

Světová jednička v bazénovém příslušenství pro rodinné bazény byla založena již v roce 1925. Společnost Hayward drží prvenství v použití plastových materiálů na místo oceli pro výrobu bazénového příslušenství.

Zahradní postřikovače

Nábytek z eukalyptu

Postrikovace.png

Postrikovace-I.png


 

Scancom-s-logo-2.jpg

Tlakové myčky

Sekery a nůžky Patriot

Prodlužovací kabely

 

munos.jpg

 

 

 

„THE KING OF SNOW“