Špičkový italský výrobce zahradních traktorů, rotačních sekaček či vertikutátorů. Je jedním z nejvýznamnějších hráčů na evropském trhu. Potrpí si na exkluzivní italský design a top kvalitu. Má nejen vynikající vývojovou základnu, ale i moderní technologie a hromadnou výrobu snižující výrobní náklady na minimum.
 
  Německá společnost Wolf – Garten je díky 95 letům let zkušeností v oblasti vývoje zahradní techniky synonymem vysoké kvality a perfektní péče o zákazníky. Vynikající vlastnosti všech produktů této společnosti jsou potvrzeny testováním nezávislých odborníků i úspěchem v mnoha soutěžích. V aktuální nabídce se o kvalitách výrobků Wolf-Garten můžete přesvědčit mezi zahradními traktory, elektrickými sekačkami či vertikutátory.
 
 
Italský výrobce rotačních sekaček, řetězových pil, křovinořezů, plotových nůžek, tlakových myček či benzinových čerpadel. Dlouhodobě je pozitivně vnímán pro špičkovou kvalitu, technickou vyspělost a spolehlivost výrobků. I pro 0,12 % reklamací je evropskou špičkou ve svém oboru. Jeden z tradičních a dlouholetých dodavatelů Mountfieldu.
 
  Neustálý vývoj a inovace výrobků, vysoká kvalita, vynikající životnost a spolehlivé služby – to je německá společnost Ikra, jejíž vznik se datuje do roku 1977. V nabídce Mountfieldu najdete její produkty mezi AKU zahradní technikou, plotovými nůžkami, strunovými sekačkami, kultivátory či prořezávači větví. Na vývoji svých produktů spolupracuje IKRA s řadou mezinárodních designérů, proto vynikají i velkou elegancí.
 
 
Motory této kultovní značky najdete mezi našimi sekačkami. Promítá se v nich japonská preciznost a téměř 70 let zkušeností.
 
  Americký výrobce benzinových motorů s pobočkami po celém světě se opírá o více než stoletou tradici a přes 10 miliónů vyrobených kusů ročně. Jedná se o prvotřídní motory s vynikajícími referencemi. U nás je najdete např. v sekačkách (rotačních i bubnových), traktorech nebo vertikutátorech.

 
 
Ryze česká společnost Kulti Beroun je známým výrobcem kultivátorů. Za kvalitou strojů stojí dlouholeté zkušenosti výrobce, za absolutní funkčností a vynikající životností zase vlastní vývojářské a designérské centrum. Společnost se kromě konstrukce strojů a jejich výroby zabývá kovovýrobou a zámečnickými pracemi.


 
  Více než 40 let zkušeností, výzkumu, vývoje a technologických inovací na poli čerpací techniky garantuje nejvyšší stupeň kvality a spolehlivosti jejích výrobků. Dodavatelem špičkových čerpadel je italská společnost DAB PUMPS, jež vyrábí čerpadla pod obchodní značkou TALLAS. Čerpadla jsou vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují odolnost vůči vnitřnímu i vnějšímu namáhání, vysoký výkon a trvanlivost.
 
   
Patentované technologie, prvotřídní materiály a silné technické zázemí s vlastním vývojovým centrem – to je renomovaný výrobce Goizper. Jeho zahradní mechanické a automatické postřikovače určené pro aplikaci hnojiv i ochranných prostředků vynikají prvotřídní kvalitou, dlouhou životností a maximální užitnou hodnotou.

 
  Renomovaná britská společnost má více než půl století zkušeností se závlahami a v tomto oboru je světovou jedničkou. Kombinuje odborné znalosti a vášeň pro zahradničení s dokonalým řemeslným zpracováním. V současné době má firma svou centrálu v Birminghamu. Společnost neustále investuje do nejrůznějších inovací, aby její produkty byly v oboru na absolutní špici.
 
 
 
Mladá, dynamická anglická společnost Kent & Stowe se vrací ke kořenům zahradničení. Její zahradní nářadí klade důraz na tradici – soustředí se na kvalitní provedení a prvotřídní materiály v podobě jasanových násad a pracovní části z nerezové oceli. Na své vidle a rýče dává neobvykle dlouhou záruku 10 let.
 
  Freund Victoria je německý výrobce zahradního nářadí, jehož historie sahá až do roku 1898. I přes úctyhodnou tradici jde však v duchu soudobých trendů. Její zahradní nářadí je vyrobeno dle nejnovějších technologií s důrazem na ergonomii, moderní design a v neposlední řadě i na nízkou hmotnost.

 
 
Značka Char-Broil je číslo 1 v prodeji grilů v USA a patří mezi nejstarší výrobce BBQ grilů. Tyto grily se vyznačují pevnou konstrukcí, precizním zpracování a vysokou funkčností. Společnost Char-Broil je rovněž známa inovativním přístupem k novým technologiím, jako je například TRU Infrared systém, jenž spojuje výhody grilování na dřevěném uhlí s výhodami grilování na plynu.
 
  Jamie Oliver je kuchař profesionál a dobře ví, co ke své práci potřebuje. Navíc rád griluje, a tak není divu, že přišel na trh s vlastní řadou grilů, které vyhovují vysokým nárokům. O kvalitní grily na dřevěné uhlí se slavným jménem Jamie Oliver rozšířil nabídku také Mountfield. Liší se konstrukcí, velikostí a výbavou, pro všechny je ale společná špičková kvalita a zajímavý design.
 
Německá společnost MWH je v ČR známá především díky unikátnímu nábytku z tahokovu, chráněnému speciální venkovní povrchovou úpravou Elotherm. Její portfolio je však daleko širší a zahrnuje také nábytek z hliníku a ratanu.
 
