Registrace

 

Přihlašovací údaje

*
pole označená * jsou povinnáx
*
Minimální délka hesla je 6 znakůx
*
 x

Věrnostní karta

*
 x

Fakturační údaje

*
 x
*
 x
*
 x
*
 x
*
 x
 x

Kontaktní informace

**
Zadejte alespoň jeden telefonický kontakt.x
**

Vyplňte v případě, že chcete účet registrovat na firmux
K tomu, abychom mohli provést Vaši registraci do našeho věrnostního programu a Vy jste mohl/a nerušeně a neomezeně využívat všechny naše doplňkové marketingové služby a výhody, je potřeba, abyste nám udělil/a souhlas se zpracováním Vaších osobních údajů k tomuto účelu, jehož text je uveden níže. Tento souhlas nám udělíte dokončením své registrace.

Naše společnost Vám jako svému věrnému zákazníkovi umožňuje, abyste si sám/sama zvolil způsoby, jakými Vám budeme zasílat informace o novinkách, slevách, akcích a soutěžích. Výběr můžete provést níže a svoji volbu můžete samozřejmě kdykoliv později změnit v nastavení svého účtu. Pokud nechcete, aby Vám unikla nějaká důležitá novinka anebo akce, doporučujeme vybrat si všechny možné komunikační kanály.

Souhlas s GDPR

Chci, aby společnost Mountfield a.s., IČ: 25620991, se sídlem Mirošovická 697, 25164 Mnichovice, zpracovávala mé osobní údaje pro doplňkové marketingové služby. Z tohoto důvodu jí uděluji souhlas se zpracováním mých údajů v rozsahu a způsobem níže uvedeným.

Na základě Vašeho souhlasu budeme zpracovávat Vaše identifikační a kontaktní údaje, které jste nám poskytli při registraci (jméno, příjmení, kontaktní a doručovací poštovní adresu, telefonické kontakty, e-mailové kontakty, a v případě, že jste podnikající fyzickou osobu, též Vaši obchodní firmu/název, adresu místa podnikání anebo sídla, identifikační číslo a daňové identifikační číslo), informace o nakoupených výrobcích a využívaných službách (číslo Vaší věrnostní karty, číslo Vašeho věrnostního konta, číslo zákazníka, stav věrnostních bodů, čísla účetních dokladů, datum nákupu, typ a množství nakoupeného zboží, kupní cena zaplacena za zboží, způsob doručení a platby), informace o nárocích na slevy a jiné výhody, informace o naší předchozí komunikaci anebo jiném kontaktu, informace získané o Vás z veřejně dostupných zdrojů (např. obchodního rejstříku anebo sociální sítě) anebo internetového prohlížeče, který používáte při využívání naších služeb, a informace vytvořené naší společností na základě Vašeho využívání našich služeb, zejména Vaše zařazení do jednotlivých zákaznických skupin.

Vaše údaje budeme zpracovávat za účelem vedení Vašeho věrnostního konta a přiznávání příslušných výhod, zasílání informací o aktuálních akcích a soutěžích a zajištění Vaší účasti v nich, nabízení naších výrobků a služeb, zvyšování kvality a komplexnosti naší komunikace s Vámi a marketingového analyzování a profilování s cílem přizpůsobit naši nabídku Vašim potřebám a potřebám dalších zákazníků.

Váš souhlas je dobrovolný a můžete jej kdykoliv odvolat.

Souhlas je platný po dobu využívaní našich doplňkových marketingových služeb (zejména pod dobu Vaši účasti v našem věrnostním programu) a následujících 5 let po posledním využití takových služeb anebo nákupu u naší společnosti, při kterém byly použity Vaše údaje.

Naše společnost nikdy neposkytuje osobní údaje svých zákazníků třetím osobám pro jejich marketingové anebo jiné obchodní aktivity. Vaše osobní údaje bude naše společnost zpracovávat automatizovaně i manuálně jen za pomocí vlastních zaměstnanců anebo smluvních partnerů, kteří pro nás technicky zajišťují poskytování doplňkových marketingových služeb.

Bližší informace související se zpracováním Vašich osobních údajů naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů návštěvníků webových stránek www.mountfield.cz, které jsou k dispozici zde.
Přihlásit se
Uživatel nepřihlášený
Registrovat