Menu Zavřít
+420 327 777 111 (volejte PO-PÁ 9-18 a SO-NE 9-17)
PŘIVÍTEJTE S NÁMI JEŽÍŠKA

PŘIVÍTEJTE S NÁMI JEŽÍŠKA

PŘIVÍTEJTE S NÁMI JEŽÍŠKA

Vánoce už se blíží. Jak si letos vykouzlit Vánoce podle svého vkusu, a přitom zbytečně neutrácet? Máme řešení!

V prodejnách a na e-shopu najdete více než 1 000 druhů nádherných vánočních ozdob a dekorací pro sváteční výzdobu interiéru i venkovních prostor. A to vše s velmi zajímavými slevami 50 % a více!
V každé z našich 58 prodejen jsme pro Vás otevřeli velkorysou expozici vánočního zboží ve stylu vánočních trhů. Nadchnou Vás tradiční i moderní ozdoby a dekorace od LED světelných řetězů a vánočních dekorací, přes závěsné ozdoby na stromek, adventní věnce a girlandy, vánoční svíčky, svícny a lucerny, až po plyšáky a spoustu dalších dekorací ze skla, porcelánu, dřeva, kovu i přírodních materiálů. A to všechno v šesti trendy vánočních stylech: VÁNOCE TRADIČNÍ, MODERNÍ, ZE SEVERU, BÍLÉ, STAROČESKÉ a MRAZIVÁ POHÁDKA.

Na Vánoce jsme se letos obzvlášť pečlivě připravili. Výběr sortimentu jsme řešili ve velkém předstihu na začátku tohoto roku. Už v létě jsme pro Vás navezli tisíce a tisíce ozdob a dekorací, které Vám teď zkrášlí vánoční svátky. A nejdůležitější je, že veškerý sortiment jsme zajistili ještě před zdražením, to znamená za tehdejší nízké ceny.
 
Vánoce jsou jedním z nejkrásnějších svátků, které můžeme v průběhu roku slavit. Byla by věčná škoda přistoupit k nim letos jinak. Ať se venku děje cokoli, nenechme si je vzít. Udělejme to pro své děti, své blízké, udělejme to pro sebe.
 
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací