Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)
Odměňujeme za věrnost!

Odměny za věrnost - Vše za věrnostní ceny!

5. 11. 2021

Chceme Vám v této náročné době udělat radost,

PROTO VÁS TEĎ ODMĚŇUJEME!

Přemýšleli jsme, jak pro Vás zařídit, abyste v této zběsilé době ještě v klidu pořídili vše, co sháníte, a to navíc za příjemně nízké ceny. Zcela mimořádně jsme proto CELÝ SORTIMENT zařadili do VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU jako poděkování za Vaše (nejen) letošní nákupy. Na VŠECHNO ZBOŽÍ (2 190 druhů výrobků) jsme nasadili exkluzivně nízké VĚRNOSTNÍ CENY. Takže díky tomu ještě pořádně ušetříte! ALE PROČ?

V LISTOPADU A PROSINCI NEJVÝHODNĚJI

Reagujeme na aktuální trend doby.

Naše prodeje dokazují, že zákazníci ve velkém využívají možnosti nákupu právě teď v listopadu. Sázejí totiž na jistotu. A není divu! Na trhu vládne chaos a o desítky procent rostou ceny energií, paliva i dopravy. Například ta lodní zdražila jen za poslední rok více než sedminásobně. Důsledky vývoje pociťujeme již velmi významně i na tuzemském trhu. Vzhůru letí kromě cen i míra inflace, centrální banka zvyšuje úrokové sazby, peníze ztrácejí svou hodnotu. A obchodníci zboží výrazně zdražují! Kdy se roztočená spirála zastaví, nikdo neví, ale ani předpovědi dalšího vývoje rozhodně nejsou optimistické!

ZBOŽÍ MÁME

Najdete u nás vše, co sháníte.

Máme pro Vás bohatý výběr zboží napříč celým sortimentem. Pořídíte díky tomu snadno spoustu atraktivních výrobků (všech 2 190 druhů)! A to je skvělá zpráva v době, kdy hrozí, že mnoho druhů zboží napříč všemi kategoriemi nebude na pultech vůbec. Obavy vyvolávají hlavně časté nucené odstávky výroby továren po celém světě. Ty jsou obvykle způsobeny nedostatkem výrobních komponentů nebo enormním zdražením energií. Výrobní kapacity pak nestačí plnit objednávky zboží zadané již před mnoha měsíci. Těžce byly narušeny dodavatelsko- odběratelské vztahy a globální problémy má mezistátní i mezikontinentální přeprava zboží. A následkem toho jsou a budou skladové zásoby mnoha obchodníků prakticky nulové.

ZDRAŽOVÁNÍ ODOLÁVÁME!

A díky tomu ušetříte!

Přestože rostoucí ceny budou vzhledem k nepřehledné a stále se zhoršující situaci horkým tématem pro všechny obchodníky i v příštích měsících, my zatím zdražování zboží odoláváme! Na zmíněný vývoj jsme totiž reagovali včas a objednávky veškerého zboží si zajistili s předstihem již na jaře. Díky tomu nám dodavatelé dodrželi původní ceny, a my tak pro Vás získali velké skladové zásoby ještě před raketovým růstem cen. A teď před Vánoci jsme se Vás rozhodli opravdu potěšit a nadělujeme! Zařadili jsme CELÝ SORTIMENT do VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU.

Za exkluzivně nízké VĚRNOSTNÍ CENY teď můžete nakupovat VŠECHNO ZBOŽÍ (2 190 druhů výrobků): například všechny SEKAČKY, ŘETĚZOVÉ PILY, VÍŘIVKY, AKU TECHNIKU, SAUNY, TRAKTORY, KŘOVINOŘEZY, ZAHRADNÍ NÁBYTEK, GRILY, TLAKOVÉ MYČKY, všechna ELEKTROKOLA, KAMNA, ČERPADLA, veškeré ZAHRADNÍ NÁŘADÍ, BAZÉNY A PŘÍSLUŠENSTVÍ, VÍNA, KRMIVA PRO PSY A KOČKY, PRACOVNÍ OBLEČENÍ I POMŮCKY, PĚSTITELSKÉ POTŘEBY, ZAHRADNÍ OSVĚTLENÍ a spoustu dalšího! Na následujících stranách si můžete prohlédnout jen malou ukázku ze sortimentu, která se Vám teď před Vánoci může opravdu hodit. A už jen dodáváme, že EXKLUZIVNÍ VĚRNOSTNÍ CENY TEĎ PLATÍ NA CELÝ SORTIMENT!
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací