Přednosti tepelného čerpadla

 

KOUPEJTE SE DÉLE NEŽ OSTATNÍ

Rádi se koupete, ale letní období, kdy se bazén příjemně ohřeje, je příliš krátké?
Máme řešení, které Vás jednou provždy zbaví starostí s počasím: tepelné čerpadlo. Vodu v bazénu budete mít teplou tak, jak si přejete. A to až 7 měsíců v roce.
Tepelné čerpadlo dokáže ohřát vodu v bazénu na příjemnou teplotu i v jarních či podzimních dnech. Váš bazén tak bude připraven ke koupání, kdykoliv dostanete chuť na příjemnou relaxaci v teplé vodě.

Graf

6 DŮVODŮ PRO TEPELNÉ ČERPADLO:

  • Teplá voda za každého počasí
  • 80 % tepla zdarma
  • Prodlouží koupací sezónu až na 7 měsíců
  • Snadná obsluha a montáž
  • Ekologický a šetrný způsob vytápění
  • Moderní design

OHŘÍVEJTE VODU (SKORO) ZADARMO!

Bazénovou vodu lze ohřát pomocí elektrického přímotopu, solárních panelů nebo pomocí tepelného čerpadla.

Elektrické přímotopy jsou výkonné, nezávislé na slunci, ale jejich provoz je drahý – za 1 kW elektrické energie získáte pouze 1 kW tepelné energie.

Solární panely jsou nejlevnějším způsobem ohřevu vody, ale jsou závislé na slunečním svitu.

Tepelné čerpadlo kombinuje výhody solárního a elektrického ohřevu – je velmi efektivní a slunce pro svůj výkon nepotřebuje. Může být klidně zataženo a pršet a tepelné čerpadlo i v těchto nepříznivých podmínkách dokáže načerpat ze vzduchu tolik energie, kolik je potřebné k ohřátí vody ve Vašem bazénu na příjemnou teplotu. Stručně řečeno, chcete-li vyhřát Váš bazén na 30 °C, tepelné čerpadlo Vám to v našich klimatických podmínkách po velkou část roku umožní. Vstupní elektrická energie představuje pouze 20 % z celkové hodnoty získaného tepla, zbylých 80 % jsou zcela zdarma. To žádný jiný typ ohřevu nedokáže.

princip