Peletová kamna Punto Fuoco Licia, červená

2 hodnocení
Kód: 2KAM1198
4
2
2
Tepelný výkon
3,4 - 7,5 kW
Ø kouřovodu
80 mm
Více
Trvale nedostupný produkt
Je nám líto, ale prodej skončil.
Níže uvádíme náhrady za tento produkt.
K produktu můžete potřebovat
Příslušenství Návody
Koupit na splátky
Vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje.
Např. 2 194 Kč + 10 x 2 194 Kč
Essox kalkulačka piktogram SPOČÍTAT

Aktuální náhrady pro Peletová kamna Punto Fuoco Licia, červená

Technické parametry
Barva červená
Hmotnost [kg] 73
Účinnost [%] 90.5
Výrobce Punto Fuoco
Energetická třída A+
Externí přívod vzduchu ano
Palivo Pelety
Výměník Ne
Vývod kouřovodu zadní / boční
Základní rozměry v/š/h [mm] 1024 x 668 x 235
Vytápěcí schopnost [m3] 160
Záruka 3 roky
Katalogové číslo 2KAM1198
2KAM1198
Celé parametry

Kompaktní peletová kamna Licia jsou vhodná do menších prostor, vytopí místnost o objemu až 160 m3. Nabízejí ideální poměr kvality, výkonu a ceny. Mají ocelový skelet a možnost variabilního napojení na boční či zadní kouřovod. Díky úspornému spalování se mohou pochlubit energetickou třídou A+. Účinnost vytápění je 90,5 %. Lze vybírat z trojího barevného provedení: bílá, béžová a červená.


Ideální pro domácí použití

Kamna jsou kompaktními rozměry i kapacitou vhodná pro domácí použití. Měří 668 (šířka) × 1024 (výška) × 235 (hloubka) cm. Kapacita nádrže na pelety je 12 kg, což odpovídá době hoření jednoho zásobníku 7 a půl – 17 hodin (podle výkonu).


Plně automatická regulace

Plně automatická regulace teploty zaručuje hladký a uživatelsky vlídný provoz kamen. Bezpečnost ještě jistí termostat s ručním resetem. Provoz kamen je velmi tichý.


Pohodlné ovládání

Ovládání usnadňuje panel s LED displejem, který má 3 tlačítka. Můžete k němu dokoupit také wi-fi modul, s nímž lze kamna ovládat na dálku přes chytrý telefon, tablet či počítač. Když jste v práci, můžete šetřit topivem a zatopit až chvilku předtím, než se vrátíte domů.

Zobrazit celý popis

Hodnocení zákazníků (2)

4,0
Abychom zajistili férové hodnocení svých produktů, mohou výrobek hodnotit pouze naši zákazníci, kteří jej skutečně zakoupili. Bližší informace o recenzích naleznete ZDE.
Ondřej 15. 10. 2019
Poměrně líbivá kamna za příznivou cenu s malou hloubkou.
  • rozměry kamen, zaberou málo prostoru jsou docela hezké a dobře zpracované zezadu nesálá téměř žádné teplo možná změna vývodu komínu, zadní boční plně automatický provoz malá spotřeba cena
  • při plném výkonu jsou hlučná některé plechy při chodu rezonují nemožnost připojení externího regulátoru bez servisního technika či nákupu wifi modulu malý nepřehledný display
Božena 8. 10. 2019
Kamna jsou krásná a velice výhřevná . Snadná a rychlá obsluha
  • Ano je to skvělý výrobek
  • Ne

Dotazy (1)

Radek

Dobrý den. Je možné napojit peletová kamna na stávající komin? Jde o komín v současné době používaný ke krbovym kamnum. Je vyvložkovany průměr trouby od kamen. 150.

Béda Trávníček
Dobrý den, pokud bude zajištěn požadovaný minimální tah komínu tj. 11 Pa, tak ano. Více naleznete v návodu kapitola 2 Komínový průduch. https://www.mountfield.cz/getattachment/ceb54bbd-b483-4a2a-b474-6eda87e389b4/kamna_Eva-Licia-Delia_navod_cz.pdf.aspx Doporučujeme konzultaci a změření tahu komína přímo s kominíkem. Váš Mountfield
Máte k výrobku nějaký dotaz?
Zeptejte se, my vám rádi odpovíme.