Doklady a fakturační údaje

Potřebuji opravit fakturační údaje na faktuře.

Napište nám na emailovou adresu mountfield@mountfield.cz číslo dokladu s požadavkem na změnu. O opravy drobných chyb v dokladech, kontaktujte danou prodejnu či servisní středisko, které daný doklad vystavilo. Opravy jsou možné pouze u fakturačních údajů v případě překlepu. Změna z firmy na koncového zákazníka nebo z firmy na jinou firmu není možná.   Po vystavení dokladu není možné jeho rozdělení na více dokladů.  

Potřebuji provést změnu u svých  osobní údajů.

Změnu osobních údajů v profilu zákazníka lze provést zasláním žádosti o změnu na emailovou adresu mountfield@mountfield.cz , popř. kontaktovat naše Kontaktní centrum na tel. čísle 327777111.  Zadané údaje budou použity pro všechny nové účetní doklady, které Vám budou vystaveny. Pokud nejste registrováni, nemůžete si své osobní údaje změnit.

Je možno získat kopii faktury u mého nákupu?

V případě zaslání kopie faktury nám napište na emailovou adresu mountfield@mountfield.cz.  Uveďte, prosím, číslo dokladu/faktury, v případě nákupu registrovaným zákazníkem uveďte emailovou adresu na kterou je zákazník registrován. V případě, že jste zboží zakoupili bez registrace, napište nám, prosím, také prodejnu, kde byl nákup či servisní služba provedena.


Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?

Kontaktujte nás