Rider XE 70 VD / ELV 63

Kód: 1TKK0061
Tento výrobek není v nabídce e-shopu.
Podrobnosti

Rider XE 70 VD je velmi snadno ovladatelný rider s minimálními prostorovými nároky. Vybaven je ýkonným motorem, pohodlnou sedačkou a elektrickým startérem. Ten ocení například i ženy nebo méně fyzicky zdatné osoby. Model má ve výbavě variátor umožňující pouhým nastavením ruční páky měnit rychlost stroje vpřed i vzad.


 

Motor
Briggs&Stratton
Typ motoru
825 PRO Series OHV
Výkon
6,5 HP
Počet válců
jednoválec
Ventilový rozvod motoru
OHV
Mazání motoru
rozstřikem
Převodovka
variátor
Max. rychlost
8 km/hod.
Záběr
63 cm
Počet nožů
1 ks
Výška sečení
3,0 - 7,5 cm
Sběrač trávy
ano
Systém sběru
vakuový
Objem koše
140 l
Signalizace plného koše
-
Elektromechanické vysypávání koše
-
Mulčování
na přání
Boční odhoz trávy
-
Zadní odhoz trávy
-
Objem nádrže - palivo
3,5 l
Rozměr kol - přední
10 x 3,50 - 4 "
Rozměr kol - zadní
13 x 5,00 - 6 "
Hmotnost
111 kg
Šířka
720 mm
Výška
1054 mm
Délka
1800 mm
Startování
elektrický startér
Světla
-
Systém bezpečnostních spínačů
ano
Nastavitelné sedadlo
ano
Zapínání sekačky
spojka nože BBC
Signalizace provozu
-
Kontrolní panel
-
Zadní závěs pro připojení taženého příslušenství
-
Rám pro připojení sněhové radlice
-
Poradna
Ke stažení
Příslušenství
Náhradní díly
Katalogové číslo Název náhradního dílu Rok prodeje výrobku
1TKZ1018 Nůž 62 cm pro EL 63/6,5 od 2009 do 2010
IC12728530 Šroub ke krytu kl.řemene od 2009 do 2010
IC27787045 Unašeč nože EL63 od 2009 do 2010
1MOZ0082 Odsávačka oleje s nádobou 1,5 l od 2009 do 2010
AWN001 Duše 4.10x3.50-4(11x4,00-4) od 2009 do 2010
IC18210016 Klíček TC a x534TRE - 2ks v balení od 2009 do 2010
IC1134-3901-01 Solenoid od 2009 do 2010
IC119410613 Mikrospínač pod sedačku černý od 2009 do 2010
IC119410614 Mikrospínač B&S bílý od 2009 do 2010
IC12000970 Segrovka od 2009 do 2010
IC12001000 Pojistný kroužek d=15 od 2009 do 2010
IC12139100 Pero 4x6.5 od 2009 do 2010
IC12154210 Matice od 2009 do 2010
IC12155010 Matice od 2009 do 2010
IC12292102 Podložková matice M6 od 2009 do 2010
IC12293201 Podložková matice M8 od 2009 do 2010
IC12500030 Nýt plastový od 2009 do 2010
IC12521390 Podložka 17x30x3 od 2009 do 2010
IC12523060 Podložka 9X24X2 od 2009 do 2010
IC12540070 Podložka od 2009 do 2010
IC12604899 Pojistná podložka _8 od 2009 do 2010
IC12729600 Šroub 5.5X16 ! od 2009 do 2010
IC12731350 Šroub 5.5X19 ! od 2009 do 2010
IC12735110 Šroub od 2009 do 2010
IC12735402 Šroub od 2009 do 2010
IC12735410 Šroub 6x35 od 2009 do 2010
IC12793101 Šroub M8x25 8.8 od 2009 do 2010
IC12815200 Šroub M6X16 od 2009 do 2010
IC135061427 Řemen klínový od 2009 do 2010
IC18120004# Akumulátor 7 Ah od 2009 do 2010
IC18399065 Spojka mechanickáEL63-2 díly ! od 2009 do 2010
IC18399066 Obložení spodní spojky EL63 ! od 2009 do 2010
IC18450065 Spínací skříňka od 2009 do 2010
IC19035000 O-kroužek 11 x 2,5 mm od 2009 do 2010
IC22450110 Pružina u spojky EL63 od 2009 do 2010
IC24487997 Závlačka R od 2009 do 2010
IC24487998 Závlačka R od 2009 do 2010
IC25033060 Konektor mycí hadice od 2009 do 2010
IC25510022 Čep krytu od 2009 do 2010
IC25510056 Čep od 2009 do 2010
IC25670005 Podložka od 2009 do 2010
IC25670008 Podložka od 2009 do 2010
IC25670011 Podložka od 2009 do 2010
IC27034066 Táhlo EL63 od 2009 do 2010
IC27045070 Pouzdro př.kola EL63 od 2009 do 2010
IC27047004 Pouzdro do nápravy a řízení EL od 2009 do 2010
IC27430579 Pružina u spojky EL63 od 2009 do 2010
IC27590057 Duše 13x5.00-6 zahn. ventil od 2009 do 2010
IC27600122 Kryt u nože EL63 od 2009 do 2010
IC27604007 Řemenice EL63 od 2009 do 2010
IC27722354 Tištěný spoj - řídící jednotka od 2009 do 2010
IC27787041 Páka řízení EL63 od 2009 do 2010
IC325580500 Středový kryt volantu od 2009 do 2010
IC84044002 Ráfek přední od 2009 do 2010
IC84207103 Lanovod komplet od 2009 do 2010
IC84207104 Lanovod spojky komplet od 2009 do 2010
SP1001 Šroub M8x20 pozink. od 2009 do 2010
SP1002 Šroub M8x30 pozink. od 2009 do 2010
SP1005 Šroub M8x60 pozink. od 2009 do 2010
SP1006 Šroub M8x80 pozink. od 2009 do 2010
SP1019 Šroub M8x40 pozink. od 2009 do 2010
SP1022 Šroub M8x16 pozink. od 2009 do 2010
SP2002 Matice M8 pozinkovaná od 2009 do 2010
SP2003 Matice M10 pozink. od 2009 do 2010
SP3003 Matice M5 samojistící od 2009 do 2010
SP3004 Matice M6 samojistící od 2009 do 2010
SP3005 Matice M8 samojistící od 2009 do 2010
SP3006 Matice M10 samojistící od 2009 do 2010
SP4003 Podložka M5 pozink.! od 2009 do 2010
SP4004 Podložka M6 pozink. od 2009 do 2010
SP4005 Podložka M8 pozink. od 2009 do 2010
SP4006 Podložka M10 pozink. od 2009 do 2010
SP4007 Podložka M12 pozink. od 2009 do 2010
SP5003 Podložka M8 pérová od 2009 do 2010
Podobné produkty
Porovnávač ks

 

Nakupte ještě výhodněji za Klubové ceny
Využijte jedinečné příležitosti a své věrnostní body, které máte naspořeny za předešlé nákupy přeměňte za ještě výhodnější ceny - Klubové ceny.
Akční cena Koupit za Akční cenu
Klubová cena Koupit za Klubovou cenu
Stav Vašeho věrnostního konta je:
Je nám velice líto, ale pro nákup za Klubové ceny nemáte na svém kontě dostatečný počet bodů.
Abyste mohl vybrané zboží nakoupit, je nutné do košíku vložit ještě zboží v minimální hodnotě .