  V moderním designovém nábytku od firmy Scancom se protínají perfektní vlastnosti materiálů s kvalitním zpracováním a dokonalým vzhledem. Je vyroben ze široké škály materiálů, např. z eukalyptu, ratanu či hliníku.
 
 
Historie našeho dodavatele KARIBU Holztechnik sahá do r. 1889, kdy ještě pod  názvem Steinbrügge & Berninghausen začala stavět špičkové dřevěné lodě. Dnešní KARIBU čerpá z tradice a její současné výrobky se vyznačují vysokou funkcionalitou, ojedinělým designem a symbolizují německý smysl pro přesnost a kvalitu (certifikáty TÜV NORD, FSC, PEFC). Hlavní závod v Brémách je největším evropským výrobcem saun, infrasaun, zahradních domků atd.
 
  Česká společnost Garsys, která vyrábí bazénové příslušenství a doplňky, zejména solární absorbéry pro ohřev vodyzahradních bazénech, bazénové schůdky, solární sprchy, protiproudy a zastřešení pro nadzemní i zapuštěné bazény, byla založena už roku 1995. Díky vysokým nárokům na kvalitu materiálů a použití moderních výrobních technologií exportuje své výrobky do řady zemí celého světa.
 
 
Izraelská Aquatron Robotic Technology. Ltd. patří víc než 20 let na světovou špičku ve vývoji a výrobě plně automatických bazénových vysavačů. Robotické vysavače Galeon z Aquatronu jsou pýchou naší nabídky. Krédem společnosti je dosahování trvale vysoké technická a kvalitativní úroveň její produkce a ochrana životního prostředí.
 
  Mezi největší evropské výrobce laminátových a sklolaminátových bazénů patří společnost Laminet.  Její vysoké know-how dokazují tisíce vyrobených bazénů, které dělají radost našim zákazníkům nejen v České republice, ale po celém světě. Špičková technologie výroby zaručuje vysokou kvalitu.


 
 
J.F.C. CZ a.s. je naším výhradním dodavatelem bazénových zastřešení. Tato společnost patří mezi největší výrobce zastřešení bazénů v Evropě. Její výrobky vynikají vysokou  kvalitou zpracování, dokonalou funkčností a dlouhou trvanlivostí.  Splňují nároky mezinárodních standardů ISO 9001 a jsou pravidelně kontrolovány a testovány TZÚS, TÜV a CEIP International. Ve spolupráci s firmou Mountfield disponuje velmi širokou distribuční a servisní sítí.   Společnost ONLY ALPHA POOL PRODUCTS (Fort Wayne. Indiana, USA) je světovým výrobcem a exportérem kompozitních bazénů (speciálních panelů, z nichž se bazény sestavují zákazníkům na míru, dále vyrábí bazénová schodiště a mnoho dalších bazénových komponent). V portfoliu má i špičkové sklolaminátové bazény. Je vlastníkem mnoha patentů, má vlastní vývoj a její výrobky představují špičku v oboru. Je naším dlouholetým partnerem.
 
 
Společnost Romotop – ryze český výrobce kamen – si přední místo na evropském trhu vydobyla propojením špičkového designu s vysokými užitnými vlastnostmi a výrobou na moderních robotizovaných pracovištích. Disponuje vlastním vývojářským a designérským střediskem i závodem na výrobu kachlí a velkoformátové keramiky. Krbová kamna Romotop nabízejí mimořádný uživatelský komfort – možnost otáčení kolem své osy, systém samooplachování skel nebo centrálního přívodu vzduchu.
 
  Česká společnost Haas + Sohn je známá po celém světě již přes 150 let. Její filosofií je vyrábět vysoce kvalitní a technicky vyspělá kamna s mimořádnou účinností, skvělým designem a šetrným vztahem k životnímu prostředí. Všech těchto vlastností dosahuje díky vlastnímu vyspělému vývojovému centru. Výrobky získaly řadu ocenění například ve Francii, Švýcarsku a ČR.
 
 
ABX je velmi dobře zavedená a známá česká značka ze severočeského Rumburku. Historie tohoto tradičního výrobce začíná v 80. letech 20. století. V současnosti nabízí více než 200 typů krbových a kachlových kamen, krbových sestav a vložek i kuchyňských sporáků. Výroba v nové hale ve Varnsdorfu disponuje nejmodernějšími CNC technologiemi na zpracování plechu či výrobu vyzdívky do krbových kamen. Moderní vlastní zkušebna dokáže měřit parametry kamen, které vyžadují i ty nejpřísnější normy států EU.   Společnost Fireplace byla založena v roce 1994 v severomaďarském Miškovci. V návaznosti na místní tradiční těžký průmysl se však rychle však dostala do povědomí v oboru a svůj sortiment prodává napříč celou západní a střední Evropou. V současné době nabízí více než 100 modelů kamen. Díky vlastnímu tvůrčímu týmu vysoce kvalifikovaných specialistů je firma držitelem mnoha patentů a mezinárodně chráněných průmyslových vzorů. Získala také několik ocenění za design.

 
   
Tradice, zkušenosti, zručnost a dovednost v kombinaci s moderními postupy a technologiemi: to je Plamen z města Požega, jedna z největších chorvatských sléváren. Vyrábí různé druhy kvalitní litiny, které ročně vyprodukuje okolo 12 000 tun, a specializuje se na výrobu tenkostěnných odlitků. Nosnou část portfolia představují spotřebiče na tuhá paliva: kamna, sporáky a krby. Kamna Plamen jsou unikátní vzhledem a vysokou úrovní dílenského zpracování, ale také dlouhou životností a vynikajícími tepelnými vlastnostmi. Distribuci na český trh exkluzivně zajišťuje společnost Alpi Home.